• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
ahojte, tak darinka som zvedavá čo zase bolo. :slight_smile:
3. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
V skratke, bola aj uhorka, ale chladný postoj ku mne, ale povedal mi , v slabej chvíli :grinning: ked som sa ho pýtala, že či je do nej zalúbený, že nie ale je mu s nou dobre, ale podstatné,že tá pani ho nechce a má svoj život a on svoj a tomu verím, lebo vidím, že čo sa deje resp. nedeje doma.Ale som mu dala chrobáka do hlavy poznámkou, to len cez ip. ak by si chcela :wink:
3. aug 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošli
3. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby,ešte musíme zabojovať :wink:
3. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa nedáme :slight_smile:
3. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari,so smutnáááá,aj ja chcem IP :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale smutná som z toho Tvojho uhorkáča :unamused: :unamused: :unamused:
chlapec nevie,čo chce :confounded:
3. aug 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja myslím,že bude dobre :slight_smile:
3. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Díky kočky mi sa nedáme, budú sa všetci čudovať, do boja proti uhorkáčovi :grinning: :grinning: Asi mi začína preskakovať to z toho tepla v kancli máme 32 stupnov :grinning:
3. aug 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari,aj tu je teplo,už mám toho fakt plné zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tak-tak,my sa nedáme,my si Ťa nedáme,nech si každý myslí a píše,čo chce,sme tu pre Teba :slight_smile: :wink: :wink:
3. aug 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my máme v dome príjemných 26,5 stupňov, takže ešte sme päty nevytiahli z domu, tam je o 10 viac. na nervy, dúfam že večer poprší, aby sa trocha schladilo.
3. aug 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne búcha srdce ako zvon,ako je dusno...a som tu stále v pozore ako Johanka z Arku...Jeanne d´Arc...rozumiete,koľko toho máme spoločného :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris a u vás ešte hlásia búrky?
3. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás aj hlásia a už sa zaťahuje....už to trvá dva mesiace,tlak je blbý,potopy,katastrofy...na tej výstave psov mi povedala naša chovateľka,že jej kamarátke sa utopili pri tej záplavovej vlne pred dvomi týždňami 3 kone,iní známi zachraňovali prasatá,čo plávali skoro pri strope maštale,sotva ich vytiahli,počuli búchanie v obývačke,museli vyťahovať dierou deti,skoro sa im utopili....pritom nemajú v dedine rieku,to prišlo z kopcov,že tá voda nevsakovala a stekala dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris hrôza, ani si to neviem predstaviť.
hovorí sa že pred ohňom ujdeš, ale pred vodou nie :frowning2:
3. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože,fris,to je fakt hroznéééééé :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ja by som dážď chcela,ale búrku nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tie záplavy,to je fakt hrôza...ale už ma fakt vyžeňte :confused: :confused: :confused:
3. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ináč fakt fris až zimomriavky po mne behajú :wink: Mi sme tu mali záplavy v r.1997 a tiež hrôza. :wink:
3. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to fuj,otočme list :angry: ...ja sa pokúšam dovolať do toho servisu,ale asi to vedenie ešte neopravili,tak si myslím,že bez elektriny tam nie sú,že išli domov....ohlásim sa tak po piatej,ženy moje,pekný deň :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe fris, idem aj ja malá zaspala tak mám voľno :slight_smile:
3. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme pred chvíľou prišli,malá sa mi vyspala na mne :slight_smile: :slight_smile: ale ja mám otlaky,normálne pľuzgiere mám,som si len šlapky rýchlo obula,blbá som ja teda,tak idem ponoriť tie ubolené nožičky do lavóra s balzamom a potom ešte do sprchy,au,au,au
3. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris,čo fuj??? :confused: :confused: :confused:
už som vymáčala a idem to prepichnúť a zalepiť,au,au,chodím,jak invalid :grinning: :grinning: :grinning: na bokoch chodidiel :sweat_smile:
3. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš nožičky ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku babizne idem hajat :grinning: :grinning: :- OZAJ SOM TROSKU TAK SMUTNA CO MI DARI PISALA OTOM ZVITANI,JEZIS maria capsko som zapla dnes nejak som neni v kozi,asi si musim zobrat uhorku na ukludnenie. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je mi luto darinky uz by sa jej mohlo ujst aj dobro z o strany muza.no tak cawte do uhorkovania. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky dlhy baklazanik nemate radi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ateras dost.
3. aug 2009 o 21:00  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka,nemáš nejaké problémy...fakt sa mi zdáš smutná :frowning2:
3. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris a prečo ako Ty???aj Ty máš polepené??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
simonka,dobrú a pohľadaj tú uhorku,vráti sa Ti nálada :slight_smile: :slight_smile: :wink: a neboj,darinka vie,čo robí a bude dobre :slight_smile: :wink: :wink:
3. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám nožičky ako stará robotníčka :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš asi z toho cvičáku,že??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ozaj,hovorí Ti niečo meno Rudolf Desenský??? :wink:
3. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné...psí psychológ
3. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,žije s vlkom :wink: my sme za ním boli s tým našim"nepodarkom" z útulku,čo ho našli na kosť vychudnutého pri hraniciach s rakúskou známkou,ale nepodarilo sa ho unormálniť,tak sme to oplakali :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš čo,to je tak,čo zažije,to si navždy pamätá...ja mám dobrákov umazlených,chovajú sa ako my...je to smutné,také osudy :frowning2:
3. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok