Manžel ma nechce

vavrikova
7. jún 2013

ahojte manzelmi hovori ze nema chut na sex ako ho zasa k tomu prinutit ak to pojde rozpravamesa o tom narovinu z oci do oci mali sme harmonicky vstah vynikajuci sex a odrazu to doslo neviem ako to zasa napravit neditika sa ma neboskava 😒 mate nekto skusenosti z takim niecim poradte prosim.

leporeloo
7. jún 2013

@vavrikova ked sa o tom rozpravate na rovinu, co ti vravi ako dovod?
co sa zmenilo vo vasom vztahu? mate male dieta, zmenila sa ti postava ?
co si myslis ty ze moze byt vo veci\?

doliva
7. jún 2013

niake sexi pradielko,dobra večera....možno ho to prejde len ma take obdobie

simca06022011
7. jún 2013

Ako dlho to trva? nema vela prace, stresu?

erika630
7. jún 2013

nechcem byt zlá, ale nemá náhodou namiesto teba niekoho iného? 😒

doliva
7. jún 2013

to ja už mám zo seba taký pocit,aká som nekultúrna ja mojemu poviem,všetko po lopate ešte si pred nim aj ufulim 😉 ta to ja som hovado žena 😉 to len nieaku vydiskutovat...

vavrikova
autor
7. jún 2013

@leporeloo mame 3deti najmensie bude mat 3rocky v oktobry dcerka nije postavu mam taku istu ako vzdy proste z jedneho dna na druhi sa to vsetko zmenilo po jednej hadke v ktorej sme jedemdruhemu vinadaly a bolo par krat sme mali sex a potom koniec ziadne ditiky pekne slova ja sa na neho lepim a on nic ako keby ho tam ani nemal chybaju tie dotyky nievim hovori ze neje chuti nevi preco povedal ze vomne problem neje tak nevim de hladat neme nikoho skontrolovala som vypis otom nevie ziadne sms volakomu ani telefonaty asi zostava cakat ☹ ☹ ☹

vavrikova
autor
7. jún 2013

@simca06022011 trva to od marca on si stoho nic nerobi amna je hotove dotrhat neviem ako to moze vidrzat bez toho tak dlho 😕 😕

dionyzka
7. jún 2013

@vavrikova ... nema nejake zdravotne problemy o ktorych s Tebou nechce hovorit?
Ja by som sa ho spytala narovinu: "mas niekoho? Povedz mi to, lebo toto naozaj nikam nevedie. Budeme sa takto trapit, rok, dva a nakoniec sa to cele prevali. Naco to je dobre. Alebo povedz v com je problem, len nehovor, ze v nicom!"

simca06022011
7. jún 2013

@vavrikova moj je bez toho tri roky a nechyba mu nic a mozem sa aj pokrajat na franforce... razne si to s nim vydiskutuj, lebo ho to nemusi chciet prejst.. urcite ma nejaky dovod...

p.j.jacky
7. jún 2013

@vavrikova Ahoj v inej teme co si zalozila Problemy v manzelstve,si pisala ze tvoj muz ti povedal ze k tebe nic neciti.Tak asi tam potom bude aj problem v sexe a celkovo vo vstahu. ☹

vavrikova
autor
8. jún 2013

vichadzame normalne ziadne komplikacije nichcem tomu uverit ze nic kumne neciti nepozirl by sa tak ak sa pozera len ze asi nechce povedat co ho trapi stale sa pitam co jako to bude dalej ze uvidime povedal tak neviem co pride,ked potrebuje pomoc z niecim vola ma ☹ ☹ ☹

mamavera
8. jún 2013

@vavrikova skús opačnú taktiku - nelep sa na neho. Buď milá, usmievavá, ale správaj sa k nemu, ako k bratovi - absolútne žiadne intímnosti. Začni viac o seba dbať (nechcem tým tvrdiť, že nedbáš, nechcem ťa uraziť, ale vždy je čo zlepšiť), zmeň strih, prípadne farbu vlasov, ale nijako ho na to neupozorňuj. Začni chodiť častejšie von - ku kamarátke, na kávičku, do kina, ak nikoho nemá, mal by minimálne spozornieť a začať premýšľať, čo sa s tebou deje. Pospevuj si, skúšaj nové šminky a nové šaty pred zrkadlom hodinu pred tým, ako odídeš a pod. Viem, že to nie je pri troch deťoch jednoduché, ale nie nereálne. Držím palce.

nanulik
8. jún 2013

nenuť ho. ak bude mať prísť zmena k lepšiemu tak to príde🙂 držím palce (u nás je opačný problém 😝 mne mne drahý hovorí že ho zandbávam, lenže končím VŠ, nastupila som do práce, doma malé dieťa, domácnosť, tak sex je to posledné na čo myslím...😝)

doliva
8. jún 2013

@vavrikova netreba nútiť,to chlapi su nevyspitateľne prípady pre Samantu 😀 neboj určite príde k rozumu,ja neviem o čom rozmýšlaju má detičky,rodinu to chlopy fakt miesto mozgu s piva kostku....

sorciera24
8. jún 2013

podla mna normalny chlap (ani zena)...nestrati chut na sex len tak zo dna na den z nicoho nic....nieco za tym isto je.......len treba prist na to, co.....

irriss
8. jún 2013

@sorciera24 Neztratis ji jen tak, jak pises Ty..to je pravda..ALE obcas prijde zpet JEN TAK 😉

vavrikova
autor
9. jún 2013

Baby ste suuuper vsetko vyskušam co mi radite a pozrem sa nato 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😉 😉 😉 diki

mamavera
9. jún 2013

Držím palce!!! 🙂

mirka23
14. jún 2013

@vavrikova
tak moja nie si na tom sama mi mame ten istí problém tiež máme tri deti najmladší bude mať 3r. v júli a do septembra bolo všetko ok či doma a aj v posteli.A od sept.ako keby sa otočil ani dotiky,ani pusa keď ide a príde z roboty a o sexe ani nehovorím.nepomohlo ani sexy prádlo,ani večera ani že sme boli sami deti som dala babke.tiež neviem čo robiť kamaratka mi povedala že mám ho nechať jeho to prejde.on mal v lete 40r a ja mám 33r tak už si myslím že chlap po 40tke je k ničomu

zuzkanik
14. jún 2013

@vavrikova Podľa mňa treba len vydržať. Možno má manžel naozaj nejak viac stresu v práci, alebo je unavený. A niekedy sa aj na hádku dlhšie zabúda. Ja to viem podľa seba. Sú páry, ktoré sa po hádke uzmierujú "v posteli". Ja to napríklad nedokážem. Viem, že dotyky a objatia ti chýbajú, ale skús dať manželovi čas. Ak to bude trvať dlhšie, navštívte spolu poradňu.

vavrikova
autor
16. jún 2013

o poradne som mu hovorila povedal mi ze preco sa ponahlam musim pockat ale neviem naco mam cakat vlasne 😕 koncom mesiaca idem prec k mame si oddichnut som z Ukrajiny nech je sam a uvidim co a ako dopadne v telefone som nasla ze volal psichologovi no neviem ci tam pojde on vie ze aj z jeho strany je problem budem cakat 😒 😒

beatrice007
17. jún 2013

vavrika, uuplne ta chapem, lebo ja mam doma to iste. Mam dve deti, mladsi syncek ma 1 a pol roka a sex sme mali odvtedy asi 5x, posledne 3 mesiace nic. Ziadne dotyky, ziadne pusy, ale ani ziadne vyznania lasky alebo ine prejavy .... ked sa opytam, tak povie, ze vsetko je v poriadku, len je unaveny (viackrat sme sa o tom bavili uplne otvorene).
Len pre info - vratila som sa k povodnej vahe, mam 53 kilo, vsetci mi hovoria, ze ako super vyzeram. kupila som si aj nove saty, skusila sexi pradlo, aj som mu naliala poharik, stale nic..... Strasne mi chyba citit, ze ma ma niekto rad a neviem, co mam robit, lebo inak vsetko funguje OK. Uz ma aj napadlo, ci sa nerozist a skutocne neviem, co urobim, ak o mna niekto iny prejavi zaujem.....(aj ked sa za to hanbim...) ☹

beatrice007
17. jún 2013

este musim dodat, ze ma len 34 r. (ja 31)

danar13
17. jún 2013

Baby,držím palce.Skúste si nájsť čas pre seba a nájdite si nejaké hobby.Šport,tam sa dobré vycisti hlava a unavite sa tam.Ak sa to nezmení,je čas to ukončiť alebo vyhľadať odbornú pomoc.

beatrice007
17. jún 2013

ja chodim pravidelne cvicit (2x tyzdenne), asi tak raz za mesiac idem s kamoskami alebo sestrou na kavu. Takze si super precistim hlavu, ale pridem domov, vidim to chladne prijatie a sme doma...uz mi to pride, ze sme 2 spolubyvajuci, ktori sa staraju o 2 deti. Niekedy rozmyslam, ci to vsetko prilis neprezivam, lebo nepije, prestal fajcit, stara sa o deti. Ale potom si zase poviem, ze preco by som mala takto zit (bez lasky) dalsich 20 rokov?