Má váš manžel predmenštruačný syndróm?

lilysk
23. mar 2013

Ahojte babenky
Ma Vas manzel PMS ?Ja neviem ci to ja som vadna ,alebo co ,ale ja pozorujem na mojom manzelovi take zmeny nalad ako ked mi ma prist menzes 🙂)
Jeden den sa smeje od ucha k uchu ..super naladicka ...a dalsi den je namosureny ...naladovy ...normalne to ide v pravidelnych cykloch ...z mesiaca na mesiac 🙂
najprv som si myslela ,ze to ja mam nalady a nasledne preto ho tak vnimam ,ale omyl ...som to testovala a vyslo mi ,ze to tak nie je 🙂
je Vam to zname ?

aristka
23. mar 2013

aj chlapom kolíšu hormóny,keď je zle nalej do neho šumivé magnézium alebo do seba aby si zvládala sa na neho pozerať,neboj poznám to tiež 😀

lilysk
autor
23. mar 2013

@aristka Ja uz uvazujem ci to nie je aj podla faz mesiaca 🙂

zuzulica
24. mar 2013

@lilysk Môj robí týždňovky a 1.a posledný deň voľna to sním nieje bohviečo,nervózny ale už som si zvykla 😉 Inak môj mával vždy strašnú žravosť na sladké pred menzesom a odkedy som tehotná ani nehovorím,len sladké vyjedá,našťastie aj za mňa 😀

lilysk
autor
24. mar 2013

@zuzulica Svokra nam poslala take kinder cokoladky teraz je limitovana seria v metrovom baleni -tak za 2 dni vyzral 2 metre cokolady !!! Normalne som sa vytocila teraz 🙂

vevinaaa
24. mar 2013

To tiez velmi dobre poznam, nemam rada tieto jeho nalady, ale aj chlapi musia mat svoje dni 🙂 no nemam to rada v tom style, ze ide do prace dobre naladeny a domov pride s naladou pod psa, a to sa tam ani nemuselo nic zomliet aby mu to naladu pokazilo.. jednoducho ma take obdobia ako zena by som povedala 🙂))

kikaba44
25. mar 2013

Môj manžel vraví, že poniektoré vraj máme syndróm húpacieho koníka 😀 😀