Manžel mi dnes klamal

12. jan 2022

Dnes ráno som sa manžela niečo pýtala. Nebolo to nič dôležité. Odpovedal mi a nezdalo sa mi to, tak som sa ešte niečo k tomu opýtala a na to už povedal jasné klamstvo. Keď som ho pristihla, prešiel do protiútoku, že lebo sa ho pýtam blbosti a chcel mať pokoj. Neriešili sme to viac, lebo som sa ponáhľala, ale stále na to myslím. Čo si mám myslieť?

ibrunova
12. jan 2022

Asi klamal, lebo z minulosti má s tým už asi skúsenosti, ak si niečo kedysi riešila zbytočne podrobne, si myslím. Tak chcel mať pokoj.

sense
12. jan 2022

Klamal zrejme preto lebo... Ty by si ju síce nakrmila ale zrejme aj s komentárom prečo ju nenakrmil, mal ju nakŕmiť, a celá starostlivosť je na tebe atď... A ak môžeš s čistým svedomím povedať ze by si juj bez jediného komentu nakrmila tak sa ho spýtaj s kľudom prečo klamal že stačilo povedať nie a ty by si ju bez problémov a hlavne momentov nakrmila

mirkava
12. jan 2022

To sú muži, klamú v takýchto veciach. Nemyslia to v zlom, jednoducho zaklamu. Sú ako deti, ako detské klamstvá- nepodstatne. Neber si to tak 😉. Zabudni na to, ešte ti veľakrát takto zaklame 😊

terezkaa22
12. jan 2022

a ja chápem autorku,pretože ak klame za pič..y , čo bude robit v prípade dolezitej záležitosti,opat klamat??!!!!!!

retatka
12. jan 2022

🙄Nemám problém,tak si ho vyrobím .Toľko k Tvojej otázke.

jana_eyre_2
12. jan 2022

Mňa sa furt ktosi čosi pýta...fakt dôjdu domov.deti a stále len samé otázky, hento tamto.. manžel vyjde z pracovne a zase otázky.. ja niekedy mám hlavu ako melón a obcas fakt neviem na čo odpovedám.. hlavu mám občas zamestnanu niečím iným a tak sa stane že odpoviem niečo úplne iné ako sa ma pýtajú.. ale to nie je klamstvo, proste keď sa ma niekto 1000x spýta banalitu, už sama nerozmýšľam a odpoviem blbosť.. žiadne zámerne klamstvo.. keď si to uvedomím, tak sa opravím.. predpokladám že tvojmu mužovi sa stalo niečo podobné.. riešil iné veci v hlave, bol niekde inde a ty prídeš s otázkou o mačke, tak povedal to čo mu vyletelo z úst, nech môže hlavunmat stále inde.. proste chybna odpoveď, žiadne klamstvo..

lucka114
12. jan 2022

Tu hlúposť teraz riešiš na nete a asi sa presne takémuto riešeniu chcel vyhnúť, tak ťa oklamal... Fakt problémy toto.... 🤦🤦🤦

mironka
12. jan 2022

@sense preeeeesne to iste napadlo aj mne. Bal sa pripadnych komentarov

perdita11
12. jan 2022

Pride mi, ze bol v autopilot mode a nemal na teba naladu tak trepol odpoved bez rozmyslu aby si mu dala pokoj. Mozno ho nieco trapilo a ty si sa ho pytala z jeho pohladu bezvyznamne otazky.

luccija
12. jan 2022

Tak asi som nenormálna, ale mne by to tiež vadilo, lebo to bola jeho lenivosť a nezodpovednosť.Viem, že mačka neskape od hladu, ale aký mal dôvod zaklamat v tak hlúpej veci?

chupakabra
12. jan 2022

Keby vie,že zakladas o ňom diskusiu na verejnom fóre, že ti klamal o tom či nakŕmil.macku.....

kvetinka75
12. jan 2022

panebože každý klame. Zase nerob z toho drámu. A kto tvrdí že nie, tak už len to je klamstvo

lala123
12. jan 2022

Tak ruku na srdce a úprimne si odpovedz....keby povedal, že nie tak určite aspoň jedna výčitka alebo uštipačný komentár by padol....Pozná ta a nechcelo sa mu s tebou naťahovať . Len tak do budúcna si skús dať pozor na to či premýšľa nad tým kým ti na niečo odpovie...Vieš keď chlap musí rozmýšľať čo vlastnej zeme povie a čo nie tak to nie je už najideálnejší vztah. Chlap sa v ňom prestáva citi komfortne a už prestávams byt tým super dievčaťom, ktorému môže povedať vsetko

lintu
12. jan 2022

šťastná to žena, keď si si až teraz všimla, že ľudia občas trepú blbosti ..... lebo sa chcú vyhnúť určitým situáciám/zdá sa im to smiešne/majú "vypnuté",...

lussy666
12. jan 2022

A dal tej macke niekto zrat nakoniec? 🐱🐱🐱

aaliyah2
12. jan 2022

Možno sa mu nechcelo alebo na ňu zabudol a nechcel vyzerať ako hlupák, že je nezodpovedný....tak zaklamal. To je take klamstvo ako keď žena povie manželovi, ked si kupi drahú kabelku "neboj, nebola drahá"... :D

aaliyah2
12. jan 2022

@lussy666 Keď ten manžel ešte párkrát takto zaklame, tak sa tá mačka naučí aj variť :D

vierkainka
12. jan 2022

Klamal možno preto,lebo nechcel ostať zahanbeny,že na to zabudol.Chlapibneradi priznávajú zlyhanie hoci aj v maličkostiach.A zaklamak,pretože mačka to predsa nemôže na neho bonznut.Ale chlapi sú aj preto chlapi,že niekedy celú vec nedomyslia.On nedomyslel,že ty tu konzervu v chladničke nájdeš.No ale k veci:on chcel mať proste pokoj a ty si to nafukla.Robis z komára slona.

janai1
12. jan 2022

@aaliyah2 diki, toto bolo super 😂