Mám pocit, že partner ma už nemiluje

jelinka8
12. dec 2017

Nikdy som na fore nediskutovala, ale uz naozaj neviem co mam robit. Mam pocit ze moj manzel ma uz nemiluje. Sme spolu skoro 10 rokov z toho 5 rokov manzelia.
Manzel prestal o mna javit zaujem ak sme na verejnosti vyhyba sa mi pripadne ide meter predomnou alebo zamnou. V sukromi ma stale narazky na moju vahu ze by som mala schudnut... ( mam 170cm a 68kg) spoznali sme sa ked som mala 15-16 rokov snazila som sa mu vysvetlit ze moja vaha uz nikdy nebude taka nizka. Nikdy ma neobjima, neda mi len tak pusu alebo mi nepovie ze mi nieco svedci ak sa chcem s nim bozkavat tak sa odtahuje. Vzdy ked sa chcem s nim porozpravat tak ma vobec nepocuva. Alebo ked vidi ze ma nieco trapi alebo placem tak sa na mna ani nepozrie bud pozera telku alebo sa hra s mobilom.( ked sme sa spoznali nikdy nedovolil aby som plakala bud ma objal alebo mi utieral slzy takze viem ze dokaze utesit. Som silna zena a neplacem vobec casto a pre hluposti) Ked pridem z prace domov tak sa poriadne ani nerozpravame lebo hraje hry bud na pc alebo na mobile. Som z toho smutna. Zijeme u jeho rodicov bez akejkolvek nadeje ze sa odstahujeme pretoze je prilis naviazany na mamu. Ked bolo treba tak sa ma pred nimi nikdy nezastal. Par krat sa stalo ze ma jeho otec chytil za zadok a ked som to chcela riesit tak povedal aby som to sla povedat jeho mame. Z toho som bola uplne v soku. Jeho otec je este stara skola kde zena v domacnosti nema absolutne ziadne slovo a musi robit tak ako chlap rozkaze. Vela krat som mu povedala co ma trapi ze si ma nezastane neprejavuje mi lasku. Uviedla som priklad ze by mi raz za cas stacilo ak mi povie napriklad ze som pekna na to mi odpovedal: povedal som ti to raz ked sa nieco zmeni dam ti vediet. Uz som odisla na niekolko dni byvat k rodicom. Nikdy pred tym som to neurobila. Cakala som tyzden ze sa spameta a pride za mnou ale neprisiel neurobil nic preto aby som prisla spät. Vynadal mi ze riesim iba hluposti... a nerozprava sa somnou je na mna velmi nahnevany . Ked sa cokolvek stane vzdy vsetko zvali na mna. Snazila som sa mu byt vzdy oporou starat sa o neho.. ked som odchadzala tak sa spytal ze ci si myslim ze ma nelubi povedala som ze presne to si myslim povedal mi,ze keby ma nelubil nezobral by ma do kina. Podotykam.do kina ideme raz za 3 mesiace inak nikam nechodime ziadne prechadzky ziadne spolocne aktivity. Minuly rok som mu chcela dat na Vianoce vikendovy pobyt s tym ze si uzijeme trosku sukromia pretoze jeho rodicia su na dochodku a su stale doma cize tam nie je ziadna sanca mat nejake sukromie kedze mame iba spalnu vsetko ostatne je spolocne. Zatrhol mi to s tym ze jemu sa nikam nechce ist a ze mame sukromie v izbe ze si mozeme zatvorit dvere a nikto tam nie je 😢 prislo mi to velmi luto. Trpim tam uz 5 rokov ale bola nadej ze sa odstahujeme a budeme spolu sami ale len ma natahuje on odtial odist nechce. Vsetko sa vo mne zlomilo minuly tyzden ked sme boli v aquaparku. Absolutne sa ku mne ani nepriznaval. Videla som vela parov niektori mali 15 iny zasa 50 ale bud si dali pusu alebo boli pri sebe.... len my ako cudzinci. Ked sme prisli do saun tak tam bola slecna asi v mojom veku (25) ktora robila procedury. Nevedel od nej odtrhnut oci. Ja mu to nevycitam mala krasnu postavu ale pre mna to bolo strasne ponizujuce. Ak by som tu mala napisat uplne vsetko bola by z toho kniha. Preto vas aspon takto prosim o nazor ci to naozaj iba ja tak prehanam ako on tvrdi alebo na nom naozaj nieco nie je v poriadku.

jelinka8
autor
12. dec 2017

V lete som zmenila pracu tesila som sa a navrhla mu aby sme sli oslavit. Jeho odpoved bola ze on novu pracu nema tak nema dovod ist nieco oslavovat. Moj nazor je ten ze ked sa dvaja ludia lubia tak sa nemozu takto spravat ☹

dominika1991
12. dec 2017

Prepáč ale ty si ešte s ním? Ja som mala takéhoto a ďakujem bohu že ma vymenil 🙏 pozbieraj sa a váž si samu seba to čo je za chlapa toto... Si mladá nestratis nič akurát keď s ním zostanes stratis roky života... Prajem veľa šťastia 🙂

nataliaen11
12. dec 2017

@jelinka8 nakopala by som takeho chlapa do zadku cim skor..z toho co pises nevidim ziadny dovod preco by si s takym chlapom mala ostavat...dievca vaz si samu seba si mlada ..ja som v tvojom veku .nenechaj si dokafrat zivot ..ocividne si ta vobec nevazi a nezalezi mu na vasom manzelstve..tolko hnevu do mna voslo po precitani tvojho prispevku...maj svoju hrdost a nerob zo seba handru...vykasli sa na neho zbal si veci a odijd prec..venuj sa sama sebe a uzivaj si zivot..v ktorom budes stastna..lebo teraz urcite niesi...mas na viac..urcite by som v takom vztahu nepokracovala..urcite nie je lahke opustit niekoho koho lubis ale ..je to asi to najlepsie riesenie...on vie ze ta ma omotanu okolo prsta preto ho jeho spravanie netrapi..a bude ta takto ingorovat a ponizovat nadalej..toto nie je skutocny chlap ale este nevyzrety somar

tt247
12. dec 2017

@jelinka8 Preboha! Toto snáď ani nemyslíš vážne, však? To čo máš s prepáčením za hovado po svojom boku. A ešte keď čítam, že máš len 25... Dám ti radu, rozved sa a utekaj čo ti sily stačia.

lavieenrose
12. dec 2017

nespominas deti tak ich asi nemate ..tento chlap ti do zivota nic neda..ja by som si takeho ani nevzala

jelinka8
autor
12. dec 2017

@lavieenrose deti nemame aj ked vy som chcela ale nejako to tak citim ze to nie je spravne

lavieenrose
12. dec 2017

@jelinka8 to je iba dobre lebo sa ti lahsie odide ..

deti95060810
12. dec 2017

dievča moje, a načo takýto chlap je ti v živote. Ak nemáte deti, tak porozmýšľaj či ti stojí zato, aby si sa trápila pri takomto trúbovi....
ak si chlap neváži ženu , tak je to už zlé....😉

dadka_bb
12. dec 2017

utekaaaaaj! kade lahsie!

jankavt1
12. dec 2017

1)hlavne s nim nemaj deti
2)ano, si pre neho len handra
3)zbal si veci, rozved sa a zi ako plnohodnotna osoba
4)on ta nelubi, ser na neho!

lilyianka
12. dec 2017

@jelinka8 ked si vtedy raz odisla k rodicom a on za tebou ani neprisiel tak si sa k nemu uz vracat spat nemala!!
Byvate v otrasnych podmienkach..v jednej izbe u jeho rodicov...no dakujem pekne....a toto neni chlap, toto je trulo ( a to som velmi jemne napisala, lebo si myslim o nom svoje)... keby som ho mala pred sebou, tak ho vytrieskam jak hada...urcite by sa mu odo mna jedna usla.
Keby bol co k comu, uz byvate sami, a sprava sa k tebe inak. .nevazi si ta, robi z teba chuderu.....chcela by som vidiet jeho, pana dokonaleho ako vyzera!
Vas nic nespaja, iba dieta...nikam s tebou nechce ist, hanbi sa za teba, ani pusa, ani objatie, nic... to, ze sa pozrie na inu zenu ok..ved to kazdy chlap. .aj ja viem icenit peknu zenu, ale nie, aby na nej oci nechaval a slintal!
A co ma dojalo najviac, ze ta svokor chytil za zadok...to keby neporiesil moj muz, tak si to s nim vybavim ja sama....
Tvoj chlap je jeden velky sebecky sralo

lilyianka
12. dec 2017

@jelinka8 nemate deti? O to lepsie...dovi dopo co najskor

katka1416
12. dec 2017

To je riadny debil, mamickin maznacik... Rozvod a hned,nemas nad cim rozmyslat. Si mlada, uzi si chvilkovu samotu,to ta nakopne a ten spravny chlap sa objavi 😉 drzim palce

jelinka8
autor
12. dec 2017

Boze baby toto som ani necakala taku podporu. Som vdacna za kazdy prispevok. Dakujem
Ak mam byt uprimna cakala som ze tu budu prispevky typu ze riesim hluposti atd...😘

bobricek1979
12. dec 2017

@dominika1991 taky tak utekaj presne také obdobné som mala a našťastie sa ma zbavil za čo som mz teraz neskonale vďačná.. Dokonca rozhodival kedy ma už neľúbi a možno bude a ja naivná vo viere som rozmýšľala čo som urobila zle až kým ma toho nezbavil dnes mám muža, ktorý si zaslúži byť milovaný a mať miju lásku.. Toto u vás je teror na tvoju dušu až kým úplne neotupis stratíš roky života pri nudnej skale.

obsadenemeno
12. dec 2017

@jelinka8 jeziskove huslicky.... vy dvaja ste typicky priklad mladej lasky. Zmenili ste sa. Obaja. Laska vyprchala, kedze ste uz obaja ine osoby ako ked ste sa stretli. On akurat nema gule na to, aby ti to priznal do oci.

jelinka8
autor
12. dec 2017

@bobricek1979 a to som nenapisala tie najdrsnejsie veci co sa deju.

lilyianka
12. dec 2017

@jelinka8 najdrsnejsie veci? A to su ake? Mne bohato stacilo co si napisala v uvode

tinka0000
12. dec 2017

@jelinka8 Aahoj.
Tak vies.po rokoch podla.mna.kus.tej.lasky a toho vsetkeho pekneho.ochabne.,sa strati,vyprcha.
Ale.zasa z druhej strany ak.ma.clovek niekoho rad ,da.mu.to najavo hocakym.sposobom.Samozrejme.zeny sme.viac citlive ale.muzy to beru.inak.Oni.nepotrebuju mojkanie,bozky.Im.staci.navarit,popratat a dat ovladac.od.Tv.
😀
Treba sa nato.pozerat.aj.inak.
A zase ta vec ze byvate a rodicmi,mozno.je.nauceny a.zvyknuty nato.ze.ma.vsetko.pod.nos,ma.vedla.seba starsiu generaciu,ktora.nerobi nanho asi.dobry vplyv.
Ste mlady.mali.by ste.zit.sami.
Skus.vecer si.dat.nejake.spodne.pradlo.a.ked.bude.lezat tak.skus.nejako.no.ved vies 😀😎
A uz.aj.ak.ta.takto.odmietne.tak.mu.daj.facku.doslova a.otoc.sa.a.spi
Ignoruj.ho.a on pochopi.Nie.za den.niekomu.to.trva den.dva tyzden.
Ale.riesila by som v prvom rade.osamostatneneie.
Nech si.vyberie,bud.spolocny.zivot.s.tebou,alebo.a.rodicmi.bez teba.
Drzim.palce:pray:

snehuuulienka
12. dec 2017

@jelinka8 vnímam to tak,že sa správa ako starý chlap,ktorý už nič nepotrebuje,nikam nechce ísť...cítiš od neho chlad,neviem myslíš si,že ak by ste žili sami,zmenil by sa??nie je to tým,že tam bývate pri svokrovcoch a toto všetko vplýva aj na váš vzťah dosť negatívne a frustrujuco??....

tinka0000
12. dec 2017

@snehuuulienka aj podla mna.
Mlady.by nemali.zit.s.rodicmi.aai.svokrovcami.
Nato.dospeli.aby zili.osamostatnene.

pebu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
obsadenemeno
12. dec 2017

@tinka0000 nechapem preco by si mala dat spodne pradlo a tak nejako. vies.
Nie, nemala, lebo takto sa este viac ponizi. Ked tomu chlapovi nestoji za to, aby ju pohladil, objal, pobozkal a siel niekde na vikend, tak pradielkove serepeticky su len ubohym pokusom zeny, co si nevazi sama seba.
a ak ju odmietne, facka? To kde si vycitala taketo rady?

Ked chlapovi nechybala vtedy, ked od neho odisla, pradielko a "ved vies" to nezachrani. Tam to uz nezachrani nic, podla mna. Tam ma autorka temy jedinu moznost a to ukoncit tento vztah.

tinka0000
12. dec 2017

@obsadenemeno no kazdy mame.svoj.nazor.
A

tinka0000
12. dec 2017

@obsadenemeno kazdy mame svoj.nazor
A myslim.si ze posudzovat cloveka.z.jednej.strany.co.napisala.pani manzelka.nieje vyhra.
Na vsetko.treba dvoch.Na.vztah na.vsetko.vsetko.
Takze ak.nevieme.presne.do.detailu vsetko aky.maju vztah tak nemam.pravo.ocudzovat..
Toto.co napisala.manzelka.su.len.ommrvinky o.ich vztahu.
🙂
Nieje chyba v jednom,ale.v oboch.
Moj.nazor.

obsadenemeno
12. dec 2017

@tinka0000 ano, ale pan manzel nevyzera, ze by chcel na vztahu pracovat.... sorry, ale keby moj partner odisiel zo spolocnej domacnosti, tak by mi snad doplo, ze sa asi nieco deje. A samozrejme, ze je casto chyba v oboch, ale zvycajne je jeden, co sa snazi na vztahu pracovat, ale ten druhy to ma na haku. A do detailu nikdy nebudes vediet vsetko. A my tu nie sme na to, aby sme sudili, aky podiel viny ma autorka temy a aky jej manzel. autorka ziada o radu. a tvoja - sorry, ale pradieklove divadielko este ziaden vztah nezachranilo. Hlavne ak pan manzel kritizuje jej postavu a ocumuje ine, tak to asi nebude mat chut sa pred nim nejako extra predvadzat.
A prosim.ta, preco.mas.bodky.za.kazdym.slovom? Ved to sa neda citat. A ocudzovat - to ako co znamena?

lindusss2016
12. dec 2017

Boze, tak ja toto vnimam zas tak, ze je to typicky mamickin zadubenec.... mala som podobneho expriatela (teraz nevravim o tom, ako ta ponizuje a odmieta, ale cisto o vztahu s mamickou). Mal 25, ked sme sa dali dokopy, vydrzala som s nim takmer 3 roky, ale bolo to utrpenie. Sice sme "odisli" spolu byvat, ale az 2 minuty pesej chodze od mamicky, nonstop tam bol, ja som travila vecery sama, chodil k nej v nedelu na obed a zdrzal sa cely den a kazdy vecer ich isiel aspon pozriet. Totalne ovplyvneny ich stareckymi nazormi, treba setrit kazdu korunu, nikam.nechodit, nic si neuzivat, nic ani do bytu nekupit. Dokonca sa mu nepacilo prispievat do spolocneho byvania a chcel nadalej prispievat len im a cely rok, co sme spolu zili v jednej domacnosti, mi vykrikoval, ze keby ostal u rodicov, tak by kopec penazi usetril.... a to ani nehovorim o tom, ake chore zvyky jeho chorej matky praktikoval u nas doma.... az mi raz dosli nervy a ukoncila som to velmi razne. Ale takto nejak vidim, ze by ste dopadli aj vy, ak by sa uz od nej odtrhol. No uz len to, ze 5 rokov ste tam a nikam sa to nehybe, je dost padny dovod, aby si od neho odisla a zila normalne. O tych urazkach ani nehovorim...

snehuuulienka
12. dec 2017

@tinka0000 nečítala som predtým čo si napísala tesne predomnou 22:14....asi sme to písali vtedy naraz☺a zhodli sme sa na tom,že spoločné bývanie môže byť big problem v tomto vztahu😉
@jelinka8 osobne si myslím,že ak by ste bývali sami,dávno by ste si to nahlas vykricali a bolo by potom fajn,takto to dusite v sebe a problémy sa kopia a neriesia...
No a potom by vyšlo slnko po búrke,a bolo by to lepsie....takto len odkladáte rozhovor medzi vami,on ovládač v ruke alebo hra hry,a ty frustrovana...

gopika
12. dec 2017

@obsadenemeno presne, zachranovat vztah sexom nema vyznam, z dlhodobeho hladiska uz vobec nie.

luzzia
12. dec 2017

@tinka0000 kazdy sice mame svoj nazor, ale poradit zene, aby takemu chlapovi na kkt liezla a potom to riesla fackou.. no - ponizujuce, ubohe, bez stipky hrdosti a este viac udupavajuce to sebavedomie, co uz asi aj tak davno stratila.. co akoze vyriesi nejake spodne pradlo, ked sa mu ona zda asi tucna a neatkrativna podla jeho chovania narazok? este mu tak akurat pomasiruje ego a bude sa citit ako boss a pritom je len chudak, co zije u rodicov v jednej izbe.. problemy vo vztahu treba rieist komplexne a od zakladu a nie taneckom na kline, len tak zrazu, ked uz je vsetko zle, tak to cervena podporsenka nezachrani. este ju vysmeje, alebo ho to este viac povzbudi k tomu, aby jej viac ublizoval, lebo sa bude citit na koni, ked sa mu ona do zadku pcha..
@jelinka8 to, ze nemate deti, to bud rada a vdacna, to je najvacsi vyhra v tomto pripade a vsetko to nenormalne ulahcuje. v podstate nemas co riesit, si velmi mlada, rozviest sa, doist, zacat novy zivot, najdes si lepsieho chlapa. a mimochodom, k tomu, ze si napisala, ze tvoje vaha uz nikdy nebude taka nizka - a preco by nemohla byt? ja som tak vysoka ako ty, tiez som byvala chuda, tiez som pribrala, este viac kil som mala ako ty teraz a dokonca som o par rokov starsia od teba? a vies co? dala som to po 30ke vsetko dole a som v lepsej forme, ako kedykolvek predtym. rozved sa, zacni sa venovat sama sebe a uzivaj si to. mozno to nie je tvoja priorita, mozno si s tym v pohode, to len na margo toho, ze si o tom pisala. este mozes byt taka supa, aka len chces 🙂 a nie ze "uz nikdy".. a to plati aj na chlapa. cim skor ho nechas, tym skor je sanca, ze stretnes niekoho normalneho.