Mám to tajiť alebo rovno povedať všetkým?

alfonz24
22. júl 2023

dobry dneska som sa dozvedel že môj švagor ženin brat je gay je slobodný samozrejme ze je to jeho zivot lenže ja som to videl na vlastne oči ako sa bozkával s chalanom keď im poviem dopadne to zlé nechcem si to ani predstaviť myslite ze by som.mohol povedať žene ze jeho brat je gay ? Sice ma to nezaujíma aky je mam.ho rad lenže som.šokovaný myslíte ze by som to mal.tajiť radsej aky mate nazor k tomu ?

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
23. júl 2023

@helen_167 Co sa tyka Teplarne - zas argument od veci.

Chces pocut, coho vsetkeho su heterosexuali schopni? Je ich zlych cinov vo svete okolo teba denne malo?
V com su uzasnejsi, lepsi, dokonalejsi, spravnejsi,…?

Alebo vies pripustit, ze je fuk, kto to spachal, lebo nejde o orientaciu, ale o povahu?

Na jeden takyto cin totiz pripada mnozstvo cinov, kde heterosexualny chlap zavrazdil zenu zo ziarlivosti (alebo tot nedavno stalker rozsekal zenu macetou a potom si ju objimal), kde hetero rodicia utyrali svoje deti, kde hetero clovek zavrazdil ineho,…

Nejde o orientaciu, ide o povahu.

Nemusis homosexualov uznavat, mozes nimi doma v tichosti pohrdat, mozes prejst na inu stranu ulice, mozes sa rozhodnut viac nenakupit v obchode, kde vkrocili,… ale ohanat sa nejakym zlocinom ako dokazom ich vadnosti… to by sme hetero ludi mali popravde rovno vymiest z planety (za to, co v priebehu historie si narobili navzajom, mozeme rovno povedat, ze sme nielen vadni, ale komplet nevhodni na dalsie pouzitie a mnozenie).

helen_167
24. júl 2023

@mb2021 pozri sa napisem ti to takto, teba sa na nic nikto nepytal, ja som odpovedala autorovi ale ako sa hovori trafena hus zagaga tak si sa musel ozvat na moju adresu. Coz beriem, vidim ze ste ozaj podarena rodinka 😄😄👍

helen_167
24. júl 2023

@moonlight1210 ty mi ozaj nebudeš diktovat co mozem a co nemusim a co by som mala 😊doma si diktuj prosim ta a nie tu cudzim ludom, davas svoje rozumy nazory,argumenty, slohove prace o homosexualite. Ked citam vase komentare vy ste jak nejaka sekta 😄👍

anita6666
24. júl 2023

Kto dnes nie je teplý,ako keby ani nezil.treba ísť voliť a správne voliť!

mandarinka555
24. júl 2023

@helen_167 Škoda, že aj na na takých primitívov ako si ty, Slnko svieti😝

moonlight1210
24. júl 2023

@helen_167 tvoj problem je, ze stale hladas za vecami to, co tam, nie je, a potom sa nad tym nasledne rozculujes.
Slovo "mozes" neznamena "musis". Nic ti nediktujem.

Druha strana mince je, ze ty diktujes tiez, dokonca direktivne: "nech su zalezeni tam aj kde boli doteraz".

Naozaj nemozes mat takyto dvojaky meter na vsetko. Pre seba ziadat slusnost, uctu, ohlady.
A sama to oplacat presnym opakom.

helen_167
24. júl 2023

@mandarinka555 a teba sa niekto na nieco pytal? 😊 Ci aky mas na toto dovod urazat ma?
Nemyslim si ze som horsi clovek zato ze za tradicnu rodinu😊
Ale aby som pisala uplne cudzej osobe ze je primitiv wau to je iq 😲.

helen_167
24. júl 2023

@moonlight1210 ja nemam ziadny problem😆, len som za tradicnu rodinu ako vy ste za lgbt nuz kazdy si to ponima ako chce.
Ja som pisala autorovi odpoved a nie kazda mi to vypisuje aka som bla a bla. To naco?
Ja svoj nazor nikdy nezmenim aj keby ma urazal cely MK. Urazky od vas ma ozaj nepresviedcaju ze homosexualita je ok.
Navyse oni sa odlisuju od spolocnosti, ze potrebuju na seba poukazovať, neviem kde teply maju vstup zakazany este som si nevsimla🤔. Ja som neni ziadna komunita ja som slovacka. Ci to uz na svk budu len komunity a potom som niekto? A az potom najdem pochopenie?
Ano oni chcu byt rovnocenny ved nech su, a ked chcu dieta nech si ho spravia. Nuz ale tu to neni mozne, lebo to nie je fyzicky mozne a preco? Lebo to je proti prirode. Uprimne kto by chcel vyrastat s dvoma ockami alebo dvoma matkami ja ozaj nie, dieta potrebuje muzsky a zensky vzor.
Myslim ze tieto dopisovacky su uz bezpredmentne. Kazda mame svoju hlavu a svoj nazor na rozne veci, co je prirodzené.

pralinka25
24. júl 2023

@helen_167 vies ale ako ti to tu uz napisal aj jeden chlap aj zeny si museli vybojovat svoje miesto a prava v spolocnosti. poukazovat na seba a porestovat za seba. rovnako tak sa bojovalo za zrusenie otroctva atd.
mas stastie narodila si sa v slobodnej krajine, biela mozno krestanka stastie ze hetero. tvoje prava a slobody uz vybojoval kedysi nieto iny. si pokrytec ked to nevidis.
a ktora je to ta tradicna rodina? kolko tradicnych rodin hetero otec a matka vytvaraju totalne patologicne prostredie. v kolkych tradicnych rodinach trpia zneuzivane a nechcene deti. nie tu nejde o to ci je tradicna rodina ale ci je milujuca. a nejde o to ci je clovek "teply" alebo nie ale o to aky je.
nikto ti tvoj nazor neberie. maj ho ale prestan sirit nenavist. nechaj si ju pre seba a u seba.

helen_167
24. júl 2023

@pralinka25 a dokola to iste, kazda si ide svoje nema to vyznam, dokonca uz sirim nenavist 😆👍 pobavilo😊
Opytam sa ste zaockovana a podporujete ukrajinu?

helen_167
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pralinka25
24. júl 2023

@helen_167 tebe fakt nie je pomoci. a tym ockovanim a ukrajinou si to uz uplne zaklincovala. to uz je totalne dno nemyslis? vies co? k tej fotke uz som pisala ze divni ludia su vsade v kazdej skupine. kedze toho cloveka nepoznam nebudem hodnotit aky je. mozno je v skutocnosti prijemnejsi ako ty. tazko povedat. zmysel pre modu ma nestandardny to je fakt. ale to ma aj kopec dalsich ludi. trebars ti co nosia ponozky do slapiek.
no nic stastie ze nie si zaockovana a mas vo vsetkom jasno 😉

avakona
24. júl 2023

@helen_167 ježiš daj si aspoň jeho meno do Google, ak ho vieš používať, a uvidíš ako v skutičnosti vyzerá😃 bože prepáč, ale strašne sa smejem aká tupaňa si😂😂👏

helen_167
24. júl 2023

@pralinka25 preco nemozem sa spytat? 😊 Ci len vy mozete hanit a nadavat? Lebo nic ine nedokazete? Aj som si myslela ze ste vlajockari😆

helen_167
24. júl 2023

@avakona ty si ma tiez dobre pobavila 👍 honis si ego ze tu pises taketo komentare? 😊

mondolina
24. júl 2023

@helen_167
nie je ti blbé, že ti mažú komenty? prečo klameš?

helen_167
24. júl 2023

@mondolina ja nemam potrebu klamat, preco to mazu opytaj sa ich 😆, ale to je take liberalne utocit, urazat, a davat 100dovodov preco to co nutite musi byt spravne😊 a ked nie je tak som trapna a primitivna😆 prajem pekny vecer vsetkym😊👍

mondolina
24. júl 2023

@helen_167
zdieľala si klamstvo nie pravdu.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pralinka25
24. júl 2023

@helen_167 koho som hanila a nadavala a kde????? neviem co je vlajockari ale ano na vsetkych slnko svieti, na teba aj na ludi na pride aj na ukrajincov. smola co?
s tebou je tiez taka sranda.

mandarinka555
24. júl 2023

@avakona Prosím ťa, nepamätáš si, koho tam spomínala? Vymazala to a zaujíma ma to...

moonlight1210
24. júl 2023

@mandarinka555 david puchovsky. Ale tazko povedat, ci ta fotka, ktoru sem dala, bola vobec jeho.

mandarinka555
24. júl 2023

@moonlight1210 Ďakujem.

mondolina
24. júl 2023

@moonlight1210
nebola jeho.

helen_167
25. júl 2023