Manžel mi neverí

marka1200
31. júl 2013

Manžel ma sústavne podozrieva z nevery - bohužial neoprávnene. Je pravda, že je žiarlivý a ja som z toho na dne. Stratila som preto chuť do života a vôbec neviem ako ďalej. Nebaví ma s ním už ani intímny život, myslíte, že žiarlivosť môže byť až taká, že dokáže zničiť všetko čo ste dovtedy milovali?

timea7
13. sep 2015

@bubsina prosím? Peniaze? Ešte ťa niekedy z niečoho podobného obvinil? Toto už prestáva byť sranda. Ako k tomu prišiel? Prečo si to myslí? Vy nemáte peniaze spoločné?

bubsina
13. sep 2015

@timea7 ja neviem prečo si to myslí nie neobjavil má nikdy s ničoho raz sa salóne stratil peniaze ale to sa má slušne opýtal či som si zobrala A ja že nie.A bol pokoj neviem čo ďalej veľmi sa má to dotklo krivo má obvinil A najhoršie na tom že si trvá na svojom.ja tomu nerozumiem.ako by si ty reagovala to bolo úplne zle.

bubsina
13. sep 2015

@bubsina A peniaze spoločné nemáme vôbec síce tvrdí že kedy kolekcii mám vyčítať ale ja mám svoj príjem A nepotrebujem od neho zbytočne pýtať A už vôbecnie kradnúť mu ich.on si ich prepočíta aj 10 krát za deň A len sprostu ženu by napadlo kradnúť milovaného mužovi peniaze.

timea7
13. sep 2015

@bubsina ak si prepočítava peniaze viac krát denne, tak to môže byť diagnóza, mala by si ho dostať k odborníkovi.

bubsina
14. sep 2015

@timea7 on má rád peniaze pod kontrolou.ja len neviem ako to riešiť krivo má obviniť Z niečoho Čo som nikdy neurobila A nikdy by ma to ani len nenapadlo.nemá to chuť riešiť somnou vôbec.ako by si ty riešila keby ťa priateľ alebo manžel takto obvinil. Bola by si kľudná alebo ja neviem.ja som vôbec neni kľudná neviem či sa mám rozísť sním alebo ja fakt neviem.

libka1
14. sep 2015

@bubsina povedz mu nech ide na teba podat trestne oznamenie na policiu. urcite je dusevne zdravy? nepripada mi tak...

timea7
14. sep 2015

@bubsina určite by som to neprešla len tak, že obvinil ma, ideme ďalej. Aké má dôkazy? Uvedomuje si, čo môže takéto obvinenie spôsobiť? Veď to ej strata dôvery! Navrhla by som manželskú poradňu, ak by ju odmietol, povedala by som mu, že s ním už nechcem byť, že nedokážem žiť s človekom, ktorý mi neverí a obviňuje ma.

dunakiliti80
14. sep 2015

Dôvera medzi partnermi je základ vzťahu , ak sa dôvera naruší je veľmi ťažké vrátit ju späť a to je začiatok konca. Píšem z vlastnej skúsenosti. Držím Ti palce.

bubsina
15. sep 2015

Ďakujem pekne za rady

timea7
15. sep 2015

@bubsina nemáš za čo, drž sa!

becca_a
6. máj 2017

@bubsina Mne sa stalo to isté, v ten deň sa odomna odsťahoval. Vzťah bez vzájomnej dôvery nedokáže existovať

dankabodvanka
6. máj 2017

@karin1234 Bohužiaľ nedá... @marka1200 žiarlivosť mu z hlavy nevytlčie ani psychológ, ani psychiater. A s pribúdajúcimi rokmi sa to bude stupňovať stále k horšiemu☹