Manžel, ktorý sa nevie postarať o rodinu

mimka124
19. sep 2018

ahojte, sme manzelia roka pol, mame aj synceka, nebrali sme sa kvoli nemu, on prisiel az po svadbe, ale k pointe, moj manzel: nestara sa o seba, neoholeny,neostrihany, nesprchuje sa, zuby a hygiena je neznamy pojem...obliekanie tak isto onicom, aby ste boli v obraze, do prace ide v teplakoch, 2dni to iste prepotene tricko, ideme na nakup, ja s malym vychystana ako na nakup a panko v teplakoch a spinavych botaskach + neupraveny...to je jeho zovnajsok a co sa tyka staroatlivosti o rodinu, kamen urazu c.2 :/ byvame v podnajme, nedali nam hypo, lebo malo zarabal. ja som bola uz na PN...ok, poriesime zatial podnajom, casom sa poriesi nase vlastne byvanie, ale panko nie je schopny ani podnajom platit, ja z materskej malemu mlieko, plienky, lieky a este aj podnajom...same stupidne vyhovorky ma, nema nasetreny ani cent...mam chut sa od neho odstahovat a uz mi napadol aj rozvod...mali ste niektora takyto problem?? ma vobec riesenie?? ma sice novu pracu, ale zatial aj tak nas nevie uzivit...a som zvedava co spravime, ked prejdem na ubohy rodicak...

saslavka73
24. mar 2019

@mircalla Môj by mal na to hneď odpoveď. To je jedno koľko zarábam, ty veľa minies. 😁

bodka13
24. mar 2019

@tomas2487 na druhý pokus som si tvoj príbeh prečítala....myslim, že pre oboch by bolo lepšie vzťah ukončiť, z jej strany podla prečítaného nie je ani láska,ani úcta... snažil si sa,drel si za pár korún 300-350 hodin mesačne, vtedy bola spokojná lebo bol príjem a zase jej vadilo, že nie si s nimi, vo vašej situácii sa bohužiaľ nedalo mať oboje.....teraz sa musíš dať zdravotne do poriadku a potom si nájsť prácu a premyslieť si ako postupne splatiť dlhy.... no a udobriť sa s rodičmi, ktorí vám veľmi pomáhali

saslavka73
24. mar 2019

@tomas2487 Je to protivna baba.

zuzka2288
25. mar 2019

Poviem ti to tak. Tvoja partnerka je p.ca, ale to je dneska tak 50% zien, takze nic extra. A ty si sracka, ktora asi v zivote necvicila a preto si sa v kazdej robote zosypal. Neviem ci tvoj stav ti este umoznuje sa z toho dostat, ale ak ano, tak zacni cvicit kliky, sklapacky, kardio, aby si nabral svaly a dokazal makat. Nie tu vyplakavas, to co si za loozer.

saslavka73
25. mar 2019

@zuzka2288 Inak presne si to povedala.👍 Ani nevieš ako si pomohla aj mne.

dai
25. mar 2019

@tomas2487 prečítala som to cele... V každom prípade ešte raz - ty si na PN a tvoja žena co? Nemáte peniaze a ona ako chce sedieť doma aby si sa ty o ňu staral? Prečo nie je tvoja žena v práci?

romiada
25. mar 2019

@tomas2487 precitala som to. Vy dvaja sa v tom motate riadne. Tvoja partnerka je "pani kraľovna". Nepracuje ešte pred otehotnenim keď je zdrava a može? Že stara sa o domacnosť? Keď Ste nemali deti, dom? Upratať byt po dvoch ludoch bez deti nazyva starat sa o domacnosť? Keby Ste si to mohli dovoliť, že donesieš 2litre v čistom a nemate hypoteku nič nepoviem. Asi aj ona vedela že si ochotny dobrak (skor potom už trubka) že si to može dovoliť. Potom tu take typy žien vyplakavaju že maju nizku matersku a neschopneho muža 🙈 Inak z toho trošku spuritualneho hľadiska: problemy s platničkami znamenaju strach z fin.zabezpečenia.....či dosť zarobim, uživim rodinu. Na Teba to sedi. A myslim si že finančne negramotni Ste asi obaja. Už len uvahy o tom že pojdem rodit na sukr.kliniku ked poriadne nemam peniaze ani na začiatok pri hypoteke a pomahaju aj rodičia? Sorry to som si ani ja nedovolila a to ma manžel ustaleny slušny prijem, obaja mame fin.rezervu a sme bez fin.problemov. 🙈 Nerozumiem občas ludom že požaduju luxus za každu cenu, aj keď na to nemaju alebo si požičaju.

sashabb
25. mar 2019

Mňa zaujalo na začiatku, že ona na podpore, on chcel tiež ale nevyšla mu a minuli sa rezervy .... čiže ak mi nevyjde podpora, tak asi nezostanem doma čiii? resp. ak aj ano tak čo najrychlejšie do práce. Ona mala našetrené a ty si sa nechal živiť? hm, zaujímavé.

dai
25. mar 2019

@sashabb tak myslím ze oni 2ja si fakt nemajú čo vyčítať -oni si vybavili podporu písal - čiže asi reálne na nu nemali právo... A do prace sa nehrnú ani 1... On začal pracovať, ona cucala doma a minala rezervu... Okrem toho ich dotovali jeho rodicia. A mladá je oduta lebo nerodila na súkromnej klinike...
Ak to chápem správne tak mladý robí vkuse okrem PN, mladá je doma len tak, lebo ju ma akože muž živiť, dieťa je v škôlke, ona nepracuje.