• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám priateľa cudzinca a chcem bábo. Čo mám robiť?

22. októbra 2012 
tvoje pripadne dieta ma pravo na kompletnu rodinu a vedome mu to nedopriat povazujem za sebecke
je pochopitelne ak by si sa nedobrovolne ocitla v pozicii osamelej matky, ale nie je spravne mat dieta silou mocou len na uspokojenie svojej momentalnej potreby, vyplnenie samoty alebo preto, aby sa uplne nepretrhlo puto s priatelom :unamused: to je vsak len moj nazor :wink: ozaj a co na to tvoj cudzinec?
21. feb 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zial az teraz som si vsimla, ze to je uz pomaly rok co omri riesila tento problem, ktory je uz urcite vyrieseny
21. feb 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amaretta ale urcite by vsetky radiace zienky zaujimalo, ako to dopadlo a mna tiez xi
22. okt 2012 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@omri podla toho ako pises o ich tradiciach predpokladam ze to bude nejaky exzot... nebojjis sa ze sa vrati o par rokov a vezme ti tvoje dieta a uz ho v zivote neuvidis? nie nepozeram vela filmov ale je to realita... z ktorej je krajiny ak to nie je tajne? pretoze su krajiny, kde ma na dieta pravo otec a nie matka. Ja by som sa nezaplietala s cudzincom, su to podla mna len same problemy. Jedna znama to poriesila presne tak ako ty, dieta vyzera ako romskeho povodu a otec sa jej ozval po 3 rokoch ze ho chce ukazat rodicom. Nevies si predstavit kolko strachu teraz preziva ako sa boji ci mu ho dat alebo nie. Ked tak velmi chces dieta a citis ze si na to pripravena, tak si radsej najdi niekoho od nas :slight_smile:
Mozno si teraz len zalubena a o par rokov si budes buchat hlavu o stenu.
22. okt 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok