Manžel ma nemá rád. Som smutná

violetta01
5. okt 2017

ahojte ženy! Viem, že už tu také témy boli, no nejako sa netýkali mňa. Teraz je to iné, necítim sa a nemám sa dobre. Manžel je ku mne dobrý , alebo milý, alebo dá sa povedať, že lepší, len keď mu o niečo ide, alebo niečo chce (napríklad sex). Inak to nie je dobré doma vôbec. Len tak pre príklad, v pondelok, keď som sa vrátila domov z 2-hodinového tréningu, deti spali, on už vo dverách čakal a vrieskal jak najatý, nenormálne, že mu nebolo ľúto budiť tie dve deti, čo máme, že som mu nezvesila prádlo z balkóna. Áno, zvešala som len detí a domácnosti, jeho som chcela neskôr, ale keďže stále bola robota doma a furt niečo, úplne mi to vyfučalo z hlavy a keď som sa ho opýtala, kde bol taký problém teda, prečo si ho sám nezvešal tých mizerných 7 vecí, nadával mi ostro, do kurvy, piči, že som že sa so mnou rozvedie, že mi nedá žiadne peniaze a okamžite to mám ísť hneď zvesiť, lebo uvidím. To bolo akože ešte dobré, lebo sa mi nepritrafila facka od neho, sotenie na dlážku, prípadne ma netreskol o stenu. Čítate dobre. Išla som to zvesiť, vrieskal napriek tomu ďalej, musel sa predsa na niekom vybiť. Tak ma vyprovokoval, že som kričala aj ja, hoci som prišla kľudná, usmiata, už som nato mohla zabudnúť, pokazil mi náladu a tak. Ďalší deň mi vyvolával, nedvíhala som. Potom sa doma začal líškať, až na ten popo ďalší deň som začala nejako komunikovať, ale vôbec sa mi neospravedlnil, stále bol na koni on, akú hroznú chybu som ja spravila a že ja som len na vine, nikto iný, iba ja. Ale rozprávali sme sa, dokonca bol milší, chcel sex, tak si vydobil milotou, ale bola len predstieraná zrejme. Lebo dneska čo urobil? Ako sa zasa dneska zachoval? Nechal ma so synom stáť v obchode, len preto , že som si dovolila niečo povedať, čo jemu nesadlo, tak nás tam nechal na nákupoch a odišiel. Mohla som si to sama dámy zaplatiť, sama s tým malým pobrať a ísť. Ako sa vám to páči? Mne nie, som ticho doma odvtedy, ani som neprehovorila. Som v napätí a neklude. Som totálne mlkva a smutná, je mi do plaču, ale neplačem. Ešte ked som prišla domov, vykrikoval na mňa, že opäť som ja na vine, že on odišiel a nás tam nechal, bola som ticho, nereagovala, tak prestal. A to má dotyčný v sobotu narodeniny , chcela som robiť tortu a mám darčeky, ale nič nejdem. Vôbec nič. Veď som predsa na vine. Nech sa páči dámy, okomentujte to.

lucinocka
6. okt 2017

@maciatkolulu haha tiez ma jedine zaujalo to pradlo:D sak ked zbieram bud hadzem vsetko rad radom do kosa, alebo sebe cez plece a ne ze presne jeho veci ostanu, ak boli suche samozrejme :D

lucinocka
6. okt 2017

@marylis to ich aj vesas podla poradia?:D ci chodis pomedzi snury a zberas veci podla kategorii?:D mne by sa s tym nechcelo piplat ;) a chodit hore dole skladat

zlevysavam
6. okt 2017

@lucinocka Nechapem, ako sa v tom texte mozete sustredit prave na to pradlo. Vsak pisala, ze ho chcela zvesit neskor. Normalny chlap by nezacal rovno ziapat (najma ked deti spia, ale aj inak) ale povedal, ze sa ho to dotklo a ona by vysvetlila a koniec. A co, ze ma iny system ako ty. A ano, ja napriklad aj pri vesani vesiam podla hrubych kategorii a zvesiam najprv gatky a detske nohavice - a co?

maciatkolulu
6. okt 2017

@zlevysavam vrieskala aj ona.... myslim, ze vadni su tam obaja... A ano, kazdy mame iny system zvesavania, ci ineho, ale tuto bude kamen urazu inde ako v bielizni a nie je chybny iba muz, zarucene nie.... Inak zvesiavas obchadzas vedome muzove veci? 😀 srandujeeeem, toto som robila ja pred rozvodom, vedome som prala, vesala iba "nase" veci, moje a deti, takze podla mna nejaka ta mini pidi suvislost tam je..... A nie nejakym systemtickym triedenim a ten muz to vie, ale opat iba domyslm, takze teda niiiic

lucinocka
6. okt 2017

@zlevysavam lebo vsetko ostatne je jasne okrem toho pradla :D zije s debilom

marylis
6. okt 2017

@lucinocka hehe, niee, vesiam jak to vytiahnem z pracky 😁 Ale nie na balkon, ale na susiak a z toho potom vyberam koho je co 😂 To som len na margo toho, ked niekto nechape, jak sa da zabudnut nieco zvesit. No da 😂

alexandraalexandrova
6. okt 2017

@lucinocka mna napriklad napadlo ze jeho veci este nemuseli byt suche. Tym ze su vacsie a objemnejsie. Najrychlejsie schne to male detske pradlo, najpomalsie napriklad pracovne oblecenie z hrubej latky. Ale keby to aj urobila natruc, tak to je dovod aby jej za to nadaval do pic? To snad tu nemyslite vazne. ale mne tato tema aj tak pride vymyselena, hlavne kvoli tej poslednej vete, ze nech sa paci okomentujte to. Takto pise zena co jej muz nadava do p a k? Nezda sa mi...

miluna777
6. okt 2017

Fuha, aj mne toto akosi smrdí... Že ti začal takto nadávať za to, že si mu nezvesila prádlo? Ja si tiež občas zvesím len to, čo aktuálne potrebujem, keď nestíham, nepríde mi na tom nič čudné. Buď je to psychopat, alebo to bolo inak.
A čo si mu také povedala, čo sa mu "nepáčilo" v tom obchode, že odišiel?
A to si s ním mala sex? Mne kebyže muž vynadá do ku... a pi..., tak s ním ani len nerozprávam, nie to ešte sa ho dotýkať alebo s ním mať sex. Len aby tie provokácie, vulgárne nadávky a natrucy neboli obojstranné... Ak nie sú, choď od neho čo najskôr, lebo je to psychoš.

mihula
6. okt 2017

@violetta01 nie že ta nema rad,on ta vobec ako partnerku nevníma.Lebo,milovat ta nemusi,ale ako svoju partnerku a matku svojich detí by mal akceptovat a slusne sa k tebe spravat.Toto je hulvat najhrubsejsieho zrna.Poznam to zo svojej rodiny-sestra.
Taketo spravanie mal moj svagor,kým boli deti male,tak to sestra ako tak,koli detom vydrzala a naivne si myslela,že ked deti budu dospele,tak sa zmení.OMYL,deti odisli,hulvat je na nu coraz vačsi,deti ked pridu na navstevu je najlepsi otec,starý otec,a len co decka odídu,dostane vyzrat aj za deti.Je mi mojej sestry luto.Ale kam sa pobere v 60tke,a on tvrdí,že vsetko je jeho
Posli ho do horuceho pekla a zostan radsej sama

tiper24
6. okt 2017

@mihula mna len udivuje ze tie zeny vytrvaju s takymi muzmi a trpia cele roky

obsadenemeno
6. okt 2017

@tiper24 vidis a na dobraka a dokonaleho ako si ty sa ziadna neulakomila....to je spravodlivost, co 😨