Manžel ma stále uráža a ponižuje

sisavero
4. jan 2016

Ahojte som uz dva roky vydata zo zaciatku to bolo uplne super no asi po pol roku sa moj manzel zmenil.Všetko musi byt tak ako on chce.Ja nemozem urobit bez neho
nic a ked aj nieco urobim aj tak je to zle.Podla neho som sprosta neviem sa spravat nic robit.Tie jeho neustale urazky a ponizovanie uz nevladzem som uplne na dne.
Pri zivote ma drží len nas maly syncek.Velmi by som chcela od neho odyst ale nemozem vyhrazal sa mi ze maleho uz neuvidim a ze znici mna aj celu moju rodinu.
Nemozem ho ani citit hnusy sa mi vsetko len organizuje ani dnes som si nemohla urobit na veceru zapakene rohliky lebo nebudem zbytocne zapinat trubu a minat
eletriku a takto je to zo vsetkym ☹

limetka69
4. jan 2016

No mňa by porazilo! To kde žije v 17. storočí, alebo niekde v Saudskej Arábii? Utekaj kade ľahšie. Vyhrážky tipu, že zničí tvoju rodinu a ze malého už neuvidis by som nebrala vážne. Nie sú reálne, je to len zastrašovanie. A keď ti ma kto pomôcť, rodicia, súrodenci.... Tak neváhaj pobal kufre a odid. Nikdy sa nezmení ani nezlepší. Bude to akurát horšie. Radšej hneď na začiatku to vyriešiť. Časom to bude ťažšie. Držím prsty a prajem veľa síl. Moja mama tak ušla od otca a je to jedna z najlepších veci aké urobila, hoc bola na mňa sama. Neviem si predstaviť, že by ju tak deptal. Hrozné. Vážne urob si nejaký plán a odid od neho. Toto nie je život.

mihula
4. jan 2016

@sisavero odist,od neho mozes kedykolvek-kto ti nahovoril take hluposti,ze nemozes?

sardinka335
4. jan 2016

@sisavero ked ti znova povie ze ,,ta zničí,,a zoberie ti dieťa tak mu povedz ,,nech sa pači,, mozeš sa starať...a kludne znič koho chceš...je to vydieranie a radim ti nahraj si to na tajňáša a mobil aby si mala dokaz ked nahodou pride na lamanie chleba....
Vieš kolko chlapov sa vyhraža ako ,,zoberu deti,, ??? Hlavne ze sa o ne ako je den dlhy neotru....len by sa mali riadne starať tak su bezradny. To su typické vyhražky, ktore zial funguju na obeť, ktoru treba zastrašiť, ale realne ich realizuju tak mozno nejaky cudzinci inej kultury, ze unasaju deti a pod....ale naša ,,slovač,, na gauči, s mobilom v ruke pripadne na PC uz vidim ako sa trha...
Kazdopadne skus napr tu poradnu ALexis...odisť možeš, len potrebuješ podporu a pomoc, alebo rodičia čo na to? Nemozeš ist k mame?

sisavero
autor
4. jan 2016

@sardinka335 Moji rodicia o tom nevedia moja mama bola proti tomu aby som si ho zobrala ale vies ja
som bola zamilovana a hlupa velmi to teraz vsetko lutujem

sardinka335
4. jan 2016

@sisavero no....ak by bola mam ochotna ta zobrať tak ja osobne by som aj kolenačky prišla za mojou mamou a lutovala lebo mala pravdu....ak moze a je ,,normalna,, tak verím ze pomoze. Ja ako matka by som asi dcere povedala svoje...lebo som taka povaha, ze ma ,,svrbí jazyk,, ale zobrala by som ju a jej chlapovi by som išla jednu vraziť a kopnut ho do gguli....

dominika6
4. jan 2016

Zahod hrdost a chod k mame...budes pocut ze ,,ja som ti to hovorila,,ale sklon hlavu a uznaj mudrost starsieho...lebo ty si tiez rodic a raz budes radit svojmu synovi pri vybere mozno nespravnej nastavajucej...

bonaqa2013
4. jan 2016

Tak to je dôvod prečo si nemôžeš spraviť rohlíky.... takého barana treba hĺadať pod slnkom asi dosť dlho... čím skôr to stopneš tým lepšie pre teba. Za chvíľu mu bude vadiť aj že dýchaš.... 😒 😒 😒

kuriatkomm
4. jan 2016

Toto presne robil môj ex. Juuuuj a koľko som sa napočúvala,že keď od neho odídem,tak dcérku už neuvidím. A ako ma zničí. Teraz sa mi vtiera aby nás mohol vidieť viac ako mu určil súd. Dieťa ti nikto nezoberie,hneď zajtra by som si ho išla zveriť do mojej starostlivosti a keď ti to potvrdia ,bal kufre..

tinapa
4. jan 2016

@sisavero Ale môžeš odísť...hľadaj riešenia ako sa to dá, nie dôvody prečo sa to nedá...

didi333
4. jan 2016

aj ja som zato aby si isla ku rodicom ak ta maju kde zobrat ... moooozno ze sa manzel spameta ak nie - urobila si dobre, aj ty ho mozes postrasit

bubobubicek
5. jan 2016

mohla by si mu nieco primiesat do caju 😉 ak ti ho dovoli uvarit 😀

simonnka2014
5. jan 2016

Odíď!hneď! ak zostaneš bude to len a len horšie! máš rodičov ktorým sa môžeš zveriť a ktorý ťa podporia.dieťaťom sa ti len vyhráža a chce ťa zastrašiť,nedaj sa !

slivka11
5. jan 2016
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

tak to by som nedovolila aby ma urazal, odid hned

natalym
5. jan 2016

@sisavero Toto pána by nebolo, aby mne rozkazoval kedy mám zapínať trúbu. čo by som ja s ním narobila....................... By nezabudol do konca života.
Ja by som teda neodchádzala, niekto nepochopí, len by jej nedal pokoj a boli by problémy, dobre cirkus narobiť a chlapec zabudne čo chcel.

sasa1310
5. jan 2016

@sisavero u koho bývate? Vo svojom? Vo vašom spoločnom?

qidko
5. jan 2016

@sisavero Ahoj necakaj dalej bude to len a len horsie mysli nato ze mas synceka ak mas kam odid maleho Ti nemoze len tak vziat vzdy sa uprednostnuju matky ak mas rodicov zdover sa imurcite budes pocut my sme Ti to hovorili ale mysli na seba a maleho drzim palce naber odvahu

sisavero
autor
5. jan 2016

@sasa1310 v našom spoločnom byvame teda ak sa to tak da povedat on len vsetko vybavil a ja a moji rodicia sme to platili jeho rodicia nam nic nedali ani nepomohli

sasa1310
5. jan 2016

@sisavero no vidíš, takže rady, že máš ísť preč sú dosť od veci.
Normálne sa nad ním postav, povedz mu všetko čo cítiš a ako to cítiš a daj mu ultimátum, ak sa nezmení tak nielen, že dojde o vás ale aj o strechu nad hlavou.
Môžeš akurát ľutovať, že na LV si si nenechala len svoje meno. Škoda, mala by si o problém vyriešené

sisavero
autor
5. jan 2016

@sasa1310 vsak prave ja mu to predsa nenecham dala som do toho domu cele moje uspory rodicia moji nam dost vela pomohli a ja sa mam len tak zbalit a odist to urcite nie.to by vyhral a to ja nedovolim

sisavero
autor
5. jan 2016
cacianka
5. jan 2016

@bubobubicek aj gutalax by pomohol, nemal by čas riešiť rohlíky ...

cacianka
5. jan 2016

@sisavero ako ste zapísaní majitelia ? máš nejaké doklady že koľko si platila ty a tvoji rodičia ?
nemáš nejakého brata, ktorý by švagríkovi prehovoril do duše a huby?
na súde sa pri delení majetku prihliada na to koľko kto investoval do spoločného majetku...

qidko
5. jan 2016

@sisavero AHOJ aj som Ti radila odist ale ked citam co vsetko si dala do byvania a ako to je tak sa mu postav porozpravaj sa s nim povec ako sa citis postav si hlavu a neustup budem Ti drzat prsty dufam ze to vide