Mám 29 rokov a hľadám si kamarátku - Košice
Ostala som sama, tak to skúsim tu. Rozisla som sa s priatelom po 9tich rokoch a som uplne sama. Teda nie az tak uplne sama, ale ako to uz byva tak kamaratky nemaju moc casu, vacsina uz ma svoje rodiny atd. Preto si hladam nejaku kamaratku, ktora je na tom podobne. Na chodenie na vylety, vyrozpravanie sa jedna druhej, len tak posediet pri vinku a vyhundrat sa a tak 🙂 mam 29r. Ak je tu taka nech mi napise ip 🙂 Ď.
@kosicanka2018 ahoj, ja som sa do KE tiez nedavno prestahovala. A tiez hladam kamaratku na spolocne pokecanie, pripadne bike. Som KE-zapad resp. Nova nemocnica.
@kosicanka2018 Ahoj, som z Košíc, Terasa - Nová nemocnica a tiež hľadám kamarátku (y) na voľné chvíle.
Ja sa tu votriem mam podobnu situaciu som zo ziliny tak ak mate niektora cas a chut kludne piste.

Ahoj a skade si?