Manžel a jeho mladá šéfka

ella1988
16. okt 2014

Chcela by som vedieť váš názor na toto: Môj manžel sa práve zamestnal v novej práci. On je všeobene k ľuďom úctivý, milý, ochotný, priateľský atď. Asi týždeň sa zaučuje a je v neustálom kontakte so svojou novou šéfkou , ktorá je slobodná, dobre vyzerajúca ambiciozna atď. O týždeň idú SPOLU len oni dvaja na služobku. Mám obavy, nejde o žiarlivosť ale skôr strach, proste sa bojím , aby si ona nevysvetlila jeho úctivé, usmievkavé správanie sa voči nej ako nejakú naklonnosť. Je jasné, že chce v novej práci urobiť dojem, ale myslím si,že by si mal udržať odstup.
Doteraz pracoval v kolektíve so šéfom a pár kolegyňami, ktoré mi nejaké starosti nerobili.

evelynm
16. okt 2014

@ella1988 , hoci pises, ze nejde o ziarlivost, myslim, ze presne o to ide. Ak sa tvoj manzel sprava slusne a uctivo, nie je na tom nic zle a ci si dokaze udrzat odstup, je len a len na nom. Velmi by som sa o toho neplietla, mozes narobit viac skody ako osohu.

ariannazara
16. okt 2014

@ella1988 Prajem ti veľa síl ja by som to na tvojom mieste asi nerozdýchala 😒

kikina84
16. okt 2014

@ella1988 fuha tak to ta obdivujem,ked pises ze nejde o ziarlivost..lebo ja by som umrela pocas tej doby co tam budu spolu 😀
ale ako hovorim vzdy..ked suka neda,pes nebere..a aj naopak..ked je tvoj muz charakter a miluje svoju rodinu,tak mu moze otrcat aj neviem co a nic sa medzi nimi nestane..zalezi od toho ako dobre ho poznas..Ja napr.robim tiez v zamestnaniach ,co su vyslovene kancelarske robotky a poviem ti ze tam sa to strieda ako na beziacom páse..vytvorilo sa tam vela novych parov pocas tej doby ako tam ludia pracuju..vela z nich aj podvadza polovicky..ale su tam aj taky co maju chrbtovu kost..takze to zalezi vsetko na tvojom muzovi,k comu sa prikloni..drzim palce..papa 😉

2712sasenka
16. okt 2014

@ella1988 Tak to ti teda nezavidim ☹

bonaqa2013
16. okt 2014

manžel ťa može podviesť kedykoľvek , kdekoľvek.... Takže sa zbytočne trápiš. Načo. Keď bude chcieť, ani sa nenazdáš. Ja by som to pustila z hlavy.

natalym
16. okt 2014

Netráp sa. Veríš mu, nie? Keď sa budeš trápiť, bude Ťa len zhrýzať.
Alebo deň, resp. noc. pred služobkou sa dobre pomilujte a máš to vybavené 😉

canama
16. okt 2014

@ella1988 uprimne povedane, keby sa nieco take stalo mne, asi by som tiez nebola nadsena, nastastie moj muz pracuje takmer vyhradne s muzmi. 😅 Na druhej strane, ja som vo svojom zivote bola uz XY krat SAMA len so sefom na sluzobke, vela krat prave v case ked som mala 25 rokov a 50 kg, nie ze by som bola modelka, ale nikdy som nemala ani problem zbalit chlapa...no a nikdy sa nic nestalo...Ale teraz, ked mam nejake tie roky a kg naviac a pozriem sa na to z druheho brehu, zacinam s ich manzelkami sucitit. 😀

Myslim ze je vacsia pravdepodobnost ze sa nieco udeje medzi kolegami, ako medzi nadriadenym a podriadenym. Aferkou s kolegom/gynou neriskujes pracu ako taku, kdezeto ked si zacnes so sefom/sefkou to nemoze v ziadnom pripade skoncit dobre, to je zaciatok konca. 🙂

sense
16. okt 2014

no myslim ze ide o ziarlivost....pozri ak ta bude chciet podviest tak ta podvedie hocikedy a s hocikym a nemusi to byt zrovna sefka...

2712sasenka
16. okt 2014

@ella1988 Bala by som sa praveze toho,ze je slobodna a ci si nieco nebude chciet dokazovat,ked je taka ambiciozna...mozno ju bude pritahovat to,ze je zenaty a ked ja som ambiciozna sefka,tak sa tu bude posluchat mna

ella1988
autor
16. okt 2014

@natalym to určite plánujem 🙂

natalym
16. okt 2014

@ella1988 🙂

jana_eyre
16. okt 2014

@ella1988 nech si jeho spravanie sefka vysvetli akokolvek, je iba na nom ako sa bude spravat.. ci by si uz chcela nieco dokazovat /nie kazda atraktivna zena ale potrebuje balit kazdeho muza v okoli/ je to on, co urcuje hranice, kedze je zadany..

ja by som ale tiez nebola nadsena, ja nie som nadsena ked ide aj na sluzobku s kolegom, pretoze tam kam idu maju vzdy kopu a kopu kolegyn z ineho sveta, ktore som nikdy nevidela.. ja sa priznam bez okolkov ze ziarliva som - nie tak, ze by som mu kazdy den kontrolovala mobil, ale taketo situacie neznasam.. pretoze ja nie ze neznasam len neveru, ale neznasam akekolvek "steklive" flirty medzi kolegami.. v tomto som jednoducho konzerva..

denuss
16. okt 2014

@2712sasenka no to si ju povzbudila 😉

oladuna
16. okt 2014

@canama to sa neda vylucit ze nebude podvadzat lebo je to jeho nadriadena. Poznam jednu babu ktora sa dala dokopy so svojim ZENATYM sefom.on nechal kvoli nej svoju zenu, dve deti a urobil si s nou dieta. Ale ak by ONA mala chrbtovu kost tak asi by sa to tak neudialo. 😀 nezalezi ci je sef zena alebo muz, tam ide o kto nema tu chrbtovu kost a kto chce spravit ten prvy krok.ziarlenie urcite nie je najlepsia reakcia ale je to mormalna reakcia.da sa tomu vyhnut iba tak ze si s dotycnou pohovori a dobre jej pohrozi slusnou cestou 😉

simca06022011
16. okt 2014

Lebo nebudu mat co na sluzobke robit, iba podvadzat... boze... ako keby sa kazda mlada ambiciozna a dobre vyzerajuca musela na vasich muzou ulakomit... toto JE ziarlivost, nic ine. Podla mna nemas mat preco obavy, obavy zacni mat az ked ti vecer na sluzobke nebude brat mobil... do vtedy by som neriesila. Ja som bola xyz krat na sluzobkach, s nadriadenymi/podriadenymi a nikdy sa mezdi nikym nic nestalo... takze nechapem... Teda chapem obavy a ziarlivost, ale nechapem ako sa tu este moze niekto nad tym vzrusovat a podporovat ta hocijakymi fantaziami o nevere (a k tomu, ze je tam novacik... podla mna to plati duplovane, nikto novy si s nikym novym len tak hned nezacne, ved si pokazia jednak pracvone vztahy a kludne moze prist jeden o pracu... a dalej nic o sebe nevedia). Ak odmyslime zvieracie pudy, tak tam vobec nie je dovod hned skocit do postele, skor presny opak....

chmurkaxy
16. okt 2014

@ella1988 daj mu každý deň pusu a povedz mu,ako ti na ňom záleží a si šťastná,že ho máš. aj pred odchodom. A zvyšok už nechaj naňho 🙂

modraorchidea
16. okt 2014

viem, že Ťa to neteší, ale pokiaľ máte s manželom pekný vzťah a hlavne dôveru a miluje svoju rodinu...tak Ťa nepodvedie...aj keď ženy sú v dnešnej dobe mrchy... dokážu si muža rýchlo obmotať okolo prsta a hlavne keď sú také ambiciózne... a zase na druhej strane, myslím, že by sa bál to urobiť a hlavne pokiaľ je tam nový zamestnanec...poznám mužov, ktorí dokážu takému niečomu odolať a aj keď po nich vyštartovali ženy. šéfky...je na každom ako sa k tomu postaví

sheila72
16. okt 2014

Je to žiarlivosť a ona si to môže vysvetľovať ako chce, ale pokiaľ ťa manžel miluje tak ti nezahne. A to je podstatné, nech si ona myslí čo chce....

moni244
16. okt 2014

ja keď to tu čítam žasnem, mali by ste menej pozerať telenovely seriály, kde každá mladá ambiciozna slobodná žena skáče do postele s každým, kto nosí nohavice. Vo vzťahu treba menej žiarliť a viac dôverovať, lebo ho k tej nevere len doženiete

adeala
16. okt 2014

@ella1988 no takto.. byť mladá, krásna, ambiciózna šéfka, tak starší, podriadený, ženatý nováčik by bolo to posledné, o čo by som sa zajímala 😉 o to viac, ak by bol úctivý a milý. Výzva 0. By som bola pekne namyslená šéfka. 😀

alicina
16. okt 2014

Možno ma budete odsúdiť alebo vysmiať ale som s manželom spolu 7a pol roka a nikdy sme neboli žiarlivý. A hlavne preto nie som žiarlivá lebo viem že nikdy v živote by som ani ja nepodvádzal môjho manžela. 🙂 a viem że aj okolo neho by sa mohli točiť krásne, ambiciózne ženy nikdy nepodviedol svoju rodinu. a presne ako @adeala píše podla mña mladá a krásna hlavne slobodná žena nepotrebuje ženatého muža s deťmi. Keď sa lúbite navzájom nie je čo riešiť.

bejbinka
16. okt 2014

@ella1988 Po mojom vybehla kolegyna, podotykam zadana...tiez si poplietla jeho kolegiálny, kvazi kamaratsky postoj k nej...jej sa pacil moj chlap uz dlho, ale ten moj trulko, samozrejme, si nic nevsimol...az ked ho zatiahla do prazdnej kancelarie a chcela po nom vies co 😠...vtedy mu docvaklo. Dovtedy som bola kludna...resp. naivna...za to ze ja by som to neurobila - zvadzat zenateho muza, som si myslela, ze ani ine by to nerobili. 🙄 Takze by som isto bola neista, byt na Tvojom mieste. Lenze tuto asi toho vela nenarobis, lebo ak nemoze ist nikto iny miesto neho, tak asi nemoze povedat, ze nejde. A hovorit mu nieco dopredu...to nerob, lebo mu praveze das chrobácika do hlavicky...takze tiez Ti radim, aby ste sa poriadne pomilovali pred sluzobkou a uz vopred mu slub, ze ked sa vrati, sa ma tiez na co tesit 😉 a spolahni sa na to, ze si si vybrala spravne.

canama
16. okt 2014

@oladuna ja som predsa nepisala ze je to vylucene. 🙂 a co sa tyka tej chrbtovej kosti, tak chyba skor tomu kto ma zavazky a podvadza...ked je niekto nezadany tak predsa nikoho nepodvadza. sice ta tvoja znama nakoniec v sukromi skoncila so svojim sefom, ale predpokladam ze minimalne jeden s nich skoncil v tom zamestnani kde boli...pokial teda ten sefik nebol zaroven aj majitel.

a coze? radis zakladatelke temy, aby isla nadriadenej svojho manzela pohrozit?? nepozeraj uz tolko telenovely... 😀 okrem toho neviem ako sa to da tymto sposobom vylucit. ako tu uz niekto spomenul, ked niekto chce podvadzat, cestu si najde, mozes si na nho najat aj sukromneho detektiva.

sissy27
16. okt 2014

@ella1988 a o čo ide, keď nie o žiarlivosť? 😅 či keby bola staršia,vydatá, z tvojho pohľadu neatraktívna a spokojná s teplým miestečkom bez ďalších ambícií, tak by to bolo ok? taká by si jeho úctivé, slušné správanie nemohla vysvetliť inak? alebo nevadilo by, keby si začal s takou? 😅
ako baby, rozum sa mi zastavuje... že nepredýchali by ste, keby váš muž mal atraktívnu šéfku či kolegyňu? a čo by ste spravili? rozvod, alebo mu budete vyberať zamestnanie vy? preboha 😀 zapamätajte si, ak vás chlap chce podviesť, tak to urobí, aj keď ho budete držať 24hod denne za vtáka a nemusí kvôli tomu chodiť do práce... iste, príležitosť robí zlodeja, ale príležitosti sa ponúkajú aj všelikde inde ako na pracovisku...

natalym
16. okt 2014

Čím viac to budeme rozpitvávať, tým to bude horšie pre zakladateľku. Nechápem načo je toto dobré.
😠

emily76
16. okt 2014

@ella1988 no neviem, nie kazda sluzobka znamena, ze tam budu kazdy vecer spolu.... 😉 Ja som bola uz x krt na sluzobkach so sefmi, kolegami.. a ver, ze to je fakt to posledne, na co by niekto myslel.... teda, ani to myslenie nie, lebo vecer sme si boli sadnut cely kolektiv a ziadne trhanie sa parikov tam teda nebolo... 😉 Vacsina z nas, co sme boli zadani, sme pravidelne vecer vyvolavali domov polovickam a detom a uistovali sa, ze su vsetci ok.. a ratali dni, kedy uz pojdeme domov.. 😀 😀 😀

canama
16. okt 2014

@modraorchidea ...ja citam ze: ...je na kazdom ci sa mu postavi 😀 😀 😀

nawara
16. okt 2014

ešte sa mi nuka otazka, či ju typ muža ako je tvoj manžel "priťahuje". Ale viem pochopiť žiarlivosť v tomto pripade. Ja som napriklad chodila cviciť do telocvične kde bolo 20 chlapcov a priatelovi to teda nebolo moc po vôli 🙂. Samozrejme sa nikdy nič nestalo a pre pokoj v rodine som si nasla iný šport. Viem sa vžiť do situacie. Vela šťastia 🙂

canama
16. okt 2014

@emily76 presne, ja mam zase taku skusenost, ze ked uz sa ide na sluzobku a platia sa diety, tak je totalne nabity program a maka sa tak, ze vecer odpadnes do postele ako vechet. 😒

adrioska
16. okt 2014

Presne tak, chcelo by to menej serialov.....