Mám 23 rokov a nedokážem si nájsť frajera

4. sep 2021

Ahojte. Som mladé 23 ročne dievča. Aj by som chcela mať frajera. Ale mam taky problém. Máloktorý chlap sa mi páči. A keď sa mi niekdo vážne paci a proste cítim ze ma priťahuje tak ma frajerku. Vždy mi kamaradky niekoho dohadzuju. Myslím takých bohatých chlapcov. A vravia ze by som sa mala dobre s nimi. Ale já nedokážem s niekym byť len kvoli tomu že by mi s ním bolo dobre. Je tu ešte nejaká žena ktorá má problém si niekoho nájsť tak aby sa jej páčil ten muž?

zuzubb007
4. sep 2021

Vela stastia nech ti dohodia bohateho co ta bude za kazdym rohom podvadzat

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana273s
4. sep 2021

Ano 😄, presne to iste mam aj ja. Mam 22.

wewerka01
4. sep 2021

Vypni fb, otvor oči, choď na disko každý víkend, a spoznavaj. Aj tvojho brata kamarát má brata, ktorý žije 30km ďalej u babky a má kamosa. Nikdy nevies 🙂 držím palce
ja som pred 20r spoznala môjho muža náhodou bo páčil sa mi jeho brat 😂

janetinka27
4. sep 2021

si mlada, mas prilezitosti sa zoznamovat, mladi ludia chodia do spolocnosti, cestuju, stretavaju sa, tiez hladaju niekoho do paru. urcite sa podari, najst chlapca s rovnakymi hodnotami a este takeho, co sa ti aj paci.... to proste musi prist

dskjhfdlkdjhl
4. sep 2021

A preco cakas na to, co Ti kamosky dohodia?

denkatn
4. sep 2021

nepozeraj hned na kazdeho chlapa ako buduceho frajera, lebo vtedy hned vidis chyby, povedz si ze budes hladat dobreho kamarata. a ak najdes dobreho kamarata mozno to prerastie v lasku. ak nie, ostane ti mozno kamarat, ktori ta zoberie von...

hankm
4. sep 2021

@autorka ved to zober do vlastnych ruk a klofni zadaneho. Trpis takou chorobou, ako deti v skolke, ktore si kradnu hracky, len kvoli tomu, ze ju ma akurat niekto iny 😁 oni sa ti ani tak ani nepacia, ako si zvedava preco je s nim ta ina. A to je tazka diagnoza 😁

petulka2021
4. sep 2021

Raz to príde, netlač na pílu. Však si mladá, celý život pred sebou. 😄

denkatn
4. sep 2021

@hankm ona nepisala, ze s tymi zadanymi chodi, len ze ked sa jej niekto paci, je akurat zadany. takze s nim potom nechodi. to nie je diagnoza.

hankm
4. sep 2021

@denkatn ja nepisem explicitne, ze s nimi chodi, resp ich uhana. Obrazne popisujem, ze ma tendenciu vnimat nieco cudzie za atraktivne.

autor
4. sep 2021

@hankm nemám potrebu niekomu niekoho kradnúť. Cítim ze sa mi ten človek paci, priťahuje .. A až potom zistím ze je zadaný

hankm
4. sep 2021

@autorka tak to bude tym, ze mas simplexny vkus na muzov, ktory su vseobecne atraktivni a teda je minimalna sanca, ze takyto muz bude single. Skus opisat niekolko tvojich takychto objavov.

autor
4. sep 2021

@hankm páčia sa mi vysoký krátko vlasy muži. Tak to proste je. A pupok mi nejako nevadí

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
4. sep 2021

Ja ti nájdem 😁

wewerka01
5. sep 2021

@vanda323 😂

zuy1293
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
szakin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
szakin
29. okt 2021

Ahoj ako sa volas