Mám skončiť, alebo ďalej pokračovať?

valeria1402
19. apr 2015

Chcela by som poprosit o radu. Mam partnera a uz prakticky zijeme spolu, rozumieme si, chapeme sa a sme spolu radi. Vsetko je v poriadku nehadame sa skoro vobec a vzdy si vieme k sebe najst cestu, problem vsak nastava vzdy ked sa mi nahodou dostane jeho telefon do ruk. Nikdy som to nerobila cielene ale ked som si potrebovala zavolat alebo napisat sms vsimla som si par sprav s jeho byvalou ako jej sam od seba pisal ako ju ma velmi rad. Vysvetlil mi to tak ze spolu dobre vychadzaju a je to dobra kamaratka, samozrejme som to pochopila odpustila si ziarlivostne sceny a bola dalej stastna ze ho mam. O tyzden neskor som si vsimla cudzie cislo a tak pisane ako ju ma rad a dokonca ju lubi plus same srdiecka a tak. Citim sa ak uplna naivka ale stale verim ze to je len moj zly dojem. Vzdy to bolo cez vikend pretoze ja vikendy pracujem a on chodi von, zabavat sa a pit ale akonahle sme spolu stale mi dava najo ak ma ma rad a ja citim ze mu je somnou dobre pretoze inak by sme uz spolu neviedli pomaly jednu domacnost. Najhorsie natom je to ze aj ked sa rozhodnem skoncit to vzdy ked ho vidim padam na kolena, nedokazem mu nic povedat zle a led niesom snim strasne mi chyba. Spravila by som prenho vsetko a dala mu aj posledne no toto nieje prvy krat nakolko aj v minulosti sa uz taketo veci diali ale vzdy som verila ze to tak nieje a vela veci si domyslam a nemozem ziarlit lebo by sa to nepacilo ani mne. :(

natalym
19. apr 2015

@valeria1402 Minimálne je to na zamyslenie. Opýtaj sa ho rovno ako to s Tebou myslí?

pribinak
19. apr 2015

No asi je načase dat si dolu ružové okuliare a vidieť chlapa v reálnom svetle

absurdum
19. apr 2015

tento chlap ta citovo zavadza, takze odpovedou na otazku, ako to s nou mysli naozaj, budu zas len zavadzajuce slova.

jersey333
19. apr 2015

@valeria1402 to ze spolu vediete domacnost nie je zarukou stastneho vztahu ani istoty ze ta miluje jak divy kon ,...a myslim ze tie sms/ky ktore vypisuje byvalej ked si v praci hovoria o vsetkom/ moj by to skusil iba raz a bol by hned na zoznamej ex boyfriendov..toto jednoducho do fungujuvceho vztahu nepatri 😝

valeria1402
autor
19. apr 2015

Neviem preco ho nedokazem poslat do kelu... Po tiez jednom "peknom" vikende som sa rozhodla a skoncila to no neuveritelne mi chybal a po dlhom rozhovore sme to dali dokopy... Ked niesom snim tak sa neviem dockat len toho kedy ho uvidim aj skrs to vsetko. A vzdy ked som bola presvedcena o tom ze chcem koniec a som ho zbadala tak som padla na kolena a nedokazala som nepovedat ani slovo ...

natalym
19. apr 2015

@valeria1402 Rozhodnutie je na Tebe. V tomto to nikto neurobí za Teba. Rozhodni sa, buď budeš chvíľu nešťastná a napokon nájdeš svoje šťastie alebo budeš chvíľočku šťastná a celý život nešťastná.

pribinak
19. apr 2015

@valeria1402 ty k nemu vzhliadas ako k bohovi, ak nie je úplne slepý, tak to vidí, ze v tvojich očiach je bohom a podla toho sa aj sprava
Kde máš istotu, ze su to len smsky a nie aj nieco viac

gabrielita1610
19. apr 2015

Uprimne? Žiadny chlap ,ktory lubi svoju priatelku ,zenu nepise inej ako ju ma rad a uz vobec ziadne srdiecka ,zneuziva to ze si z neho taka paf ,mozno mu to aj lichoti.Predstav si ,ze ste manzelia a mate spolu dieta ,co by bolo keby si to nasla vtedy? podla mna sa takemu neda verit ...jedna vec je pobluznenie ,druha laska a ine je zit s clovekom ,ktory vyznava lasku inej. V TAKEJ LASKE VZDY VYHRAVA TEN ,KTO LUBI MENEJ

lilitela
19. apr 2015

@valeria1402 Rozumiete si mozno preto, lebo ti povie presne to, co chces pocut a podla toho, co on potrebuje docielit. Co to znamena, zijete prakticky v jednej domacnosti? On u teba, obcas, ci nejako inak?

mihula
19. apr 2015

@valeria1402 pises,ze vsetko je v poriadku,tak co riesis.Ty si potrebujes zavolat z jeho mobilu?Ty nemas v dnesnej dobe svoj?Skor si myslim,ze nic nie je v poriadku,kontrolujes jeho mobil,lebo nieco nie je v poriadku
@valeria1402 este musis pekne nosom zaryt do zeme,kedho uvidis,aby si si uvedomila svoju hodnotu,a takyto odpad od seba odhodila

lilitela
19. apr 2015

@mihula ale inak fakt, v zivote som si nepotrebovala zavolat s manzelovho mobilu 🙂)

cajca
19. apr 2015

@valeria1402 si trochu naivna, takto sa nebuduje stastny a trvaly vztah. On je len preto s tebou , lebo to ty chces. Je tiez zbabelec. Keby ho prijala byvala spat, hned ti dava kopacky. Otvor oci! Ukaz, ze si vies vazit aj seba samu, mas vobec nejaku hrdost, ked ta vie vzdy opit nejakou vyhovorkou?

absurdum
19. apr 2015

nuz, ja poznam taky pripad, ze clovek ani nechce verit, aku handru je schopna jedna zena zo seba urobit. kamoska bola vo vztahu, kde tiez bol ten jej boh pre nu. vsetko prenho robila, on si ju kludne podvadzal. prisla nato, tak sa s nou chcel rozist a ona este jemu vyplakavala, nech s nou ostane. chlapec este nejaky cas vydrzal, potom ju spakoval a vystahoval z bytu. (byvala unho). vsetci, co sme jej vraveli, nech sa spamata, vsetci do jedneho sme boli zli a nemali sme pravdu, lebo presviedcala samu seba, ze ten jej ju miluje. nebolo jej pomoci, kym ju on sam nevyrazil. autorka mi ju velmi pripomina a obavam sa, ze to dopadne uplne rovnako.

mojajulia
19. apr 2015

...zúfalé ženy robia z lásky zúfalé veci....

cajca
22. jún 2015

@mojajulia kazdy si je sam sebe stastia tvorcom. Nemusi byt zufala, staci otvorit oci a mat svoju hrdost.

adinam
22. jún 2015

daj si dole tie ružové okuliare a nájdi si iného,takýto vzťah určite nemá budúcnosť...

katka.gzd
22. jún 2015

@valeria1402 cicus kolko mas rokov? Co je na nom take uzasne ze z neho ides do kolien a tolerujes ze inej zene pise ze ju lubi? Ked sa budes ponizovat do pozicie ze mu vsetko prejde a ze ta ma okolo prsta tak sa necuduj ze mu je pohodlne s tebou zit, mat servis, nachystanu teplu..... Ehm nielen veceru a zaroven si do teba utre topanky...trocha sebaucty a hrdosti by to chcelo

ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz