Mám priateľa a myslím na bývalého. Čo mám robiť?

jahodka1986
27. máj 2014

Potrebovala by som poradit.
mam priatela mame spolu krasnu dcerku,lubim ho velmi len niekedy sa hnusne kumne sprava.nadava mi.ale po chvilke mi zase povie ze ma lubi.preco??no a koli tomu ako sa sprava nemam chut uz ani na sex a najhorsie je natom ze myslim stale na byvaleho co uz niesme spolu vyse 7r a minule sa mi ozval a mam uz aj jeho tel cislo.Co mam robit ked ma nieco taha k byvalemu :-

berilka
27. máj 2014

možno keď budeš dlhšie s bývalým, zas Ťa to bude ťahať k priateľovi. 🙂 Existuje také príslovie: "U susedov je tráva vždy zelenšia." 🙂 Nechcem byť zraňujúca, len toto ma napadlo, keď som si tvoj príspevok prečítala.
Veď s bývalým by si sa zrejme nebola rozišla, keby Ti s ním bolo bývalo dobre. Či? Odstupom času sa nám aj bývalé ťažkosti zdajú menej ťažké. Teraz Ťa to ťahá k bývalému - píšeš. Ak sa aj s ním vynoria nejaké nedorozumenia, čo potom? vrátiš sa ku priateľovi?

mirtill
27. máj 2014

Píšeš,že ľúbiš priateľa,ak ho ľúbiš,prečo myslíš tak často na bývalého? Porovnávaš si ich?Rieš si najprv to správanie priateľa,prečo a kedy je k tebe hnusný?Je nervózný,unavený,hladný?Možno je sklamaný,takto si život nepredstavoval,rozprávajte sa,čo keď má zdravotné problémy?Chlapi o tom nerozprávajú.Máte dcérku,ste už rodina a v rodine sú na dennom poriadku veci,ktoré treba riešiť.Na bývalého hádam každá myslíme v dobrom,vynárajú sa spomienky iba pekné,ale už ten čas sa nevráti,a bývalý sa po toľkých rokoch tiež mohol zmeniť,už nebude on,kto pred 7-mi rokmi.Chlapi málokedy odmietnu ženu,ktorá sa im ponúka a ľahšie si obnovujú vzťahy s bývalou.A je máj,lásky čas,čo keď sa časom všetko pominie? 🙂

havedka
27. máj 2014

si este decko prepac nevies co chces sa ti stane ze nebudes mat ani jedneho