Manžel mi vulgárne nadáva a niekedy ma aj zbije

patusinka22
15. nov 2017

Potrebujem poradit uz neviem ako dalej z mojim manzelom sme spolu 7rokov mame dve deti ale cim dalej je to horsie stale mi vulgarne nadava stale je urazeny drzo som hovori aj mojej dcerke vulgarne nadava vzdy vie prekrutit ze ja som vsetkemu navine uz mi povedal ze ide prec nech si dame pauzu .Najdolezitejsie su u neho len peniaze vyhraza sa mi ze nedostanem ani cent na detia a ani dom splatky Najviac sa toho bojim ze ako pojdem do prace mam 1 rocneho syna ako utiahnem dom splatky jedlo deti uz si as namyslam ze som psychicky tyrana

lillystranska
15. nov 2017

@patusinka22 a načo ti je taký chlap? Nehnevaj sa ale to není chlap ale hovado. Utekaj ty od neho kade ľahšie. Zo zákona na deti musí platiť. A majetok sa rozdeli

pribinak
15. nov 2017

nemozes sa vratiti k mame? alebo skus aspon krizove centrum na nejaky cas. ak mate spolocny dom (objaja ste na liste vlastnictva), tak sa to bude riesit tak, ze bud ho predate, alebo ta bude musiet vyplatit.
mas rodicak, budes brat vyzivne, najdes si brigadu. da sa to zvladnut.

zuzik307
15. nov 2017

Nie ze si namyslas, ty SI tyrana! Fyzicky, psychicky, mozno aj ekonomicky...

piece
15. nov 2017

Ak máš rodičov, tak sa jenoducho odsťahuj. Načo ti je byť s takým chrapúňom. Hypotéka je na koho? Predáte dom, vyplatíte hypo a ostané si rozdelíte. Neboj sa isto by si to zvládla aj bez neho. A keď nebude platiť dáš ho súd a to jeho ego mu veľmi rývchlo spadne na dno

patusinka22
autor
15. nov 2017

Mam rodicov ,bojim sa ze to nezvladnem on sa mi aj vyhraza ze aj ked ho dam na sud ze on stoho vide lebo je zivnostnik

patusinka22
autor
15. nov 2017

Vsetko je na moje meno aj splatky aj dom

klaudi31
15. nov 2017

To, že je živnostník neznamená, že ti nemusí platiť výživné na deti, to nič neznamená. Takýto chlap je ti na dve veci. Možno to nebude zo začiatku ľahké ale pokiaľ máš ešte rodičov a vedia ti pomôcť tak od neho odíď kým to nebude ešte horšie ako teraz

sasa1310
15. nov 2017

@patusinka22 a čo máš robiť? Sorry, ale čo si si navarila to si zjec.
Nemala si mať teraz ročné dieťa, už by si bola v robote a s jedným dieťaťom by si v pohode splácala splátky na TVOJ dom a TVOJ pán manžel by už mohol mať zbalené igelitky a nech sa vyhráža niekomu inému za dverami TVOJHO domu.
Takto si ťa finančne zabezpečil na ďalšie 3 roky s vedomím, že s dvomi deťmi sa ťažšie ťahá samému ako s dvomi.
A nevrav, že taký nebol predtým. Načo vôbec do takého detstva donesieš ďalšie dieťa, keď vidíš, že už prvému vulgárne nadáva?

deti95060810
15. nov 2017

@sasa1310 .....😲👎

lanugo
15. nov 2017

@sasa1310 a teraz citis co, ze si jej takto nalozila? Myslis, ze ked sa pozrie na svoje rocne dietatko tak bude lutovat ze ho ma? Ta zena je nestastna a boji sa. Ked jej nevies poradit tak nechaj tak.

sasa1310
15. nov 2017

@lanugo ja som jej nenaložila, naložila si sama. Teraz by to mala uniesť. A čo poradiť? Tam je len jedna cesta, ktorú tu už vyššie spomínali. Rodičov má, tak by to nemal byť problém.

adrianajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
obsadenemeno
15. nov 2017

@adrianajka no urcite to rozhovor zachrani..... urcite!!!

obsadenemeno
15. nov 2017

@patusinka22 fakt nevies, co mas robit? Fakt? Nabuduce, ked povie, ze ide, tak mu vyloz kufor pred dvere, hrdinovi. Ved nech si ide. Na deti ti bude musiet platit.
Takto sa vyhraza len slaboch. Takych uz bolo. Dovoli si k tebe len to, co vie, ze si dovolit moze.
Uz po prvom raze, ked ti vulgarne vynadal, si mala nieco robit.

juliet86
15. nov 2017

@patusinka22 pomocobetiam.sk

sasa1310
16. nov 2017

@adrianajka veď on v podstate za to ani nemôže 😀

lulula12
16. nov 2017

@adrianajka Toto nemozes mysliet vazne. Takto sa normalny clovek nesprava. Ak aj ho nieco zoziera tak to ma povedat na rovinu, nema sa takto spravat, byt agresivny.

adrianajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adrianajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tenerifka
16. nov 2017

@adrianajka A co on je snad retardovany ci nesvojpravny, ked nevie povedat, ak ho nieco trapi ci zoziera? To ona ma akoze po tom patrat ci ako?

tenerifka
16. nov 2017

@patusinka22 proste musis sa postavit na vlastne nohy, neviem kolko ma rokov to starsie dieta, pojde do skolky/skoly a ak mas v blizkosti rodicov ci niekoho doveryhodneho, dohodnes sa s nimi/s nim na pomoc so strazenim toho mensieho, prip.jaslicky. Mas vyhodu, ze dom je na teba, tvoj manzel ti bude musiet na deti platit vyzivne, musis sa len odhodlat zbavit sa skodnej a urobit prvy krok a kopnut ho do r....a najst si pracu. Teraz to vidis komplikovane, ale uvidis, ako ti bude samej dobre. A hlavne sa potom nezaves na prveho, co pojde okolo.....

vroni
16. nov 2017

@adrianajka, ano. A este treba nutne rozhovorom vyriesit, ako ublizila otcovi dcera, ze musi svoju krizu v krehkej otcovskej dusi riesit vulgarnymi nadavkami dietatu. 👽
@patusinka22, takeho geroja kopnut, odkial mu nohy rastu. A co, ze je zivnostnik? Nepodava danove priznanie? Nema na neho zakon dosah? Vysmiala by som sa mu do ksichtu. Nech len ide, aj desiatu na cestu by som mu pribalila, hlavne nech sa nevracia.

kika905
16. nov 2017

@sasa1310 ako mozes hned niekoho sudit?neodcudzujte ludi ,,,,ved ona chcela iba radu ,,,,sama si je vedoma toho co ma ,,,musela si jej takto napisat?neni to vobec pekne takto by sa ludia nemali chovat voci inym,,,,

sasa1310
16. nov 2017

@kika905 a voči deťom sa môže takto chovať?

obsadenemeno
16. nov 2017

@kika905 ja som este v zivote ziadneho cloveka "neodcudzila"..... 😝

tinaa64
16. nov 2017

Coho konkretne sa bojis ked od ho vyhodis? Ze ti nebude platit? Musi ak nie podas na neho trestne oznamenie..das ho na exekuciu a od statu si poziadas nahradne vyzivne....alebo sa bojis ze sa ti bide vyhrazat ze to zoberied deti? Pokial niesi nejaka alkoholicka,fetacka kt.zije nemravne a nestara saodeti (co si myslim ze niesi)taksa nemusis bat....ziadny sud neda deti takemu chrapunovi ako je on.. takych ru uz bolo xovsa vybrazali a skutek utek...alebo sa bojis ze to nezvladne po fin.stranke?mas rodicov pomozu ti...plus budes dostavat nejake to vyzivne...a ako uz bolo vyssie napisane...vyhod ho..predaj dom zbav sa uveru a ak sa ti nieco zvysi z toho budes zit a rodicia ti pomozu....HLAVNE MYSLI NA TIE TVOJE DETI..NEZASLUZIA SI ZIT S TAKYM MAGOROM....UVEDOMUJES SI AKE TRAUMY MOZU MAT DETI Z TOHO..Tak sa prestn bat a mysli na deti..Zvladnes to..my zeny a matky silne... Pozbieraj svoje mozno posledne sy a energiu a zacni bojovat ako levica za svoje deti....hlavne za ne aby nemyseli spominat na zle plne stresu a trachu detstvo ale na pekne plne krasnych zazitkov...xo maju aj z teba ked ta vidia utrapenu...oni ta potrebuju spokojnu a stastnu aby mohli byt aj drobci....ved si pre ne cwly avet tak ich ochran pred takymi vecami..kto ked nie ty?drzim palce a pevne verim a dufam ze sa toho cloveka co njskor zbavis

patusinka22
autor
16. nov 2017

Vyhodila som ho z domu a je mi lepsie mam 26 rokov som ucitelka robotu si najdem dakujem vsetkym.za komenty

kika905
16. nov 2017

@sasa1310 vždy vo vztahu trpia iba deti,,,,,dospelak tiez ale deti najviac,,,,a vždy si to deti odnasaju na ukor dospelaka,,,,oni sa nepitali na svet nikto sa ich nepital ci chcu zit boli spoldene z lasky a dieta je dar od boha,,,,

kika905
16. nov 2017

@patusinka22 prajem ti vela sil a velmi vela stastia do zivota

mickao
16. nov 2017

@patusinka22 dobré si spravila. Držím ti palce.