Kamarátka uteká od manžela
23. máj 2018
Ahojte, mam kamaratku, ktora vyslovene uteka od manzela, je to asi tak, ze ju niekto ocari, ona sa zalubi a uz sa stahuje.. stalo sa to zatial dvakrat (medzitym mozno male ulety, bez stahovania 😥). Prvykrat odisla, bola prec vyse roka, byvala s milencom, aj s nim otehotnela, no vratila sa k manzelovi. V septembri znova odisla za milym a navrat je zasa na spadnutie. Prosim, chcem len pocut, vediet ako nejaky podobny pripad z Vasho okolia dopadol, ci ste sa s tym uz stretli, ci je to typom osobnosti alebo nedostatok moralky a usudku, ci vobec existuje clovek, ktory tymto prejde a pouci sa, ci sa to bude opakovat. Dakujem.
PS: Pisem, ze kamaratka, ale su tam hlbsie vazby, je to na dlhe vysvetlovanie, preto som zvolila slovo kamaratka.
Predošlá
Strana
z2
Predošlá
Strana
z2

Mňa by len zaujímalo, kde sú v týchto medziobdobiach tie detičky, či im je to nejako vlastne vysvetlené a kto sa o nich stará.... a v neposlednom rade aj, koho vlastne sú... milencov, manžela... lebo aj toto biologické (ne)puto môže veľa vecí ovplyvňovať...