Kto žije so svokrou v jednej domácnosti?

3michaela23
27. feb 2021

Kto s nou zije v jednej domacnosti?jeden dvor,kuchyna atd?

lenkamatus1989
6. mar 2021

@elizabet173 ahoj nevadi ze sa vypitujes rada odpoviem no dom máme na seba prepisany a našou povinnosťou je postarať sa.o nich no poviem ti pravdu dnes to už je vyriešené svokra na mňa ani len slovíčko nepovie a ze je leniva a nič nerobi aspoň sa mi do ničoho už nestará príjem hmotna nudza

lenkamatus1989
6. mar 2021

@zuzickazuzanka ahoj moja svokra ma.60 a ja 32 žijem u nich už 13 rokov a poviem ti pravdu už je to skoro 4roky co sa správa čudné až ma.to deprimovalo prvé 2roky prestala upratovať variť proste len sediiiiiij na zadku ja sa.staram o celu domácnosť aj finančne vôbec mi neprispieva ani cent to co beru svokrovci 330eur v dnesnej dobe a.to som sa až dnes dozvedela ze tolko beru haha ta tie si nechávajú pre seba na lieky cigarety niečo si kúpia tak tiež.okolo 80 eur niečo platia neviem čo ani sa.nestaram ja z manželom si rozumieme velmi dobre nikdy sa pre rodičov nehneval ale dal mne za.pravdu v.tichosti aby nas nepočuli... zo svokrovcami sme sa dohodli ze my sa staráme o celu domácnosť aj o šťavu no proste všetko dvor a tak a ze.oni si len nech sedia a.uzivaju svoj stary vek z.vnucatmi dom prepisali na deti a.manzela ja som tam.nechcela mať svoje meno ...tak je naša.povinnosť sa o ne postarať...A ja to beriem som ochotna z manželom sa.postarat bola.som vychovana ze aka.matka.taka.matka ale stále je to jedna mať .....svokra mi robievala strašne nervy naprieky provokacie ale keď zistila že na mňa to neplati a ze mna nevytoci tak si sadla na ten jej zadok a dnes chvalabohu je tu žije a.prajem jej aby žila kým pan uzná kedy sa poberie na druhý svet ...konecne zistila že ani pri svojich 3nevestach ani dcere jej nebolo tak.dobre a.ani sa.nik tak nepostara ako ja .... Či to myslela vážne neviem hihi ja som v nej dôveru stratila už dávno.. mimochodom svokor je ten najlepší človek akého som poznala môj manzel ma všetko po ňom svokor je mne mylši ako môj vlastný otec.z.kttorym nekomunikujem už 13 rokov