Mám vzťah na diaľku a nie som spokojná

19. nov 2021

Mám vzťah na diaľku. Videli sme sa už samozrejme ale najmenej do leta sa vidieť nebudeme. Po lete zas odíde a uvidíme sa ďalšie leto. Boli sme spolu už dávnejšie ale nefungovalo to lebo klamal. No teraz sme spolu 5 mesiacov a nie som spokojná. Potrebujem pri sebe cítiť muža a jeho lásku- fyzicky samozrejme. S týmto chlapom sa hádame za všetko. Lezie mi na nervy keď niečo nechápe som vynervovaná hlavne z toho že nie sme spolu. Ešte chcem spomenúť že najbližšie 2 roky to bude také že nemôžeme spolu bývať. On je síce milý a dobrý ale cítim že tudy cesta nevede a nie som spokojná ako by som mala byť. Zostali by ste v takom vzťahu? Alebo čo mám robiť? Premýšľam nad tým dosť za poslednú dobu.

mamina0078
19. nov 2021

Ja by som nezostala

autor
19. nov 2021

@mamina0078 hádame sa aj za maličkosti. Fakt za úplne malichernosti napríklad za rozdielne názory. Ale na druhej strane mi je ľúto ho nechať.

ivkazba
19. nov 2021

Ale ty nemáš žiadny vzťah. Vidieť sa s niekym až v lete nie je vzťah. To po prvé. A za druhé, už ste spolu boli a klamal ti. Ako hlúpa musíš byť, aby si chcela byť s chlapom, ktorú ti klamal a háda sa s tebou. Ak si sama neprišla na to, že toto je blbosť, tak tu ti nikto nepomôže.

mina17
19. nov 2021

ako vidieť sa len "raz" ročne je podľa mňa málo môj priateľ pracuje v zahraničí tiež je 5 týždňov tam a 2 doma je to veľa ale aspoň sme čo to spolu si myslím,,, ale naozaj ak sa hadate kôli hlupostiam a ste spolu minimalne asi to nemá význam

ella_price
19. nov 2021

Prečítaj si to po sebe znova. Na čo to silíš, aby si nezostala akože sama? Sama už si aj tak. Kašli na neho.

papillon_noir
19. nov 2021

Sama píšeš že ti ide na nervy a neklape vám to a to ani spolu nebyvate a vidate sa sporadicky. Odpoveď na svoju otázku či to má zmysel asi poznáš aj sama...

autor
19. nov 2021

Keď sme spolu fyzicky je to fajn viem že keby bývame spolu funguje nám to ale na diaľku v tom zmysel nevidím absolútne. 🙈 veľmi ma hnevajú tie hádky a toto celé čo sa deje. Určite mu to vysvetlím ako sa majú veci možno sám uzná že mám pravdu

hulica
19. nov 2021

ono to nie je pre každého a takéto turnusy, tak to teda fakt nie je nič moc. ak si nešťastná, nebude to pre teba proste to pravé a premáhať sa podľa mňa budeš zbytočne

sweetyna
19. nov 2021

tak sama si napisala, ze nie si stastna, tak preco s nim mas ostavat? najdi si takeho chlapa po akom tuzis.

autor
19. nov 2021

@hulica je to neskutočne dlha doba čo sme bez seba a už idem z posledného.

autor
19. nov 2021

A ďalšia vec je to že sme rozdielne osoby. Ja som živšia milujem srandu a on nie je moc na také i keď sa dá sem tam s ním povtipkovať.

diewcatqoo
19. nov 2021

Toto nie je ziaden vztah. Toto je letna laska.

zuzizu2
19. nov 2021

Toto nie je vztah, toto je len neustale nejake cakanie, to neni k nicomu. Ked chces normalny vztah tak treba hladat inde, toto ti neda to co vyzadujes 😉

autor
19. nov 2021

@zuzizu2 presne tak by som to zhrnula.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzizu2
19. nov 2021

Dobre je, ze si to uvedomujes, to je zaklad pre to aby si urobila nejaku tu zmenu. Viem, ze seknut s tym nebude uplne jednoduche, ale teda treba to urobit aby si sa oslobodila.

luccija
19. nov 2021

Ja nevidím na tom vzťahu nič pozitívne hádate sa ani nie ste spolu.Naco Ti je taký vzťah?stratis zbytočne roky

prabinka
19. nov 2021

Toto jednoducho nie je pre teba. A myslím si, že byť takto skoro pol roka bez partnera je ťažké asi pre každého a chce to fakt dlhodobý a stabilný vzťah, aby sa niečo takého dalo zvládnuť

autor
19. nov 2021

Je to pre mňa ťažký krok lebo mi na ňom záleží ale vidím že to nie je to pravé orechové. Som mladá a chcem toho ešte veľa zažiť. Nie sedieť pri mobile a čakať kým sa mi ozve.

7lenka11
19. nov 2021

Vo svojom príspevku si si sama odpovedala na to, či je to vzťah alebo nie a či má budúcnosť.. Nie, nie je to to vzťah, keď sa vidíte raz za rok a nie je to vzťah, keď sa stále hádate a všetko vám na sebe vadí... ja ak by som sa s niekým videla raz za rok, tak si ani neviem predstaviť, ako by som si k nemu vôbec vytvárala citový vzťah

kxenia
4. júl 2023

Dobrý deň neviem či to je normálne alebo úprimne chcela by som sa poradiť či taký vzťah niekdo zažil a ako ste to vyriešili. Mám priateľa 2 roky stretávame sa na diaľku býva odomna 140 km ,čas cez týždeň nemá čas na mňa nakoľko to je ďaleko a pracuje od rana do večera tak nám zbyva iba víkendy aj to len u mňa doma príde piatok a nedeľu už ide domov pobede,stále sa zato hádame a niekedy to príde do takého extrému že sa pohadame moc a blokne má aj na mesiac 🤔 proste vždy sa mu ja prvá ozvem a vždy ten krok spravím ja samozrejme vždy dáva vinu na mňa že za všetko môžem ja . Veľa krát som mu vravela aby sme niečo vymysleli a pohli sa niekam ďalej ale vôbec žiadna zmena tam nieje stále je to otom istom . Keď aj mal dovolenku tak uprednostnil svoje koníčky. A ani ma nevola aby som prišla ku nemu ja na pár dní proste onic sa nesnaží aby sme boli niejak viac spolu , a keď sa my nepáči tak ma blokne a ja sprostucka čakám a aj tak sa ozvem potom. Neviem či je to normálne tak hľadám niejaky spôsob poradiť . Vopred Ďakujem za každú radu