Lajkovanie fotiek cudzích žien frajerom

29. jún 2021

Viem, že je to asi šibnuté, ale ako reagujete, keď váš frajer lajkuje fotky cudzím ženám, ktoré navyše aj osobne pozná? Mne to strašne ničí dôveru voči nemu. Ešte keď viem, že im aj reaguje a posiela srdiečka na príbehy a vypisuje im.

pribinak
29. jún 2021

Zmeň priateľa a hotovo

ivanizna
29. jún 2021

@pribinak Múdro a stručne 😄

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
29. jún 2021

@viestta to robí on jej, nie ona jemu

alexas56
29. jún 2021

môj ex to robil, najskôr som to neriešila ved čo je to len lajk, ale potom to robil tak, že si denne pridal ku priateľom viac než 20 žien, všetko fotky vylajkoval, tie baby jemu a už si písali...:DD

alexas56
29. jún 2021

@alexas56 mimochodom teraz ma novu frajerku a robi to stale

dskjhfdlkdjhl
29. jún 2021

Mne pripada divne, ked ludia ziju viac na FB ako v realite.

july0
29. jún 2021

naziapať a prestane.

autor
29. jún 2021

@july0 neprestane vraj som chorá, keď toto riešim. Ja ale nevypisujem žiadnym cundrám, že sú najkrajšie ženy aké som kedy videla, on áno.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. jún 2021

@viestta nie, máme spoločný PC, zostal prihlásený.

july0
29. jún 2021

tak u mna to zabralo aj vyhrážky treba a stoj si za tým ja by som to nezniesla už by som s nim nebola, ale moj čisto len lajkoval keby aj vypisuje tak by videl to rošambo

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
29. jún 2021

@viestta tak ani si nedal tu námahu to skryť

dskjhfdlkdjhl
29. jún 2021

@viestta ja myslim, ze na tu otazku odpoved nedostanes😀

h2
29. jún 2021

Tak sú to cudzie ženy, alebo ich pozná? 🤔 To je vlastne jedno. Ja nereagujem nijak, lebo môj muž nelajkuje fotky nikomu, nemá FB, ani Instagram. Ak by to robil, bolo by mi to jedno. Lajk ešte nič neznamená. A že im vypisuje? Tak tam by to záviselo od toho, čo im píše.

caroline_
29. jún 2021

Naco ti je taky chlap?alebo skor decko...

marcellka32
29. jún 2021

Delete....

sari24
29. jún 2021

Nereagujem nijak, lebo ak to robí, tak ani o tom neviem a do mobilu mu nechodím. Možno keby som cielene pátrala, tak by som na niečo prišla, ale mne sa ani nechce, načo? Nech si lajkuje čo chce pokiaľ tým ženám nevypisuje a nestretáva sa s nimi. Ak ale ten tvoj im vypisuje, že sú najkrajšie ženy na svete, tak by som odišla zo vzťahu a hotovo.
To že z teba robí hysterku je úplne typická chrapúňska reakcia muža, ktorý sa brániť vie len útokom. By som ho vysmiala a povedala, že áno som hysterka a ešte aj blbá, že s tebou som. Stoj si za svojim ak ti to vadí a nenechaj sa manipulovať takými kecami.

marcellka32
29. jún 2021

Kamoske toto robil ex, ešte jej povedal, že má halucinácie...a o mesiac už bol s tou halucináciou vo vzťahu 🤦

vilma7
29. jún 2021

Vôbec nesledujem čo a komu môj muž lajkuje a nejaký lajk je pre mňa bezpredmetný.

kitycat
29. jún 2021

Akp vies co lajkuje? Lezies mu do FB ci sa ti zobrazuje co vsetko olajikav alebo lajkuje fotky verejnych profilov a ty to spehujes vSetko?

elizabet173
29. jún 2021

no keďže nemáme partnera pubertiaka, ktorý posiela srdiečka, tak to neriešime. Keď vymeníš nevyzretého pubertiaka za skutočného muža, nebudeš to musieť riešiť ani ty.

trixi12
29. jún 2021

tak počkať, je rozdiel, či muž niečo lajkne známej, ktorú pozná, alebo vypisuje kadekomu, že je najkrajšia žena, akú kedy videl. By som si to screenshotla a poslala mu to do správy s komentárom, že ak nie je spokojný s tým, čo doma má, tak sa kľudne môže k tej najkrajšej žene pod slnkom odsťahovať, a to hneď.

ab727
29. jún 2021

Asi nemáš dobrého farjera😀

siska53
30. jún 2021

Ked len lajkuje a posiela srdiecka, v tom by som.problem.nevidela. Aj mne lajkuju ci posielaju srdiecka kamosi i kamosky. A ja robim to iste.

Problem vidim, ak im pise, ze su najkrajsie a somariny, cize ich bali alebo tak..
To uz je skor na rozchod.

adren123
30. jún 2021

Skús sa ho opýtať či by sa mu pacilo, keď by si to robila aj ty. Chlap si tým kompenzuje niečo čo ho trápi, čo mu chyba. Ste spolu často? Venujete sa jeden druhému dostatočne? Celkom často sa stava, že si chlapi ani neuvedomujú čo robia. Nevedia na to nájsť vysvetlenie. Sadnite si, porozprávajte sa, povedz mu že ti to naozaj prekáža a ničí dôveru k nemu. Opýtaj sa, prečo to robí? Nebudem ti tu pisat, že sa na nho vykasli. Vzťahy v ktorých je len nejaký maly bezvýznamný problém by sa nemali ukončovať ak sa ľúbite. Aj hádky s rodičmi ľudia ukončujú ignorovaním a odchodom z ich života? Porozprávajte sa 🙂 držím palce

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
26. dec 2021

Tak to je riadny hulvat. Vymenila by som frajera