Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
19. júl 2009

no veru bambi,máš pravdu 😉
vladka...chudiatko malé,akože má tráviaci problém,alebo ju iba učíš,aby si zvykla bez plienky. 😉

bambi09
19. júl 2009

vladka,naša minule,čo tu behala dole bez v tom teple si uľavila na balkóne 😀 😀 😀 som tam niečo robila len som zacítila smrad 😀 😀 😀 nestihla som ju dať na nočník,my sme ju začali teraz učiť,ale má to na háku,posedí 3 sekundy a už je fuč,ešte nechápe,načo to je 😀 😀 😀 😝
tak len pucuj,raz sa to podarí,že už len do nočníka bude,držím palce a chápem 🙂 🙂 😉
fris,dík za mailík,len mi neide pozrieť,zblbol mi Outlook,tak sa mi na to muž pozrie a potom odpoviem 🙂 🙂 😉

vladkaz1
19. júl 2009

ale moja sa uz sama isla vykakat aj cikat ale teraz ani plienku ani serbel a rano vstanem a co to smrdi a ona vsetko posrala 😝 najprv rucne potom tepovacom kamoska mi pozicala kedze nemam .. no otras .. ja som uplne v hotova poviem vam len striehnem aby nieco neosrala a neocikala ale ja neviem preco tak trucuje uz bola bez plienok 😝 😀
bambiii no teda to hovniso na balkone mohlo byt zaujimave mi to pripomenulo tu reklamu ako si hadyali posratu plienku po balkonoch ... ze reciklacia reklama viete niekto 😀 😀 putovala posrata od suseda k susedovi .. 😀 😀 😀 😀
Fris nema problemi ... len sa zadarilo 😝 😝 a moj mi vynadal ye jemu by sa to nestalo a potom sa mi ospravedlnoval lebo som sa s nim 2 dni nebavila hrda som na seba 😎 😀

frisbee
19. júl 2009

ja by som tiež kakala všade,kde by som mohla 😀 😀 😀 .frajerka si,hrdá žena,bojovnica,oni niekedy chlapi prestrelia a potom nevedia,ako by sa omluvili 🙂

vladkaz1
19. júl 2009

😉 no ved nenecham si srat na hlavu a vybehol na mna za nic ani ahoj no pockaj zajac som si povedala aj mi teraz poprehadzoval klavesnicu neviem pisat ,... normalne do prcic
😠

frisbee
19. júl 2009

ty a prečo nenapíšeš,ty to tiež dusíš v sebe ☹ ☹

vladkaz1
19. júl 2009

ale nedusim serem na neho 😀 😀 ja som blba povaha neboj ja hulakam doma na plnu hubu chudak on je pod papucu ale uz ma tento raz tak nasral .. 😝 😝 😝 som sa zatala a hotovo ale doliezol .. uz vecer ale dobojovala som 😀 😀 😀 😀

frisbee
19. júl 2009

vladka,ty si frajerka.ani neviem,koľko máš rokov 😀 ,možeš do Ip,ale fakt sa mi páčiš,bojovnica 😉 😉 😉

vladkaz1
19. júl 2009

ja 27 ja som zaba 😀

frisbee
19. júl 2009

miminko malé 😀 😀 😀

vladkaz1
19. júl 2009

😀 😀 no som ale nevadi .. ja pri vas apon rozum dostanem .. 😀 😀 skusenosti ... 😀 ale mozno aj ja vas vela naucim nie? 😅

frisbee
19. júl 2009

my ťa naučíme samé neslušné veci 😀 😀 😀 tak,ako sa simonka pri nás slona naučila 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
19. júl 2009

😉 tak to teda nie ja sa pokazit nenecham 😀 😀 😀

frisbee
19. júl 2009

keby si vedela,čo ja všetko viem,a ako to tajím a robím zo seba dámu 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
19. júl 2009

😀 😀 no ved to bolo aj tak myslene ved si to pochopila nie? 😀 😅

frisbee
19. júl 2009

však viem 😀 😀 😀 😀 .ja sa musím krotiť,zo mňa stále tryskajú vtipné myšlienky 😀 😀 😀

vladkaz1
19. júl 2009

😀 😀 oki hraj damu 😀 😀

frisbee
19. júl 2009

😀 😀 😀 😀 .ale normálne som v hlave ako dlaždič,ako dlaždič...ale nevyzerám 😀 😀 😀 😀

vanja
19. júl 2009

vladkaz ideš...... A to ty tak stále na muža? A potom keď sa zvečerieva, tak odpustíš?
ináč ani ja neviem svoju malú dostať na nočník. Oblečená si aj sama sadne, len tak, ale keď jej dám dole plienku tak ani za svet.
Teraz v lete ju vonku nechávam len v kraťasoch, takže ciká a kaká na trávnik. Ale ten zatiaľ netepujem. 😀 😀 😀 😀

frisbee
19. júl 2009

ženy,naša mladá sedávala hodinu na nočníčku s knižkou,spievala,ukazovala obrázky,neurobila do neho nič.keď som ju obliekla,tak to pustila do gatí a to boli šoky,pretože som musela za totality nastúpiť do práce a oni mi povedali,že pokiaľ nebude chodi´t na nočník,tak ju nevezmú do jaslí...no to boli boje 😝 😝 😝

vanja
19. júl 2009

am ne sa veľmi páčila vladkaz ako napísala:
nedusím, serem na neho......
som sa rehotala 😀 😀 😀

frisbee
19. júl 2009

vladka je frajerka...čo by sa niekde v kúte trápila,spraví s ním rýchly proces 😀 😀 😀

martinano
19. júl 2009

jejda babule docitat normalka problem snazim sa vsetko
vladka si frajerka 😎
neboj aj my sa trapime oducame sa od plienok, mato rano pohoda na nocnik, potom s tatikom cumeli na rozpravku a mato zabudol,ze mu treba ist uz som mala vynadane, ze ci mu nemozem dat plienku 😠 no chlap co vam poviem ved to je diagnoza 😅

martinano
19. júl 2009

babulky a darinka uz bude doma?

frisbee
19. júl 2009

ahoj marti...práve som chcela vypnút počítač...ja si myslím,že darinka je už doma,že sa ozve zajtra alebo pozajtra,čo je nového 🙂

martinano
19. júl 2009

ahojky,ked ja sa vzdy sem dostanem neskoro a kym docitam,tak dobru noc, papa zajtra

frisbee
19. júl 2009

papa,snáď už to bude aj s darinkou 🙂 🙂 🙂

simona55
20. júl 2009

dobre rankoooooooo. 😀 rychlo si vas precitam aby som potom nemala vela. 😀 😀 😀 so hore od4,30 a v noci som strasne malo spala. maly sa budil len tricko mi stahoval chcel cici. 😀 a dost plakal idu mu horne zubky.chuda moje.som zvedava na darinkin pribeh. 😝 😝 😀 😀 😀 .idem lebo sa mi maly zobudza .

darina60
autor
20. júl 2009

Baby, čaute zo Slovenska. Som tu len na skok, lebo malemu som vzacna, tak ma nechce od seba pustiť, ešte musim vybalit, poprat uvarit obed a o jedenastej utekat k dr. Ale poobede sa pokusim zastavit. Nemám nič nového s muzom som nebola lebo došli sme až o pol noci, a už spal on vstáva a o pol piatej rano do prace. Najprv nas chcel čakat, dcera mu volala z lietadla, lenže nas postihla smola a prišli sme neskoro domov. Tak v skratke, mali sme byt o pol deviatej na Slovensku. Po hodine letu ostalo dakemu panovi v lietadle zle, zmodral a dalej sa rozhodli pristat s nim v Belehrade.Tak prosim pekne v belehrade sme stali 2 hodiny, papierovačky pilotov, nový letový plan, inakade sme museli letiet, čakal sa súhlas s Bruselu, potom kontrola lietadla, dotankovanie a mi sedeli jak pakovia v lietadle. Ale malo to výhodu, že boli pekní stewardi a kedže som sedela v prvom rade bolo na čo sa dívat. 🙂 Tak sme prišli o pol jedenastej do blavy, potom nas ujo čakal no a keďže dialnica bola uzavretá na tej časti čo sme mali ist tak sme išli cez dediny a domov sme došli pred dvanastou. Tu už spali, takže nové neviem nič, telefonovali si spolu asi 3 krát som ešte našla hovory a sms ky maže tak neviem.No ale myslím si že si vstupuje do svedomia a niečo sa deje. No uvidim čo ukažu tieto dni. Tak zatím pá

frisbee
20. júl 2009

ahoj doma,dari...páni,ty máš zážitky...to niekto nezažije za 5 životov...mňa by to položilo...dve pristánia,mne by bolo zle.sme strašne zvedavé,nesmieš mu nechať možnosť,aby sa vyšmykol z toho rozhovoru.. 🙂