Mama ovplyvňuje môjho 15 ročného syna

bebe8888
11. mar 2021

Ahojte,
som zúfalá. Neviem ako ďalej. Mam 15 ročného syna z predošlého vzťahu. Do jeho 9 rokov sme bývali s mojimi rodičmi. Keď som bola v práci tak mi s ním pomáhala mama ale už vtedy sa starala do výchovy a často krát ma pred ním zhadzovala. Dosť mi to vadilo ale jej správanie sa možno na chvíľu zmenilo a zas to bolo to isté. Keď mal 10 tak sme sa presťahovali k terajšiemu manželovi. Mali od začiatku pekný vzťah. Bola som veľmi šťastna keďže biologického otca naposledy videl keď mal 3 roky. Moja mama od začiatku môjho manžela neznášala lebo nebol podľa jej predstav. A odkedy syn tam začal chodiť na prázdniny tak si môj syn manžela nevsima, nemá naňho pekne slovo. On mi od začiatku tvrdí, že ho musí moja mama stvat proti nemu no neverila som tomu až kým som si v jeden deň vypočula rozhovor medzi mojim synom a babkou. Dokonca ona ho štve aj proti mne a požiadala ho aby nahral na usbcko naše svadobné fotky a poslal jej a mne obaja tvrdili, že posiela hry. Odomna si tie fotky nepýtala a x takýchto situácii. Teraz sa ešte tvárim, že o ničom neviem ale som veľmi sklamaná a smutná. Dakujem za prečítanie.
Iili spo

bebe8888
autor
15. mar 2021

@katkami123 nebojím sa len je zbytočné niečo s nou riešiť... Sľúbi a za chvíľu to už neplatí

bebe8888
autor
15. mar 2021

@mandarinka555 netuším prečo si ich nevedela vypýtať, na svadbe bola.

katkami123
15. mar 2021

@bebe8888
Ale nemusí ti nič sľubovať. Taka povaha sa nezmení. Len jej otvorene povedz, ze o tom vieš, co hovorí za tvojim chrbtom. Nech sa nečuduje potom, ze ku nej zmeníš spravanie a nebudete sa tak často vídať. Neboj, vnútorne bude mat určite debilny pocit z toho, že si jej na intrigy prišla. A so synom si už na tuto tému hovorila?