Kde ste v posledných 2 covidovych rokoch našli partnera?

peknuckaaa
3. dec 2021

Som sama 3 roky.. príde mi nemožné nájsť priateľa v tejto dobe.. kde ste ho našli vy? Na zoznamky moc niesom, ale asi to bude naozaj posledná možnosť.. zaujímajú ma však vaše “príbehy”

emm_i
3. dec 2021

aj mňa to zaujíma, tak sa tu pripnem ak môžem 🙂

dominikasvince
3. dec 2021

@peknuckaaa ja som toho svojho mala po celý čas pod nosom v práci. Poznáme sa už 7 rokov, obaja sme boli vo vzťahu. Posledne roky to ani jednému vo vzťahu neklapalo tak sme sa začali stretávať a rozprávať o svojich problémoch a teraz sme spolu už 2 roky, zasnúbení, so syncekom na ceste ❤️

dominikasvince
3. dec 2021

@dominikasvince a dali sme sa dokopy cez prvý lockdown v marci 2020 som zabudla 🙈

peknuckaaa
autor
3. dec 2021

@dominikasvince krásne, nech ste šťastní aj s maličkým ❤️

luna379
3. dec 2021

@peknuckaaa Na Tinderi.

kikus7
3. dec 2021

@peknuckaaa Nikde.

evkamotka
4. dec 2021

@peknuckaaa kamoska, toto leto. A takto: ma 33r a v zivote nikoho nemala. Viacero jej kamaratiek vratane mna sme si nasli manzelov cez zoznamku, ona stale tvrdila, ze to nie je jej cesta. A vies co? Toto leto sa na jednu prihlásila a hned na druhy den sa tam zoznamila s chalanom (34r), s ktorým velmi seriózne randia, je stastna ako blcha a vysmiata ako slniecko. Ja mozem potvrdit rovnaky pribeh (a uz som s nim 5r zobrata a mame 2 deticky). Takze smelo do toho. Akurat si vyhliadni serioznejsiu stranku, nie uchylacke čudnosti

brumbrumbrum
4. dec 2021

@peknuckaaa hah s kamarátom, s ktory sme sa spoznali rok pred koronou 😅
Cez koronu sme sa nejako ako kamaráti zblížili. Zistili sme,že máme veľmi veľa veci spoločných, ako človek sa ku mne správal naozaj super, podporoval ma, bol mi oporou, cítila som sa s ním úžasne.
No a tento rok pred nedávnom sme sa dali dokopy 🙃 sme zistili,že nie len záujmy ale aj city k sebe máme rovnaké 😅
A sme spolu šťastní....tak snáď to budeme spolu dlhoooooo šťastní 🙃

elenita
4. dec 2021

@peknuckaaa no a my sme sa dali dokopy na kurze tancov, ked bolo v lete uvolnene vsetko...teraz sme uz manzelia, prerabame spolocny domcek a tesime sa z krasneho babatka ❤ zobrali sme to hupom 😅

lilke
4. dec 2021

2 známe, obe zmenili prácu pred rokom v septembri a padli si do oka s kolegami. Jedna z nich sa pred mesiacom vydávala. Tretia, ako klient k nej prišiel bývalý spolužiak, ktorého počas školy max. pozdravila. Pozval ju na pokec a hupkom ruka v rukáve.

tykat
4. dec 2021

@dominikasvince ..to je take pekne, velmi ma tvoj prispevok potesil, nech ste stastni ❤

stastenka42
4. dec 2021

@evkamotka ahoj...aké zoznamky?

konikkon
4. dec 2021

@peknuckaaa u susedov. Môj už teraz manžel bol do mňa od 11 rokov zaľúbený. Po 20 rokoch kamarátstva sme si teda našli k sebe cestu a dali sa dokopy v decembri 2019, potom všetko zavreli. V 2020 sme sa zasnubili, zobrali, začali spolu bývať, o par dni sa nám narodí dcérka. Neviem, kde som mala hlavu, oči a srdce, keď som mu 20 rokov odolávala, keďže teraz žijeme náš sen.

1sally12
4. dec 2021

@evkamotka no len ktorá je taká tá serióznejšia?🤔 prešla som ich viacero a na každej som narazila na individuá alebo samých zúfalcov

monka105
4. dec 2021

@peknuckaaa Doma. 🙈🤷🏻‍♀️😂 Prisťahoval sa k nám ako nový spolubývajúci.

annamarin
4. dec 2021

@konikkon Nepritahoval ta? Ci aky bol problem? 20 rokov je dosť dlhá doba.

evkamotka
4. dec 2021

@1sally12 ta kamoska si nasla na katrande. Ja tiez na inej katolickej zoznamke 🙂 ono to znie cudne ale nie su tam len svate kolena. Kolegyna si nasla cez partner na urovni

1sally12
4. dec 2021

@evkamotka áno tú už som vyskúšala, čakala som niečo viac keď je to kresťanská, ale teda podivíny aj tam🤔 rovnako aj verimzesi, teraz skusam zoznamko, tak uvidime. Ten partner na urovni tam sa tuším platí.

evkamotka
4. dec 2021

@1sally12 zo zoznamka mam ja manzela