Manžel mi začal nadávať do neschopných

31. okt 2023

Dnes som dala syna k susede kým soľ zbehla do obchodu. Nechala som otvorený byť ( zavreté dvere ) nezakmunuty ak by niečo potrebovala suseda. :/
Manžel mi začal do neschopných a jebnutych nadávať.
Je to podľa vás normálne?

karolina2121
31. okt 2023

Prepáč ale čo chceš počuť? Ze je normálne nadávať niekomu do jebnutych. Nie nie je. Predpokladám že taký slovník nie je počuť od manžela prvykrat.

deti95060810
31. okt 2023

nechala si otvorený byt? no to tiež nie je kto vie čo...
k tvojmu manžel. sa nevyjadrujem - takéto slová venovať manželke je úplne cez.

melanta
31. okt 2023

Čiže máte zvonka kľučku? Ak áno, tak nie je normálne nechať otvorený byt pre kohokoľvek v podstate. Čo by tak suseda mohla potrebovať, ak si išla len do obchodu? A prečo by vôbec niekto púšťal cudzieho človeka do bytu, ak tam nie je? Ale rovnako nie je normálne mať muža, ktorý nadáva žene do jebnutých z akéhokoľvek dôvodu. Ale tak vieš, koho si si vzala, určite nebol doteraz ukážkový partner a zrazu toto.

algavendova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
31. okt 2023

Nie je normálne nadávať ani nechať otvorený byt. Keby vás vykradli potom budeš nadávať ty?

veselo_neveselo
31. okt 2023

Nie, nadavat nie je normalne nikdy.

Ale normalne nie je ani nechavat otvoreny byt, na to mate mat extra kluc, a ked dieta das susede, tak aj s extra klucom.
Co keby vas za tu dobu vykradli?

Ale v momente keby mne zacal niekto nadavat, tak zacnem planovat odchod. Dieta nedieta, vyrastat v takej rodine, to syna len nauci ze nadavat inym ludom je ok, a nevazit si zenu je normalne. Tak by som dieta vychovat nechcela.

zuzubb007
31. okt 2023

No normalne nieje nechat otvoreny byt, ako keby ti zmizlo x veci tak budes vysmiata? Podla mna opravnene ti muz povedal lebo je to vadne toto spravit, nemusel nadat ale v nervoch sa stane

tianna
31. okt 2023

Ak máš bezpečnostné dvere a máš zvonku guľu a nie kľučku je to oki, inak určite nie. Muž predpokladám to povedal v hneve.

viestta
31. okt 2023

Konecne sa ukazal, aspon uz vies co si si vybrala

domkakvet
31. okt 2023

Tak nechat otvoreny byt vobec nie je normalne, ale take nadavanie tiez nie, no ak vam to inak funguje a inokedy ti nenadava, tak sa na to vykasli a uz sa k tomu nevracajte.

karolina2121
31. okt 2023

Jemine robite z toho drámu že nechala otvorený byt na pol hodinu. Už všetci zlodeji boli nachystani pod vchodom 😂

zooeynka
31. okt 2023

...a manzel v tom "otvorenom"byte spal, alebo co? Preco nebol s dietatom on, zatial co ty nakupis?

crazy_cat_lady
31. okt 2023

otvoreny byt /zavrete dvere/ znamena, ze mate zvonku gulu, len nebolo zamknute?

otvorena
31. okt 2023

Suseda nemohla na chvíľu k vám 🤷ja neviem nadávky okolo toho zbytočne

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minenkak
31. okt 2023

A on ma ešte papuľu celú?

nikola81
31. okt 2023

Kde to poniektore chodite na takych chlapov? Nech by sa stalo cokolvek, v zivote by mi moj muz nepovedal ze som jebnuta a v zivote by som ani ja jemu nic take nepovedala. Keby mi to povedal, to by bol taky cirkus ze by tymi dverami letel von.
Ale zeny trpitelky sklopia usi a napisu sem ci to je normalne takto sa krasne castovat. Nie je to normalne a chlap ktory take nieco splechne zene do tvare je jebnuty od vrchu po spodok.

zmrzlinka2021
31. okt 2023

Autorka,

uprimne pozri sa na vas celý vztah od jeho zaciatku. To ze sa tak sprava, to ze je vulgarny, to nie je vecou tejto situacie, ze? vzdy taky bol a ty to dobre vies.

Zial uzavrela si manzelstvo s clovekom, ktory je primitiv

oliolijanka
31. okt 2023

Kazdy zlodej, ktory ide na lup ma so sebou naradie a pocita s tym, ze dvere budu zamknute.
Este som nepocula o zlodejoch, ktori by chodili po bytovkach a skusali, ktore dvere nie u zmknute.
Takze ak dnes mali prist, vosli by do bytu tak, ci tak, iba by vam neznicili dvere ani zamok.

lucky_k
31. okt 2023

A čo by za tu cca hodinku mohla potrebovat tak surne suseda od vas, kef si nechala odomknute? .... a to sa naozaj pytas, ci je v poriadku ked ti takto nadava???? Obaja ste mimo, prepac...

hugger
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majlo1234
31. okt 2023

Pokial doma nemate zlato v tehlach a rolexky na stole, nechapem co sa tak rozculuje.
Zlodeji chodia pripraveni, oni nepotrebuju otvorene dvere.
My mame vecne otvoreny dom

veselo_neveselo
31. okt 2023

@oliolijanka Prilezitost robi zlodeja, obcas smazky chodia nahodne, poskusaju kde sa da otvorit, vezmu notebook, telefon, radio, hocico sa da predat. Ak je zamknute idu dalej, ak otvorene vyrabuju co sa rychlo da. Za dve minuty su vonku. (Ale ja som paranoidna z velkomesta ;) )

veselo_neveselo
31. okt 2023

@majlo1234 Az raz bud prilezitostni zlodeji alebo nejaky gang pride do okolia, poskusaju kde je otvorene, a pridu si na svoje. Moze a nemusi sa stat.
Mimochodom, aj poistovna sa bude vykrucat, ked vas vykradnu z nezamknuteho domu, aj na to pozor.

aurora33
31. okt 2023

Nie, nie je to normalne.

otvorena
31. okt 2023

@hugger čo

majlo1234
31. okt 2023

@veselo_neveselo samozrejme, to vsetko viem. Stastististicky je velmi mala moznost. My mame oploteny dvor, kamery, a psa, a doma nic extra drahe, jedine ze by odniesli celu chladnicku. A priamych susedov dochodcov, ti by si ich vsimli hned😀 akoze nechcem zlahcovat, ale robit dramu z odomknuteho bytu v panelaku, co ja viem

oliolijanka
31. okt 2023

@veselo_neveselo Poistovne sa vykrucaju stale. Ale dobra tema, aspon sa mozme bab opytat, ci uz niekomu nieco preplatili, ked ich vykradli.
Baby, co vy na to? Vykradli uz niekoho tak, ze poistovna preplatila?
Nerypem, zaujima ma to😊

tanyag
31. okt 2023

No neviem, ja som párkrat nechala nezamknutný byt, keď mi dcéra vybehla a bežala dole schodmi...v tom zhone som byt nezamkla...potom som zabudla kľuče vo dverach z vonkajšej strany a išli sme von...atď. atď. atď. ...robíte vedu z toho, že nezamkla byt...to bolo jej rozhodnutie...ale to, že na ňu manžel nadával je úplne cez čiaru...všetko sa dá odkomunikovať slušne...

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz