Ľúbim svojho syna?

kacicka70
9. dec 2017

Mám troch synov. No problém je so stredným, akosi k nemu necítim tú materinsku lásku. Vôbec neviem čo to spôsobilo, no aj moje sravanie k nemu je iné. Neviem mu prejaviť lásku, stále mi na ňom niečo vadí, stále po ňom kričím. Nechcem mu spôsobovať trápenie a stresy, no neviem ako to zmeniť

kacicka70
autor
11. dec 2017

Áno od je už od malička trošku nezbednik, všetko kazil, ničil, ale inak je to rozumný šikovný chlapec. A môj manžel? Asi aj toto ma ovplyvnilo, nerada by som sa vyjadroval k tomu, tam je to tiež dosť na figu

montemotherone
11. dec 2017

@kacicka70 Skús sa prekonať a predsalen ho postískať. Ty máš 3 synov. On iba jednu mamu...
Keď sa mi narodil synček, akoby ochladol môj vzťah k staršej dcérke. Milujem ju, budem za ňu hrýzť... ale bolo to také, že som ju nedokázala objať. Pracovala som na tom a je to lepšie. Vždy som si povedala to, čo radím aj tebe. Som jej jediná mama. Nikto iný jej už nikdy nemôže dať to, čo ja. Ak to nedostane teraz, bude to hľadať celý zvyšok života...

babulkomale
11. dec 2017

@kacicka70 silna kava. Ja si vazim, ze si to priznala, napisala. Casto to okolo seba vidim a je mi to velmi luto. Pre mna je syn vsetkym, milujem ho nekonecne, stale ho pusinkujem, venujem sa mu, tesim sa z neho a na neho ked je v skolke alebo ja som niekde na 1 den prec. Neviem si tvoju situaciu predstavit.
Poradit ti neviem, ale prajem ti vela sil.

vierkadominik1
11. dec 2017

@kacicka70 nechapem ako nemôžeš cítiť K vlastnemu sinovi lásku. Já mám 3 deti 13 11 A5 mesačne ale ľúbim ich rovnako

snehuuulienka
11. dec 2017

@kacicka70 už tomu chápem....takže máš na figu vzťah s manželom,syn sa asi na neho najviac podobá...ale dieťatko nemôže za to,že je vyzorovo alebo povahovo po niekom...a väčšinou je na mamu alebo na otca,alebo na starých rodičov z jednej alebo druhej strany.A ešte cítim aj taký iny chlad z Tvojej strany ,že teda nepusinkujes ani staršieho syna....keby si vedela ako vela to znamená pre také dieta,ak mu dá mamina pusu a ak sa o neho zaujima.....a naopak,ak nie...

marissenka
11. dec 2017

@kacicka70 ahoj..Aj nás najstarší je tiez taký malý zlobor...Dcéra donedávna anjelik ,začína rožky vystrkovať...A keď sú spolu je to ako tornádo...Niekedy som z nich totálne vyflusnuta.a večer keď uspavam najmenšiu a mojkam sa s ňou si tiež uvedomujem,že je doma niekedy viac kriku ako mojkania.tak sa snažím vždy keď robia niečo dobré ich pochváliť, pohladkať,dať pusu...Treba si viac všímať to dobre co robí,je možno trošku iný ak súrodenci ale je tvoj.mas asi neake ťažšie obdobie,a malý možno viac vzdoruje..Ale zvladnete to.Držím palce.😉

meandbaby
23. jan 2018

@kacicka70 mozes mat polorodnu depresiu.Si 3 mesiace po porode, nie? S tretim.Skus psychologa ako ti radili baby

lacibo
25. okt 2021

@jaden ano, casto to vidno, aj v tych zamenach manzeliek, uplne nerovnake zaobchadzanie s detmi..je to velmi smutne..jasne, ze ked mas deti v inom veku, jednas s nimi trochu inak a vzdy by to malo byt s laskou a aby malo pocit, ze je jedinecne pre teba..a to sa da aj pri 6 detoch. Len si to treba stale uvedomovat..nic nie je horsie ako zasiat medzi surodencov nenavist a rivalitu

madeline1
23. dec 2021

Pripomina ti niekoho (z rodiny) s kym nemas uplne dobry vztah, resp na kom ta nieco irituje. Treba si uvedomit, ze je to tvoje dieta a potrebuje vela lasky a ze je uzasne take ake je, najkrajsie, najsikovnejsie, lebo je tvoje.