Som tehotná a priateľ ma opustil

angelina1986
29. feb 2016

Dobry den, potrebovala by som sa vyrozpravat, bo uz vazne nemam sil:( s priatelom som bola vyse roka, zaciatky vztahu boli krasne, dokonca minule leto sme sa snazili o dietatko, jedine co mi vadilo bolo, ze priatel na mna dost ziarlil a pritom som mu ani nedavala dovod, aby ziarlil, chcel aby som si zrusila azet, fb, neustale mi kontroloval mobil a sms a email:( myslela som si,ze ked tak na mna ziarli, istotne ma velmi lubi a lichotilo mi to trochu, viem poviete si, ze som naivna krava, ale bola som donho velmi zalubena, dokonca som musela nechat pracu casnicky, lebo sa bal, ze budem flirtovat s muzmi, ale ja taka nie som,som dost hambliva a ticha v skutocnosti. V Decembri minuleho roku som zistila, ze som tehotna, tak som mu to oznamila, zacal sa chovat dost divne, skryval predo mnou telefon aj ked siel na wc, prisahal mi, ze nikoho nema, ale ja som nieco tusila, zacali hadky, po mesiaci ma posielal na potrat, ze sa este neciti pripraveny byt otcom, uplne ma to polozilo, na potrat som nesla, bo nemam srdce to urobit, prerusil so mnou kontakt, vyse mesiaca sa mi neozval, nasla som mu v mobile smsky od jednej zeny, ze ma nanho chut, tak sa mi smial do tvare, ze jeho kolega si vypisuje s nou,lebo ma zadarmo smsky, som velmi nestastna, mam 29 rokov, zivot som si inac predstavovala, chvalabohu, ze mam oporu u rodicov, bo inac by som ostala na tabletkach, chlapi su velmi sebecky, myslia len na seba, ja som bola prenho len taka hracka, myslim, ze uz nikdy nebudem vediet niekoho milovat:(

stardust
29. feb 2016

nuz, z chyb sa clovek uci a mozes byt len rada, ze si sa ho zbavila...zivot s takym by bol neznesitelny 😉

simon1993
29. feb 2016

Pozri,chlap ktory ta nechal v takejto situácii samu,nieje ani chlap.Gule nechal asi u milenky.Bud rada,ze mas podporu u rodičov a,ze vies,ze na vsetko nebudeš sama hoci on zdupkal.Lebo su slobodne mamičky ktore nemaju podporu ano v rodine...Ak ta nemiloval s bábätkom pod srdcom tak bud stastna,vyhrala si vela tym ze odišiel sam a nemusela si si snim prejsť niečim zlým ty ano tvoje dieťatko.Vsetko zvládneš,bud silna,pokojná,bábätko ta potrebuje 😉 Radsej sama ako s tĺkom a ver,ze ak raz stretneš človeka ktory bude dobrý k tebe aj k tvojmu dieťatku,budes vediet milovať opäť a viac!Vela štastia a síl 💙

nikusik0107
29. feb 2016

boli ste spolu kratko nepoznala si ho az tak dokonale ukazal pravu tvar...bud rada ze teraz a nie niekedy neskor..cakas babo tes sa na to...caka ta to krasne obdobie a ser na neho nezasluzi si ani teba ani dieta..neciti sa byt otcom?? tak na co ti spravil dieta??? ach chlpa rozum v gatiach...kasli na neho bude silna neozyvaj sa mu nepis mu neries ho bud dolezie alebo nie a ak nie tak si blahozelaj ze si sa zbavila magora kt. za to nestalll... 😉

rhiannon
29. feb 2016

Aj ked to tak teraz mozno nevyzera,ale urobil tebe a dietatku najlepsiu sluzbu v zivote. Taky debil,co opusti tehotnu a klame az sa mu z usi prasi, si nezasluzi ani jedinu slzu. Bud stastna, ze mas podporu rodicov a tes sa z babatka. A casom urcite stretnes niekoho,kto vas bude lubit oboch. Je tu kopec bab s podobnym pribehom so stastnym koncom 🙂

sardinka335
29. feb 2016

@angelina1986 moja milá....chlapi su sebecky a myslia len na seba??? Davno pradavno si videla, ze tvoj milý je taky onaky makový, varovných signálov si mala viac nez dost - mozno aj iní ťa upozornovali, ze to čo robí a vyzaduje od teba nie je s kostolným poriadkom. Sama si si na vine, ze si tieto veci prehliadala a tvoja hlupost a naivita ta dostali tam, kde si. Čo už narobíš - stalo sa čo sa stalo, dakuj Bohu, že más oporu v rodičoch a budeš moct aj s ich pomocou vychovávat dieťa. Samozrejme, ze si sklamana a zufala, kto by nebol. Jeho spravanie je viac než chrapunske. Na takeho chlapa by som sa ja zvysoka vykašlala - určite by som minimálne pred ním nedala na javo ako mi ublizil a ani by som ho po to všetkom nezobrala na milost keby sa zase na chvilu uvedomil...s nim ťa nič dobré zrejme nečaka, len by si bola dalej neštastna. Ujasni si čo chceš - ako si predstavuješ buducnost s dieťaťom, či ho chceš uviest ako otca dieťaťa v RL. Ja uz by som si skor pravne veci pozistovala ako do buducna v tejto situácií, čo je pre mna vyhodne. Ak sa poučíš z chýb čo si narobila, zložíš ružové okuliare a budeš si dalších partnerov dokladnejšie vyberat - nebudeš ignorovať ich vazne charakterove vady, tak máš stale šancu na lasku a pekny vztah. Ak ostaneš obeťou ,,života,, tak je mozné, ze aj další vztah ti skončí podobne - nie je to nič vynimočne, že maju zeny x vztahov a z kazdeho maju dieťa...proste su nepoučitelne.

beju
29. feb 2016

Ze kolega si pise s babou, lebo ja mam zadarmo sms ...... neuveritelne vynaliezave!!!

beju
29. feb 2016

Ja ti dam jednu dobru radu: sem sa prosim nezdoveruj aj ked ti je ako tazko. Budes vidiet kolko odsudzujucich a premudrelých komentarov ti sem do vecera pribudne. Aby sa ti nespravilo este horsie na dusi.
Drzim ti palce! V zivote sa stavaju ovela horsie veci. Cakas dietatko, mas podporu v rodicoch a to je hlavne. Na vsetko ostatne sa teraz vykasli.

simon1993
29. feb 2016

Urcite Niesi sprostá , kašli na debilne komenty 😊Ovsem ak to nieje osoba ktorá ta pozná osobne.Ale ak ma niekto napísať "varovných signálov si mala dost a si naivná a sprostá"a nepoznať ťa,to je trúfalosť.

rhiannon
29. feb 2016

Ze si niektore radsej nekusnu do jazyka. Cele stastne, ze sa mozu realizovat a zdrbat niekoho,kto to zjavne co najmenej potrebuje. Este k tomu tehotnu...

simon1993
29. feb 2016

@rhiannon 👍🏽😔

siska53
29. feb 2016

@angelina1986 teraz ti je tazko, zisdna z nas si nepredstavuje zivot tak,ze ma niekto okasle s dietatom pod srdcom...
Ale.suhlasim s babami,bud rada,ze sa tak stalo..laska je slepa.. Fakt bud rada,ze si sa ho zbavila,lebo kebyze spolu ostatnete,je z teba tyrana zena. Mozno nie fyzicky ale psychicky ano,staci to,ze od teba chcel,aby si opustila svoju pracu a vymazala.si profily.. Nakoniec by to doslo k tomu,ze bybsi nemohla ist sama ani von,ani k rodicom,z par minutoveho meskania bybsi ty bola obvinena z nevery a mozno by to nakoniec skoncilo aj fackou. Uz som citala.o x takych pripadoch...

Nech ta drzi aspon to dietatko,ono za to nemoze a fakt,ze mas oporu v rodicoch. To je skvele.
Casom zabudnes,potrva to sice,ale hadam.aj na teba sa raz usmeje stastie v podobe normalneho partnera. Drz sa!

simon1993
29. feb 2016

@sardinka335 fiiha,a ty si jej kamoska a poznáš jej osobný život,ked si napísala "davno si vedela aky je ,varovných signálo sk mala dosť, hlúposť a naivita ta dostali tam kde si a je to tvoja vina" ?? Tak dobre ju poznáš?To je teda super,ze si nam,ktore do toho nevidime takto objasnila situáciu.Co tak trosku zvážiť co píšeš?Ta ženská potrebuje teraz podporu nie zdrba.Je tehotna a citliva.Trosku sa kroť 🙄Moj nerf!

zuzka2208
29. feb 2016

@sardinka335 kto ti dal pravo sudit? Ahaaa vlastne nikto len to je to najjednoduhsie tu machrovat.@angelina1986 nic si nerob z niektorych komentov skus sa sustredit na to najdolezitejsie a to je tvoje dieta a rodicia a mozno raz ked vsetko preboli budes rada, ze sa stalo ako sa stalo. Prajem vela sil

sardinka335
29. feb 2016

@simon1993
@beju
išla s kožou na trh a tak musí ratať s tým, ze nie kazdý jej bude ťahať medove motuzy popod nos ako vy dve ale povie jej pravdu, že aj ona urobila velku chybu - vy ste falošné lebo neverím tomu, ze by vam to čo on robil jej nevadilo. Varovných signálov mala dost - ak koli mužovi musim menit pracu lebo ziarli, mam sa odhlasit z Fb, azetu a kontroluje mi mobil, maili - no tak možno vy dve by ste si s ním uhnali dieťa a snívali dalej. Ja nie...a verím,že x zien tu na koniku tiež nie a prekukli by čo to je za blbca a utekali kade lahšie. To je tu take typicky koníkovské - kto povie pravdu je trufalí a bla, bla....ale nech som aj trufala, nech si myslí kto chce čo chce.

simon1993
29. feb 2016

@sardinka335 ajajaj,a predstav si,ze aj mi s manželom mame vo vzťahu iste pravidla a medzi ne patrí,ze by som nerobila čašníčku v nejakom bare kde chodia chlapi piť lebo sa mu nepaci,ze majú pomne chlipne pozerať.A taktiež som si z priatelov vymazala vsetkych mužov ked sme sa dali dokopy pretoze jediný muz ktory ma zaujíma je on.A nepovažujem to za varovný signál,ze mam doma chuja.A vobec niesom falošna,len si netrúfam súdiť niekoho predišli vzťah ked som dotyčného v živote nevidela,nepoznala.

simon1993
29. feb 2016

@sardinka335 to ked sa ako budem chciet poradit co je dobre na zápchu tak mam rátať Stym,ze ma niekto sprdne,ze som pažravá pizda ktorá sa za svoju hlúposť nemoze vysrat?ved predpokladať mozme vsetky,ale súdiť nie ked do veci nevidime 😊Mier

zuzka2208
29. feb 2016

@sardinka335 nie je dolezite co povies , ale ako to povies. To ze urobila chyby v minulosti sa uz zmenit neda a sudit ju a poucat je to najposlednejsie co chce pocut alebo citat.

rhiannon
29. feb 2016

@sardinka335 podla mna tu toho debila nikto neobhajoval. Ono neslo o to, ci ona urobila dobre alebo nie, ale tebe sa vycita styl, akym si ju zdrbala. Myslim, ze z jej prispevku je jasne, ze sa poucila. A sem si prisla pre podporu. Mozno pocut podobny pribeh s dobrym koncom, ze sa svet nezrutil. Tak naco do nej "kopat"? Aby sa uz uplne polozila? To, ze urobila chybu sa jej da aj jemnejsie povedat...

sardinka335
29. feb 2016

@simon1993 pozri podla teba sudenie, podla mna konštatovanie reality. Ja som svojpravna bytosť a zijem v manzelstve uz 11 rokov a nemusim si nikoho mazat z fejsbuku....aj ked moj muz je ze TOP trieda, nemam dovod na nikoho ziarlit, ani moj muz...z takýchto somarin sme davno vyrastli.Ty by si nerobila čašníčku koli tomu aby na teba nepokukovali chlapi....bary su rozne nie je 5 ta cenova ....len pre tvoju info.Ja by som nerobila čašníčku preto (pokial nas nudza netlačí) lebo moj muz zarobí tak, aby som tu čaašníčku robiť nemusela, ale kedze som ja prišliš hrda, tak aj ja pracujem ak zrovna nie som na RD.

simon1993
29. feb 2016

@sardinka335 😊V pohode 😊

ylektra
29. feb 2016

@angelina1986 ahoj ja som bola s pritelom 7 rok ked som zostala tehotna bolo mne 24 a jemu 32 povedal ze sa neciti byt este otcom a ze chce ist do zahtanicia pracovat a tak ja mlada zivot pred sebou a zostala som sama a ked som niekomu povedala ze ma opustil pritelel po 7 rok zrutil sa mi svet ale zvladla som to dnes ma moj syn 11 rok a samozrejme sa nestretavame a ani ho nevidel nema zaujem ale po 10 rok volal ze by ho chcel vidiet a tak nie nie kde si bol ked som potrebovala ked bol malinky ani financne a ani jegho rodicia nic a teraz som v zahranicy nasla som si priatela mam druhe dieta a som stasna ze ma osud zaviedol inam a ked sa pozeram na mojho syna a dcerku tak si poviem ze som statna a som hrda na to ze sme to zvladli a aj ty sa drzkaj

zuzka2208
29. feb 2016

@sardinka335 🙈🙊🙉 myslim,ze by bolo na mieste trosku pokory.

cammille
29. feb 2016

@sardinka335 po prve, "pravda" este nemusi byt pravdou, len preto, ze si to ty myslis...a po druhe, akakolvek kruta pravda sa da povedat aj miernymi slovami, bez zbytocneho "kopania" do uz aj tak nestastnej kocky...

zuzka2208
29. feb 2016

A empatie samozrejme. Pekny den vsetkym 😊

sardinka335
29. feb 2016

@rhiannon boli ste spolu kratko nepoznala si ho az tak dokonale ukazal pravu tvar... - toto ja nazyvam tahanie medových motuzov popod nos, čo si jej napisala ....čo nepoznala jeho pravu tvar??? Ziarlivec, sebec a manipulator....kolko s nim mala byť aby precitla, ze je to debil a nie chlap na zalozenie rodiny??? Rok nestačil? Tak asi mala vlčiu tmu....ano, všetko sa moze skončiť šťastne, ak sa poučí zo svojich chyb. Pravda je vzdy neprijemna, ale ak sa s nou nekonfrontuje teraz..tak je mozné ze skončí podobne ako zial x zien čo vidim naokoli a čítam tu na koniku jedno ma s byvalým druhé so sučastným a uz zase to škripe a vyzera na další rozchod - mnohé ženy vidia evidentne, že ten chlap za to nestoji, ze si ich nevazi, je nestaly a nezodpovedny a napriek tomu s nim splodia dieťa, to je nezodpovednost a nevidim dovod pisat niekomu ze nie.

angelina1986
autor
29. feb 2016

Sardinka mas uplnu pravdu : ( bola som slepa, na to kolko mam rokov aj dost hlupa, ale som rada za tvoj nazor, pravda boli

gagik
29. feb 2016

Bud rada ze budes mat babo, mas najvyssi cas a ze si sa zbavila takeho chmula, len problemy by si mala s nim.

mdsk
29. feb 2016

to , ze mas podporu u rodicov je velmi dolezite, lebo po porode nebudes mat cas na nic 🙂 a uz obzvlast na myslenie na chlapa co ta opustil 🙂, neboj, nepride ti ani na um. Je lepsie zit bez chlapa co si ta nevazi ako s nim pre teba aj pre dieta. Teba by psychicky trapil, vycerpaval a dietatu tiez neprospieva zit v neharmonickom vztahu (koktavost, nizske sebavedomie, strach, utiahnutost..). zelam vela sil ktore budu, takych mamiciek je vela a ziju, a deti su stastne..

rhiannon
29. feb 2016

@sardinka335 to si chcela asi niekoho ineho oznacit,ja som jej take nepisala 🙂
Ano, kopec zien naleti stale tym istym typom chlapov atd atd a isto potrebuju otvorit oci. Ale nie od niekoho cudzieho a takym neprimeranym stylom.

barnica
29. feb 2016

Nebol to chlap ale chodiaci penis s gulami a este aj egocentricky blbec. Bud rada ze ho mas z krku. Trapila by si sa viac s nim ako sa teraz trapis bez neho. Mas oporu v rodicoch tak ju vyuzi a zmobilizuj sa. Daj ho na sud nech plati vyzivne. Nech vidi ze si nenchas skakat po hlave. Mas narok na bezplatnu pravnu pomoc. Takze si to len vyhladaj a vybav vsetko pre seba a pre babatko. A nanho uz ani nemysli,takeho tatka fakt tvoje dieta nepotrebuje k sebe. Co by z neho vychoval? Zbabeleho hajzlika? Hlavu hore😉 s pomocou rodicov pojde vsetko lahsie a ty sa venuj teraz sebe a tomu malemu anjelikovi v tebe. Drzim palce