Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
24. júl 2009

no dúfajme 🙂

martinano
24. júl 2009

ahojte ved uvidime, drzim palce 😉

frisbee
24. júl 2009

no ale že nepíše,všimli ste si,že aj langoška sa nám stratila???? ☹

vanja
24. júl 2009

dari a mu ťa nezanedbávame, ale napr. tak ako ja sa sem dostanem až okolo 23-tej, skôr sa mi nepodarí. 😕 😕 😕
langoška je asi na dovolenke.

vanja
24. júl 2009

bambi je na chalupe. 🙂 🙂
vladkaz asi už spí. 😎 😎 😎

frisbee
24. júl 2009

mne v posledné dni padne hlava a už sa len premiestňujem do postele 😀

vanja
24. júl 2009

mne už padá tiež ale ešte sedím.
ty si už aspoň osprchovaná 🙂 😀

frisbee
24. júl 2009

však som behala so psom prekážky,ani antiperspirant nepomohol,fuj 😝 😝 😝 😀 😀 😀

vanja
24. júl 2009

jemu či tebe? 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
24. júl 2009

obom 😀 😀 😀 😀

vanja
24. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
24. júl 2009

sa smeješ starším ľuďom??? 😀 😀 😀

vanja
24. júl 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
už je to lepšie?

frisbee
24. júl 2009

myslíšten smrad?alebo sa robíš,že si slušná osoba?? 😀

vanja
24. júl 2009

kto tu hovorí o slušnosti,
ja som dáma.......... 😀 😀 😀

frisbee
24. júl 2009

😀 😀 😀 😀 to by sme mohli v tejto smutnej téme rozoberať až do rána 😀 😀 😀 😀

vanja
24. júl 2009

tak potom dobrú noc. 😔 😔 😔 😔 😔 😔
pá zajtra

frisbee
24. júl 2009

pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😵

martinano
24. júl 2009

dobru noc babulky 😵

langkofel
25. júl 2009

caute kocky, hlasi sa langoska 😀 😀 😀
Chodim do prace, makam ako drak 10 hodin denne, dnes som to zapla a docitala co sa deje 🤐 , nekomentujem to uz lebo sa to naramne podoba na moj pribeh (aj moj si chcel kupit vtedy motorku a napalit to do stromu...silne reci).... 🤐

Obdivujem vsak stale Darinku, ako to zvlada, a drzim palce. Ja mam stale vela prace, malu mam na prazdninach na Slovensku, ale uz na buduci tyzden sa mi vrati... Ozvem sa vam majte sa dobre a Darinke prajem vela sil.

frisbee
25. júl 2009

langoškááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

frisbee
25. júl 2009

už sme sa o teba báli,ty jedna....ešte,že si sa ozvala...vieš,že máme ešte jednu tému,kde si píšeme vesele
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

miláčik,napíš všetky svoje postrehy,čo si o tom myslíš,a čo si zažila podobné,aby sme mohli porovnať a niečo z toho vydedukovť...už sa zase dejú divné veci...no ale to napíše darinka.Opatruj sa nám a píš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
25. júl 2009

ahojte baby tak dnes mam troska kludnejsi den kedze MM je uz doma vcera som mala nenormalnu bolest hlavy trva to uz 3 ti den a bolo mi az zle na vracanie musim ist dokimu som unavena vycerpana .. mala serblikuje parad sme bez plienok vonku hruza zabudne sa a pocika sa .. no to budeme musiet este naucit stahovat gatky inak pohoda ..
darinka je silna zena ja len nakukam a citam vas ani neviem poradit .. len dedukujem ale drzkam jej palce je obdivuhodne ze sa k tomu dari tak super postavila a bojuje ako armada za svoje drzkam palce 😵

darina60
autor
25. júl 2009

Vladi díky, ak chceš napíšem ti podrobnejšiu ip.Všetko sem nechcem písať, ale firs vie všetko, ona by to mohla tak zhrnút, aby neprezradila, to čo nechcem prezradiť.Ak bude mať čas, zlatá moja 😉 😉 Je to furt o nervy raz fajn, inokedy čelím slovným narážkam, ked ho dačo naštve, napr. dnes ma svokra so švagrom pochválili ako dobre vyzerám ked som schudla a som opálená. A odvtedy ide po mne, ale ja som odolná aj vdaka Vám.A stále si myslím, že je chorý a mal by sa liečit.

simona55
25. júl 2009

dari ato ta vtedy uraza alebo ako to myslis?: tieslovne narazky. neboj uz on je hotovy nedaj mu dychat drz si ho na kratkej uzdicke. 😀

izka
25. júl 2009

darinka , ahoj. tvoj príbeh je ozaj ako detektívka a tak správne dávkuješ napätie. nie si ty spisovateľka ? 😉
je mi ale jasné, že prežívať to nieje žiadna zábava ☹

ja len pridám niekoľko postehov.
písala som ti ešte, keď ti tvrdil, že nemá nikoho iného a potvrdili sa moje slová, že určite klame 😒
niečo mi tu nesedí, len ťažko na to prísť, keď nepoznáme vnútorné myšlienky tvojho muža.
myslím, že je veľmi inteligentný a nie je ľahké mu prejsť cez rozum.
on chce teba zneistiť a podľa mňa ti náročky necháva dôkazy. chce z teba spraviť psychicky narušenú, lebo to je psychické týranie.
tak isto ti rozpráva o samovražde asi preto, aby si mala pocit viny, že kvôli tebe.
stále mám pocit, že je za tým niečo, o čom ani netušíme.

videla by som jednu možnosť, ale neviem, či je reálna, a to porozprávať sa s partnerom tej kolegyne ( milenky?) tvojho muža.
poznám taký prípad a takýmto spôsobom sa to vyriešilo. ten muž si spravil so svojou ženou poriadok. tam nedošlo k nevere, len si príliš dobre rozumeli a často sa rozprávali. dodnes sú obidve manželstvá zachránené.

každopádne veľmi obdivujem tvoju silu sa zmeniť a postaviť sa zoči voči problémom. si úžasná. ja to zatiaľ nedokážem, ale to by bolo na dlhé rozprávanie.
máš nesmiernu výhodu, že si finančne nezávislá, máš svoju robotu a to ti dáva silu. myslím na teba.

izka
25. júl 2009

fris, ty si taká vtipná. vždy sa na tvojich výrokoch zasmejem 😀

izka
25. júl 2009

ešte som sa chcela vyjadriť k tvojej svokre.
máme tu taký prípad, že keď syn rodičom oznámil, že sa ide rozviesť po dlhoročnom manželstve kvôli inej , tak ho skoro zavrhli. úplne sa im zrútil svet a majú pocit, že na nich uvrhol hanbu. už je to asi 4 roky, ale tú priateľku nikdy neprijali. stále je to pre nich " tá ku..a", čo rozbila manželstvo. stále to nevedia pochopiť a držia stranu bývalej manželke, ale nepomohli si nič a aj tak je rozvedený.
tým som chcela povedať, že aj keď ťa svokra má rada, nedokázala by asi zabrániť rozvodu.
otázka ale je, či sa chcete rozviesť ?

izka
25. júl 2009

prepáč, že sa ťa opýtam, ale to ste celý čas spolu nespali?
ak nie, tak to je fakt na zamyslenie. normálnemu chlapovi to musí chýbať ! 😎 on má asi pak ozaj vážne problémy a chcelo by to odborníka, ktorý by počul aj jeho verziu. len ako ho tam dostať ?
môjho by som k psychológovi, alebo do manželskej poradne nedostala ani za nič. presne by mi povedal, že som chorá a to je že sa potrebujem liečiť. 😠

kveta
25. júl 2009

Rozdrbať cudzej vernej žene partnerský vzťah len preto, že bola Darininmu mužovi psychickou oporou a nikdy s ním nespala? Vtipné... Len do nej. Zaslúži si to tá sviňa. Alebo že by nie? 😨