Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorá psychologička by ma vypočula?

14moni88
7. dec 2015

ahojte baby je tu nejaka dobra psychologicka ktora by ma vypocula?

maria117
7. dec 2015

@14moni88 no tu je kopec "psychologiciek", sice nestudovanych,ale zato neomylnych 😉 (nic zle proti nikomu,len niektore reakcie fakt stoja zato....)... no neviem,mozno Ti nejaka zareaguje, ale pripadne skus nejake ine forum, podla toho, coho sa tvoj problem tyka - ipcko (upside) robi internetove poradenstvo pre mladych, alexis poradna funguje ma problemy s nechcenym tehu, potratom a pod... al nejaku taku organizaciu....pripadne skus tu este pozriet skupinky - cez zalozku blogy a nejaku taku,kt by bola tvoja "krvna skupina", tak mozno tam sa opytat,alebo napisat ip nejakej mamicke,kt prispevky sa ti pozdavaju - je tu skipinka pre vztahove rodicovstvo, nemoderne mamicky, bkm, a pod... pripadne mozes skusit napisat i tu,takto verejne a potom si z odpovedi "vybrat" len tie relevantne a pripadne dalej to komunikovat v uzsej skupinke - viac hlav,viac rozumu a iny dvaja odbornici mozu mat iny nazor na jednu vec.... prajem vela stastia a nevzdavaj sa 😉

tova
7. dec 2015

psychologicky su tiez len osoby so svojim vlastnym nazorom. Hod temu sem, mame tu vela psychologiciek a zadarmo. Cim viac hlav pokope tym lepsi zaver. A mozes zacat klasicky Kamaratka ma problem..... prip. zmen nick

grettka
8. dec 2015

@14moni88 kludne na to ipcko napis, nie to len pre mladych (hlavne je to zadarmo)

@tova psycholog nevyjadruje svoj nazor, ale pomaha cloveku najst odpovede v sebe samom

Tu začni písať odpoveď...

Odošli