Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

langkofel
10. júl 2009

kuk dobre ranko, Dari tak si ten posledny den v robote uzi 😉 , ja som zase vcera bola prvy den v praci po dovolenke, tiez som si to tam uzila 😎

Prajem pekny den, zas musim ist pracovat 🙄

frisbee
10. júl 2009

langoška,kde so bola???? 😀 😀 😀

darina60
autor
10. júl 2009

Ďakujem, čo som potrebovala už som dorobila, ešte také drobnosti, tak sa Vám môžem venovať 😉 A baby, a vy idete na dovolenku a kam, pochválte sa aj cez ip?No včera sa nič nedialo nezavolal ani mne ani dcére, došli sme domov ja z práce po ceste som zobrala deti od babky, neodzdravil na pozdrav, nereagoval, keď som mu hovorila o malom čo sa mu u babky prihodilo. Prečítal noviny a ticho sedel kým ja som vybalovala nákup. Potom som išla hore, mala som prácu a po pol hodine sme išli s dcérou a sestrou dokúpiť dáke veci, Zdržali sme sa dve hodky, a práve v tom najvačšom lejaku som musela ísť pre auto, zastaviť pred obchodom a naložiť baby. No tak sa na mne rehotali, ja mokrá ako myš, lodičky sa mi vyzúvali ako som utekala. Domov som došla úplne mokrá, ale s dobrou náladou. No a nebavili sme sa vôbec, ani na mna nepozrel, tú hodinu kým išiel malý spať sme fungovali systém raz jeden s jedným dieťatom a potom naopak. Potom ako malý zaspal, dcéra s ním pozerala dačo ja som bola unavená tak som išla spať. No a pred chvílou mi zavolal, vážnym hlasom, že ich síce púšťajú skôr, ale mám ísť ja pre deti, lebo aj tak malý bude spať. To je všetko.
Ozaj a keď sme boli v tescu, dcéra tam objavila boxerské rukavice, dala si ich na ruky a segra hovorí, to skôr mamine by sa zišli, tak sme sa na tom rehotali, malá nechápala 😀 😀

frisbee
10. júl 2009

dari: 😀 😀 😀
no to je čudné,že mlčí...tak nič,rob si v kľude svoje,pekne sa chystaj na dovolenku,daj mu ten list a uvidíš...je to nápor na psychiku...ale on to dlho nevydrží byť potichu..myslím,že premýšľa,chlapom to trvá 😉 .

vladkaz1
10. júl 2009

neni to cudne .. on si myslel ze on zaveli ze chce byt kamas a Dari vsetko bude tolerovat po tisku ked vidi ze sa jeho predstava nenaplnila tak je urazeny chlap je jesitny tak co cakate?
Dari no aspon ze ste sa zasmiali super no rukavice mala si ich kupit a povesit na dvere doma 😀

darina60
autor
10. júl 2009

To hej, lebo ja keď prídem domov mám čo robit a teraz sa aj baliť, prať a podobne takže aj keby som mala nervy, zamaskujem to prácou. Ale on príde domov a nič. Sedí, pozrie telku, už ani tej záhrade sa tolko nevenuje ☹ Napíšem ten list, dovtedy nebudem nič robiť. A po dovče sa uvidí. Buď ma bude chcieť ako manželku alebo ako kamarátku, ale to budú platiť iné pravidlá. Je pravda, že on nečakal takúto reakciu, že nalinkuje mi celý život a ja ako kvôli zabezpečeniu finančnému mu na to skočím.On ide dnes do tesca,žeby som mu ich dala kúpiť 😀 😀

frisbee
10. júl 2009

dari 😀 😀 😀 ty sa nezdáš....akože s vážnou tvárou..a prosím ťa,mohol by si mi kúpiť toto? 😀 😀 😀

darina60
autor
10. júl 2009

Fakt ma napádajú také blbosti, pri mojej situáciíí. Ale mi aj s kolegynou sme také veselé kopy aj pred chvílou sme sa nasmiali na úplných hovadinách. Máme taký podobný humor ako tú vy na fore.

bambi09
10. júl 2009

ahojteeeeee 🙂
tak my sme dnes dlho chrňali,debil dnes nevŕtal,tak máme sviatok,skoro Vianoce 😀 😀 😀 😀
idem rýchlo obed superrýchly zbúchať,nahádzať veci do tašky a o 15:00 odchoooood 😉
budete mi chýbať,ale teším sa,víkend s priateľmi sa tiež ráta a veľmi...v nedeľu večer som tu,len čo zapnem noťas 😀 😀 😀 😅
dari,IP,krásnu dovolenku,moja... 🙂 🙂 🙂 😉

frisbee
10. júl 2009

bambi 😀 v nedeľu večéééééééééééééééééééééééééér 😀 😀 😀

mywiel
10. júl 2009

Tak ja sa chystam po roku a pol na Slovenskoooooooooo, pre mna je to ako luxusna dovolenka, zas uvidim rodinu, tesim sa ako blcha. 😀 😵

darina60
autor
10. júl 2009

Mywiel, to je super, že pre Teba je Slovensko luxusná dovolenka. Ja by som bez rodiny asi nemohla žiť inde. Ozaj baby za polhodinu odchádzam domov, budem sa snažiť priebežne sem dostať, ak nie nerobte paniku 🙂 Žijem, len nechcite odomňa aby som sa tu producírovala o pol noci, keď to tu fičí najviac 🙂 Ja mám iný režim, keďže ráno skoro vstávam. Hlavne píšte, píšte, ja som už list napísala................Ďakujem Vám všetky za podporu, už to píšem x krát ,ale stále je to čo ma drží nad vodou.

frisbee
10. júl 2009

mywiel:tak si to na Slovensku pekne uži 🙂 🙂 🙂
dari....však vieš čo,kľud,kávička,pohodička...zajtra napíš a v nedeľu odchádzaš kedy???? 🙂

mywiel
10. júl 2009

frisbee diky, uzijem, brata uvidim po roku a pol, ten Kayu uvidi po prvy krat. 😵
Dnes som bola u kozmeticky nastriekala ma krasne som opalena a zajtra vraj to bude este viac super zlatisty otien ziadny mrkvovo oranzovy... Takymto vysavacom vas nastriekaju a hned potom teplym vzducom vysusia, je to ako ked na vas pada hmla, nic netecie a hned vidno odtien ale este to posobi 24hod. kym to da trvaly otien, je to 100% prirodné z tmavého cukru, a da sa vybrat medzi tromi odtienmi ja som si dala telo nastriekat tmavsie ako tvar o nieco je to super. http://www.sunflash.fr/contact.html

vanja
10. júl 2009

ahojte, tiež mám z toho taký pocit, že Darinka mu prešla cez jeho plány, a to mlčanie asi nevie ako ďalej.
A presne ako hovoríš Darinka: buď manželka, ale kamarátka, ale s inými pravidlami!!!!!! 😠

frisbee
10. júl 2009

tu som 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
10. júl 2009

prestne ako darinka napisala pravidla musia byt snad si nemysli ze sa bude koly nemu obetovat a este hrat zo seba slusnu kakaradku? 😝
Frisbiee 😀 😀

darina60
autor
10. júl 2009

Aj ja som tu, ale asi len na skok. Naschvál si dole púšťa sprostosti nie filmy, čo sme pozerávali ,aby som tam s ním nesedela. A predchvílou sme sa stretli tu na chodbe, pozreli si do očí, také ich mal chladné, odmerané. Ja neviem, už si možno namýšľam. Idem za dcérou, tú tiež nebavia tie sprostosti čo si pustil, ale hore máme ešte jednu telku tak idem s nou pozerat. Ale sa určite vrátim. A veru dnes volal majstrom, čo majú prerábat byt, asi ich nahánal, nebojte nepozerala som do mobilu počula som 😉 Keď bude týžden doma s malým aby to šlapalo.Tolko správy z dneškla, ale ja sa ešte možno vrátim a píšte a aj aby som sa mohla zasmiat, lebo predposledný večer som tu. 🙂 Nebudem sa hnevat, ako si myslia niektoré 😉 Mne to pomôže zabúdať aspon trochu na moje problémy. A bambi myslím na Teba!

frisbee
10. júl 2009

drahá darinka,vydrž 😉 ...nemohla mu svokra niečo povedať?

vladkaz1
10. júl 2009

on ma proste podla mna v hlave jasno .. otras!
dari zajtra budem na teba mysliet ako kazdy den neboj odychnes si bude fajn 😉

ada32
10. júl 2009

darinka ja som konecne na chvilocku tu.mne to stale nejde do hlavy..pred par dnami normalna spokojna rodina a dnes pomaly na rozchod.vy ste aj praktizovali nieco take ako objat sa len tak,ked pri sebe stojime v kuchyni a jeden si robi pitie a druhy chlieb?pobozkat sa len tak,lebo sa mi prave chcelo?chytit sa v aute za ruky...a podobne veci?alebo toto uz medzi vami vyprchalo?prejavovali ste si posledne roky este taku naklonnost?
lebo mne to pripada,ze ste vlastne akysi uplne odcudzeni,vyhasnuti,ochladnuti alebo co..
kad som nedavno hovorila o nejakej veci s doktorkou,tak povedala,ze toto je dost dolezita vec.

asi sa opakujem,zda sa mi,ze som to tu uz citala.

ada32
10. júl 2009

a dalsia vec,ktora ma napadla dnes v aute..
ja som napr.povaha,ktora musi s partnerom stale nieco budovat.stale mat nejaky spolocny ciel.
aj ked len vyplacat spolocne dlhy,budovat obydlie,ked uz to vsetko je hotove a nie je dalsi spolocny ciel,vtedy sa zacina podla mna nuda.aspon ja som taka cinoroda.
napr.nasa spolocna najvyssia zivotna meta je kupit pozemok niekde pri mori a na starobu sa tam odstahovat.
vela ludi si kope na celo ked to pocuje,ale podla mna je nesmierne dolezite stale mat nejake spolocne plany a ist SPOLOCNE za niecim.to predsa ludi spaja 😉

u vas to mozno tiez prislo do bodu,ked muz ma fajn pracu,ty tiez,deti su stale vacsie,dom postaveny,penazi v podstate dost....ake ste vy mali dalsie plany?mozno na tomto vam to zacalo pomaly "zakapavat" 😕 mozno ste ustrnuli v takej nejakej pohodlnej necinnosti...

darina60
autor
10. júl 2009

Vieš, mi sme boli štastný ked sme sa do domu nastahovali, že konečne deti velké, behačky okolo domu fuč, že si budeme posedávat na teraske, deti lietať po záhrade, grilovat, že konečne si užijeme a teraz toto, sme akoby v slepej uličke, aspon ja to tak cítim. ☹

frisbee
10. júl 2009

haló haló,dosť pesimizmu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
10. júl 2009

ada.... 🙂 tiež chcem domček pri mori 😀

simona55
10. júl 2009

dokelu zavreli mi temu ale neva idem si citat aspon vas, 😀 😀 😀 dnes je nieako malo srandy tuna.co ste vsetky odcestovli?

martinano
10. júl 2009

ahojte
konecne som sa sem dostala, nejaky narocny den sme mali ani net som nestihla 😠
darinka pekne sa bal, teraz to nechaj tak a po dovolenke uvidis 😉
a baby,ked spominate to more ja zijem pri mori,ale domcek je dalej nevidim na more stoji mi vo vyhlade kopec 😠 ,ale ja sa tam tiez chystam priblizit, uz mam aj stvrt vybratu 😉

frisbee
10. júl 2009

simonka,poď za nami 🙂

simona55
10. júl 2009

teraz troska oskocim k malemu dam mu cici a som spat .

frisbee
10. júl 2009

ahoj,marti 🙂 ...kočky,piatok je náročný,nestíham