Máme 2 malé deti a manžel ma opustil pred pôrodom

karolina77
10. apr 2015

Ahojte, píšem sem na fórum lebo potrebujem poradiť, pomôcť, možno sa nájde mamička ktorá má podobný osud ako aj ja. Volám sa Karolína, mám 36 rokov. Som vydatá a mám dve deti dcérku 8 rokov a chlapca 3 roky. Som tehotná v ôsmom mesiaci, čakám tretie dieťatko. Manžel mi pred mesiacom po dvanástich rokov oznámil že od nás odchádza, lebo sa strašne zamiloval a našiel si druhú ženu. Mne povedal aby som začala žiť nový život. Úplne sa mi zosypal život, som na dne, nevládzem sa ani pohnúť. Celé dni ležím v posteli, som strašne vyčerpaná a nemám na nič chuť. Manžel ma aj týra, rozpráva mi a píše smsky že celý čas so mnou to bol omyl, že je všetko len a len moja chyba čo sa stalo. Neviem prečo sa takto správa keď idem za mesiac rodiť jeho tretie dieťa. O deti sa moc nezaujíma, sem tak napíše sms typu "ako deti a že či to všetko zvládam." Ja neviem ako mám teraz žiť ďalej, ako to všetko prekonám. Som zúfala, zranená a nešťastná. Neviem či sa mi vôbec dá pomôcť. S pozdravom Karolína

vall1319
20. sep 2016

Však si to predaj, peniažky sa zídu v každej rodinke 😉 🙂 🙂

natalym
20. sep 2016

@karolina77 A ako sa máte?

karolina77
autor
20. sep 2016

@vall1319 áno zídu, ale pomáhať si treba a ak by to malo niejakej maminke pomôcť, to ma viac poteší ako 50 euro 🙂

karolina77
autor
20. sep 2016

@natalym pomaličky to ide, máme sa dobre. robím poriadok v pivnici a chystám zimné veci 🙂 🙂

natalym
20. sep 2016

@karolina77 Drž sa.

mircalla
21. sep 2016

@karolina77 Krasne gesto

yoxinka
21. sep 2016

Baba, ja Ťa obdivujem!!! Si úžasná silná a krásna žena a máš nádherné detičky. Teb chlap musel byť totálny pako, takú krásnu rodinu opustiť. Nech sa vám darí 🙂.

adam122
21. sep 2016

Musis to zacat brat tak ze na teba aj na neho caka nieco lepsie , nepraj mu nic zle to sa len vypomsti, skratka sa zamiloval do nikoho ineho a povedal si ze nebude v nefunkcnom vztahu len kvoli detom. Vie urcite ti chodi po rozume ze preco teda to tretie, ale zrejme ho urobit nechcel. Ty to ale vsetko zvladnes a najdes si partnera ktori bude pre teba idealny, uvidis! Hlavu hore

natalka13
21. sep 2016

Ufff, mas moje velke WAU ako si to zvladla.
Nechapem co to musi byt za paka, ze opusti take krasne deti a ide sa starat o cudzie.

deeena
19. jan 2020

Ja by som to brala z tej lepšej stránky,načo mať pri sebe niekoho,kto nemá o deti a vas záujem...život ide ďalej,a verím,že aj s deťmi,si nájdete normálneho muža. Nemu to karma vráti tomu verím. Držím palce,aby vám pôrod dobre dopadol,a aby henten platil tak ako sa patri

deeena
19. jan 2020

Jaj až teraz som si všimla,že to je 4r spatky. Dúfam,že ste sa ztoho dostala,a on zle dopadol