Mám priateľa cudzinca a chcem bábo. Čo mám robiť?

omri
12. apr 2008

ahojte dievcata.
Tuto stranku som odkukala od kolegyne a velmi sa mi tu paci. Mam jednu otazku, resp. jednu dilemu. Mam 27 rokov a priatela cudzinca. Velmi ho milujem a viem, ze aj on ma lubi, ale osud nam nechce dopriat to stastie byt spolu a zalozit si rodinu. Ja vsak velmi tuzim mat niekoho, kto by ma lubil bez toho, aby od toho nieco ocakaval - tuzim mat babatko.
Stale uvazujem nad tym, ze ake by to bolo, keby som bola tehotna. Zijem s rodicmi, mam dobru pracu a obavam sa toho, ako budem potom dalej zit. Nemam odvahu sa o tomto porozpravat s mamou.
Pisem do schranky "slobodne mamicky", lebo verim, ze mi pomozete, poradite...

amaretta
21. feb 2009

tvoje pripadne dieta ma pravo na kompletnu rodinu a vedome mu to nedopriat povazujem za sebecke
je pochopitelne ak by si sa nedobrovolne ocitla v pozicii osamelej matky, ale nie je spravne mat dieta silou mocou len na uspokojenie svojej momentalnej potreby, vyplnenie samoty alebo preto, aby sa uplne nepretrhlo puto s priatelom 😒 to je vsak len moj nazor 😉 ozaj a co na to tvoj cudzinec?

amaretta
21. feb 2009

zial az teraz som si vsimla, ze to je uz pomaly rok co omri riesila tento problem, ktory je uz urcite vyrieseny

jsmb
21. okt 2012

amaretta ale urcite by vsetky radiace zienky zaujimalo, ako to dopadlo a mna tiez xi

sofinka333
22. okt 2012

@omri podla toho ako pises o ich tradiciach predpokladam ze to bude nejaky exzot... nebojjis sa ze sa vrati o par rokov a vezme ti tvoje dieta a uz ho v zivote neuvidis? nie nepozeram vela filmov ale je to realita... z ktorej je krajiny ak to nie je tajne? pretoze su krajiny, kde ma na dieta pravo otec a nie matka. Ja by som sa nezaplietala s cudzincom, su to podla mna len same problemy. Jedna znama to poriesila presne tak ako ty, dieta vyzera ako romskeho povodu a otec sa jej ozval po 3 rokoch ze ho chce ukazat rodicom. Nevies si predstavit kolko strachu teraz preziva ako sa boji ci mu ho dat alebo nie. Ked tak velmi chces dieta a citis ze si na to pripravena, tak si radsej najdi niekoho od nas 🙂
Mozno si teraz len zalubena a o par rokov si budes buchat hlavu o stenu.