Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

tinika
31. aug 2009

zanetak pekne si to napisala s tymi sms hihi

frisbee
1. sep 2009

ahojte,baby 🙂 ,pekný deň 🙂 🙂 🙂 ...dari,čo nového,kočky to okomentovali dobre,čo??? 😀

darina60
autor
1. sep 2009

Díky fris, však chodil večer ako pokazené hodiny. Na noc si aj vypol mobil, no doobeda jej asi napísal, to netuším, ale ked bola svokra u nás na obed tak volačo z pracovne písal. Tak asi jej, ale zatial nie som podozrivá. Teraz sa zobudil , privrel dvere a študoval mobil, ale nič nedošlo, možno ešte doobeda odpísala. Ale asi vie, že nemá rušiť rodinnu pohodu ako som jej napísala v maili , takže je ticho. No a môj muž teraz po skúškach študuje knihu básní, takú červenú, názov vám napíšem ak tu nebude, či ju nepoznáte, to mu zrejme ona dala, lebo v tých smskách mu splietala hlavu všelijakými podivnými vetami. No a svokra zlatá, ma dietu tak som uvarila dietny obed, stále ma vychvalovala, vystískala, dakovala, no super, môjho išlo rozhodiť.Preto asi aj tie smsky písal, alebo sa robil.Zabetak keby sa dalo mažem, ale už by som bola prvá podozrivá. Ale mi to bolo smiešne ked som sa na neho pozrela, a on že čo ti je do smiechu, mala som chut podvedat že ty. 😀 😀
No fris, to je mi lúto, že si nachladená, dúfam, že ti to prejde, lebo takto si poriadne nevychutnáš dovču, slnko.A kedy ideš zajtra?

laila22
1. sep 2009

ahojte baby, som tu po dlhom case...

borka - mas to hrozne tazke, taketo dotahovacky ja poznam, moji rodicia, tvoji rodicia pritom mne nikdy neslo o nic ine, aby bola rodina sudrzna a sli sme jednej babke aj druhej babke,no ale nakoniec to dopadlo uplne inak... drzím ti palce...

dari - tak u teba v celku fajn??? co by som ja dala za taku svokru... 😒

a teraz novinky od nas... mm siel dnes na sluzobku do madarska a mal tam prespat... tak som ho po mesiaci mlcania podpychla, zench ma zoberie na vylet, samozrejme nemohol a ze on na vylet nejde... tak som sa ho spztala este na par vecí, ktore slubil a nedodrzal a vypychla som mu banality v ktorych ma oklamal ako napr. u nich v praci sa robí den pre rodinnych prislusnikov a min. rok slubil, ze nas tam zobere, samozrejme ma oklamal, ze tento rok je to len pre zamestnancov, co som sa ja dozvedela, ze to nebola pravda.... tak sa vykrucal a prekrucal... potom sme dali debatu, v ktorej som mu na jeho otazky odpovedala, ze by mi bolo lepsie samej s dcerou a kludne sa moze hned odstahovat, tak bol sokovany, odrazu ma volal aj do madarska a rano volal, ze o piatej bude doma, ze tam nebude spat... mm si robi doktrat a vcra ma dorazil s tym co povedal...

laila22
1. sep 2009

odoslala som to omylom...

tak mi povedal, ze rozmyslal, ako urobí tu oslavu a ze zavola rodicov, brata a sestru na pohostenie... teraz som nevedela ci ja a dcera sme samozrejmost, alebo sme neni pozvane... tak som sa ho na to spytala a povedal, ze ved vy tam nepojdete, ked tam bude moja rodina... tak mi padla sanka, ze my sme zas odstrcene a mysli zas iba na svoju rodinu... tak som mu pripomenula, ze ked ich bude hostit, nech si spomenie, ako som este pred troma mesiacmi chcela ist pozriet jeho choru mamu a on ma odpísal, ze nechce aby som k nim chodila, ked on nechodí k nasim... no a dnes my volal, ze uz je na ceste domov, ze príde po nas k nasim a ze mozme robit v zahradke a mala moze okolo nas behat - no rodinna idylka... predtym vzdy zavadzala a mali sme si urobit svoj program a ze s oslavou si to rozmyslel a ze bude oslaovat so mnou a s malou... ja nemam chut na nijake oslavy... a nechce sa mi ist ani domov a pocuvat keci ako to mame este skusit a ako nas nechce stratit... pritom nas vzdy odpísal a letel za mamou... som z toho hrozne unavena baby... ked som to dnes povedala o tej oslave brachovy, tak ten nechapal...

simona55
2. sep 2009

darííííííííííííííí super , vééélmi sa tesim ze si kludna, a aj doma je klud, 😉 neboj vsetko sa viriesi,ale ta baba je jedna k....a, ze aj po tom maili sa opovazi ozivat.ale co uz stakimy nadrzanimy babamy.drzsa si silna baba, pre rodinu spravime vsetko mozneze?fris vela stasia na ceste, dajte si pozor 😉 keby volaco tak daj aj nam vedet, aspon po bamby, a krasnu dovolenku.budes mi tu strasne chybat, 🙂

frisbee
2. sep 2009

simonka,ďakujem pekne,vy mi budete chýbať ani neviete ako a ukazuj sa tu viacej,nech má darinka podporu 🙂 🙂 🙂 ,dari,drž sa,zverujem ťa babulienkám,ale ty už si veľká 😉 😉 😉 a poradíš si,že??? 😀 😀 😀

darina60
autor
2. sep 2009

ahoj fris, ešte som ti poslala ip, ak si tu ešte 😒

bambi09
2. sep 2009

halooooo fris,zž si fuč?????????????????? 😕

jalao
2. sep 2009

ahoj, Bambi! Tak ako bolo na Vyhode? 🙂 🙂

frisbee
2. sep 2009

tu som,lietam 😀

darina60
autor
2. sep 2009

bambi vitaj,budes zastupovat fris, tak sa zaklimatizuj a potom vybehnem na teba 😀 Ja sa na východ pýtať nebudem, ja východ nemusím, vieš prečo 😀

bambi09
2. sep 2009

ahojte ženuše 🙂
fris na mňa chce poslať sociálku,pomoooc 😀 😀 😀
včera sme dorazili neskoro,mali sme tak napraté tie dni-samé návštevy,ale príjemné,keď už sa švagrová tvári,že sme jej prišli odhryznúť z nosa,tak "cudzí" ľudia nás vítajú s otvorenou náručou 🙂 🙂 🙂
a nervózny trpaslík-nebuď nervózna,máš taký hlások,ako víla Zvončeková a mám pre Teba Rebeccu,pošlem,keď sa nám vrátiš z túlačiek,uži si to dosýtosti 🙂 🙂 🙂 😉
potom popíšem viac,darinka,myslela som na Teba...riešime haváriu ventilov,čakáme na údržbára 😝 😝 😝

bambi09
2. sep 2009

darinka,východ už ani mne nič nehovorí,ale mám tam pár dobrých kamošov,takže tak 🙂 😉 ale vrátiť by som sa tam už nechcela 😒 😒
idem dočítať po troškách,čo ste popísali 😝 😀 fris balí odušu,upratuje,tak len nič nezabudni dôležitého 🙂 😉
ja po tejto ceste už ani nemám chuť cestovať 😀 😝 😝 😝 som z toho ohučaná,dnes nevytiahnem päty z domu,ale nechce sa mi knedľu robiť,tak buď mladého pošlem alebo poobede vybehnem na chvíľu do Billy 😝

frisbee
2. sep 2009

bambuľa...neboj,na trpaslíkov sociálka nechodí 😀 😀 😀 😀 ...musím mať hlásoček,keď som trpaslíček s tenkým hrdielkom 😀 😀 😀 😀 ...letím vešať prádlo...darinka cmuk cmuk...diskutujte 🙂

laila22
2. sep 2009

pekny dník 😒

bambi09
2. sep 2009

fris,ve´d taký nežný 🙂 🙂 😉 my čakáme na toho údržbára,ako vy na murára 😒 keby že vytápame,tak už je to tu zaplavené,muž odstavil vodu,len teraz nič nemôžem,ani čúrať 😀 😀 😝

frisbee
2. sep 2009

na sídlisku je miesta 😀 😀 😀 😎

bambi09
2. sep 2009

fris 😀 😀 😀 😝 vystrčím z balkóna a môžem?? 😀 😀 😀 chlapom je hej 😀 😀

frisbee
2. sep 2009

čo chlapom...nečteš,nevíš...prejdi si tému čúranie s dievčatami,existuje shewee,to je taká trubička a používa sa na čúranie všade,kde si nemožeš stiahnuť gate 😀

bambi09
2. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak som neinformovaná 😀 😀 😀 dík,že si rozšírila moje obzory 😀 😀 😀 😝

tinika
3. sep 2009

ta čo tu nikto od včera nebol???? 😅

vanja
3. sep 2009

asi je všetko v poriadku, tak netreba radiť, alebo áno? 🙂

simona55
3. sep 2009

ahoj vani, co je na drhej strane,? neni fris nemame naladu 🙂 joj pockaj ked pride,popiseme aj 150stranu,tolko nam bude pisat z jej dovolenky 🙂 joj ledva cakam, ale teraz idem haji lebo ma od rana nejako picha medzi lopatkami, a strasne boli hlava,ale dala som si mydokalm to by mi malo svaly trocha uvolnit,a bude fajn, 🙂 ozaj vladi co je zmalou?uz je dobre? citam ze sexujes 106 😀 😀 pripravuje sa oliverko 😀 😀 😀 😀 😀 no sustred sa kocka, vsetko dotoho,a vela sa smej pri sexe, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aby to bolo usmievave babo, 😀 😀 😀 😀 😀 ja mojmu vravim ze bol asi splacom robeny lebo vzdy len place 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
3. sep 2009

baby kde ste bohaca? Simi si zlata tak som sa zasmiala po tvojom prispevku si zlatunka!!! ano malej je uz ovela lepsie o 90 percent to sa neda porovnat ako nahle nam dala antib. tak to ustupilo vecer sme sa boli prejst troska je doma 3 ti tyzden a chudatko uz mala toho dost aj ja .. vecer ma tak lubila 😵 😀 jaj ake vedia byt deticky vdacne ze? A vy ako ? uz je lepsie? 🙂

vanja
3. sep 2009

vladkaz tu som, idem vedľa 🙂

vladkaz1
3. sep 2009

zlatko idem uspavat malu tak za pol hodku som vedla oki? budes este hore?

vanja
3. sep 2009

no to ťažko povedať, ale asi áno 😀 😀 😀 😀 😀

tinika
3. sep 2009

no to je fajn ze netreba nikomu radit, ze je vsetko ok, ale sak pismenkovat mozeme aj tak ne? 😀

vanja
6. sep 2009

tinika, my sme aj vo voľnej diskusii, Darinkina partia......
môžeš sa pridať.
Teraz nemá asi nik problém, tak to je potom dobre, môžme sa vedľa zabávať. 🙂