Lakomý na svoje dieťa

kam72
8. okt 2016

Čo si myslíte o mužovi, ktorý na domácnosť prispieva len cca 30% nákladov a nechce prisievať ani na výbavičku pre svoje budúce dieťa a povie žene, že má kúpiť všetko ona a štát jej to potom vráti ako príspevok pri narodení (800€) a potom bude dostávať materskú! Nemá vlastné auto, používa to čo si kúpila jeho priateľka z jej úspor, býva u nej a nemá záujem budovať niečo spoločné, len tvrdí, že na nič nie sú peniaze, pritom dobre zarobí, ale nechá 70% výdavkov na ňu jej vyčíta kde minula jej vlastné peniaze?

moni244
8. okt 2016

Ze sa cudujem, ze si s takym urobila dieta

kathrin17
8. okt 2016

@kam72 pravdu? Podla mna je to kreten....moj manzel radsej neda sebe...ale nam vsetko

nikawero12
8. okt 2016

@kam72 ja sa skôr pozastavujem nad jeho priateľkou. Je sprostá, že sa nechá od takého chruňa komandovať a nevyhodí ho z bytu a nezoberie mu auto.

moni244
8. okt 2016

A to je ten isty, co he zavisly na hazardovani?

kam72
autor
8. okt 2016

áno, ten istý, hrozné čo?

moni244
8. okt 2016

@kam72 tak potom opravujem nazor, ta zenska je na hlavu a nema vsetkych 5 pohromade a tak jej treba, ma, co chcela

tutu_1
8. okt 2016

Kde si ho našla ? Veď aj žena sa môže chrániť nemusí mat dieťa s prvým chlapom.

petra3312
8. okt 2016

@kam72 no ja sa tomu chlapovi vobec necudujem, ved tak by chcel zit kazdy, nie? cudujem sa tej hlupani, ktora mu to trpi.

katriona1
8. okt 2016

@moni244 no přesně to stejné jsem si pomyslela i já, my máme s manželem doromady byt na hypotéku, kterou platí on, já platím ostatní výdaje na bydlení, ale vyhází to tak, že manžel platí 2/3 a já 1/3 nákladů na bydlení, před mateřskou jseme jídlo a drogerii platily taknapůl, ted když mám jenom rodičovský příspěvek, mi manžel každý měsíc posílá peníze na účet + mi dává peníze na domácnost a když je potřeba tak i navíc, věci malé kupuji většinou já, on by nevěděl co koupit 🙂 všechny svoje peníze utratí za nás, sám si toho moc nekoupí 🙂 příspěvek který jsem dostala při narození dítěte a další peníze které jsem si odkládala každý měsíc z mateřského jsem přidala na koupi nového společného auta 🙂 každý máme svůj účet, ale zároven máme přístup na účet toho druhého, peníze jsou naše společné, i když dostane manžel prémie v práci tak se se mnou rozdělí a spolu rozhodneme co za ty peníze koupíme

mima4
8. okt 2016

@kam72 co sa da povedat tomu muzovi?

Dobrovolne sla do materstva s nim jeho frajerka, ona si ho vybrala, tak teraz moze hovorit kolko chce, clovek sa len tak nemeni. A to ze s nou nema zaujem budovat nieco spolocne, no mozno ju este nepovazuje za tu pravu

sashabb
8. okt 2016

Čudujem sa že trpí takého príživníka. Určite by jej bolo samej lepšie a aj by ušetrila. Veď ho v podstate živí.

sardinka336
8. okt 2016

@kam72 takze akoze čakaš ze budeme nadavat na neho????
Si ty normalna s takym chlapom si dieta robit? Kde si mala rozum? Davno si mala od neho odist preč. Je to tvoja chyba ze budeš zit ako chudera a zial aj tvoje dieta ...zavislemu je všetko jedno tam je centrom diania zavislost a nie nejake dieta čo sa mu ušmyklo. Ten človek ,,dluží kam se podívá,, 40 000 eur!!! V zivote nikdy nebudeš pri nom nič mat, budeš len zivorit lebo všetko pojde na dlh predpokladam alebo to zhltne zavislost.
A ty ho ešte ziviš, byva u teba...no jaka parada....sprosta si dievča jak daleko dovidiš. Pardon ale musela som lebo toto mi hlava fakt nebere....jdu blejt velebnosti .

tutu_1
8. okt 2016

@mima4 ak je gembler tak je to jasne, on potrebuje peniaze na svoju závislosť co tam po žene... Ale nechápem preco si ženy myslia, ze mužov dostanú z nejakej závislosti - nebodaj ze keď pride dieťa všetko sa zmení o 1000% veď je to od veci.

V rodine sme mali závislého od alkoholu, a bohužiaľ nepomohla mu ani manželka hoci ho niekoľkokrát zbavila svojprávnosti a dala na liečenie. Všetko bezvýsledne. Ak človek sám nechce nikto ho nedonuti.

sardinka336
8. okt 2016

@mima4
@sashabb presne! Rozdrapuje sa tu ako hovno na hajzlovej kefe, ale moze si za to len ona sama....a frajer vysmáty jak lečo ako mu je dobre.

mandala77
8. okt 2016

@kam72 keďže je to ten istý, čo máš inú diskusiu. A asi je to Tvoj priateľ. Takže nie je lakomý. On je závislý a to je problém. Nie lakomstvo. Od závislého človeka ruky preč - a on je v tom teda dobre namočený. Tu treba odísť čím skôr. Z toho čo inde píšeš, on sa liečiť nechce. Je zbytočné klásť otázku, či je možné sa zo závislosti dostať. Skôr treba rozmýšľať nad tým, ako od neho čím skôr odísť. Lebo to Ti nebude stáť za to. Dieťa to nevyrieši. Možno skôr stupňuje problémy.

kam72
autor
8. okt 2016

ked sla do materstva, tak nevedela, ze ked budú spolu žiť, bude k nej takýto. Áno, bolo to nerozvážne, po krátkej známosti, dieťa chcel viac on ako ona, ale to ju samozrejme neospravedlnuje, urobila chybu

moni244
8. okt 2016

@kam72 no a to akoze gamblerstvo nevidela, hej? Ale prosim ta, co tu splietas, skor chcela dieta a bolo jej jedno s kym. Tak nech sa teraz nestazuje

sardinka336
8. okt 2016

@kam72 akoze nevedela....kolko ho poznala? Ale vedela...dobre vedela...ked 10 rokov gemblil, nema nič asi len zlaté vajcá, tak to ako nevedela nie? To mozeš rozprávať tomu čo seno papa...

mandala77
8. okt 2016

@kam72 ak sa to netýka Teba, tak to nerieš. Ak sa to týka Teba, tak odíď od neho, nemá to význam. Keď sa píše diskusia v tretej osobe, akože o niekom ďalšom, vyznieva to dosť divne.

kam72
autor
8. okt 2016

otehotnela ked na jeho minulosť prisla, nechcela dieta s hocikým, on ho chcel viac, áno je hlúpa, mate pravdu, poznala ho len pár mesiacov

tutu_1
8. okt 2016

@kam72 dieťa chcel viac on ako ona ? A co ona bola v dobe splodenia nesvojprávna ? Veď môže chcieť dieťa akokoľvek veľmi ale ak ma žena vsetkych 5 po kope predsa nemusí mat dieťa ? Radšej by som šla na prerušenie ako sa zaviazať k takému človeku. Hlavu predsa nemáme na čapicu ?!!

moni244
8. okt 2016

@kam72 veru, totalne hlupa

kam72
autor
8. okt 2016

dakujem za poporu

tutu_1
8. okt 2016

A to po akej dlhej dobe otehotnela ? Len ma to tak zaujíma kedže údajne netušila s kým spáva... Zaujímavé.

mandala77
8. okt 2016

@kam72 a Ty to prečo riešiš keď sa Ťa to netýka? Ak Ty nie si tou ženou? A potom si kto? Chápem, že človek má možno obavy tu napísať, že sa to jeho týka aby ženy na neho neútočili ale ak sa to Teba netýka, je zbytočné to takto rozoberať. Je to zbytočné aj tak. Pretože závislý partner je vždy veľmi rizikový partner. A od takého treba ísť preč. Či skôr si s ním ani nezačať.

kam72
autor
8. okt 2016

áno je to hlupaňa verila mu, po 4 mesiacoch otehotnela, nevedela o nom to čo vie teraz.

timea7
8. okt 2016

@kam72 o takom mužovi si myslím, že našiel partnerku, ktorá sa veľmi ponáhľala mať dieťa s človekom,ktorého nepoznala, alebo, že je žgrloš spozorovala, ale ignorovala a utešovala sa, že ho dieťa zmení.... 😒 😒 😒 😒 😒 To, že otehotnela po štyroch mesiacoch,hovorí za všetko...no môže sa začať pripravovať na úlohu slobodnej matky, ktorá od otca dieťaťa mámi každé euro súdne...

svetluska82
8. okt 2016

@kam72 chlapik si ide ya svojim, vie presne co chce a celkom mu to vyslo

timea7
8. okt 2016

@kam72 jaj, to je ten istý, čo je závislák? Tak potom je jeho partnerka tá istá trúba...Chúďa dieťa. Že o ňom nevedela to, čo vie teraz, nie je ospravedlnenie, to mohla otehotnieť s prvým, ktorého stretla a hne´d prvý mesiac, na čo čakať štyri?.....to je tak, keď má niekto rozum v nohavičkách....

timea7
8. okt 2016

@kam72 sorry, ale píšeš za seba, za ňu, alebo len tak vymýšľaš tému, aby reč nestála? Lebo si trochu protirečíš. Dobre zarába a peniaze nechce dať...ale ak je závislák desať rokov, tak mu zrejme nijaké neostanú...