Manžel nemá o mňa záujem

katrena17
2. dec 2013

Ahojte dievčatá!
Začínam byť pekne zúfala...mám pocit, že mi to lezie na mozog už. Snažím sa na to nemyslieť ale nejde to. Cítim sa ako úplná opacha. Myslíte, že je normálne, že manžel ma záujem o sex tak raz za mesiac? A aj to musím zinicializovať ja???Sme spolu skoro 5 rokov z toho 2 roky manželia a máme 3 ročnú dcérku. Pol roka po svadbe ma podviedol z kolegyňou z práce....odpustila som mu to ......no odpustila ako odpustila........nebavíme sa o tom ale sem tam mi to ešte napadne....ale už sa tým nezožieram......zaujímavé je, že dôvod prečo ma podviedol je, že vraj som sa mu málo sexuálne a vôbec venovala....vtedy sme mali toho veľa bolo po svadbe zháňali sme byt, potom vybavovali úver a potom prerábali byt a nakoniec sme sa sťahovali do iného mesta aj bytu...vôbec sme nemali na seba čas a ja som nemala ani chuť.....tvrdil, že som si ho nevšímala.....a teraz má ma na háku on....tvrdí , že to tak nie je ale ja už som frustrovaná ........cítim sa ako nejaká nymfomanka keď sa stále musím po ňom vešať............Myslíte, že už ma nechce? alebo čo myslíte poradte mi aké máte skúsenosti vy a ako ste to riešili....ďakujem za každý príspevok 🙂

mima4
2. dec 2013

@katrena17 problem v sexualnom zivote paru je vzdy dosledkom nefunkcnosti v ich vztahu. A co mimo sexu? Rozumiete si? Ste si najlepsi priatelia? Mate hlboky vztah? Zdielate sa? Komunikujete spolocne denne? Mate spolocne aktivity/zaujmy?

katrena17
autor
2. dec 2013

No niekedy je to fajn...ale niekedy totalna katastrofa.....viac menej je to teraz zle lebo on si ma absolutne nevsima a nic ho nezaujima.........nie je schopny vymysliet nejaky rodinny program......len zapne malej rozpravku alebo sebe film a to je jeho vikend......ked sa ho opytam, že čo ideme robiť alebo kam ideme tak povie neviem a tym to hasne.....neviem stale sa to snazim prehliadať .......sem tam mame taku vaznu hadku a vtedy sa porozpravame ale aj tak sa tym nic nemeni den, dva je dobre a potom je to to isté.........neviem čo mam robiť mam pocit, že som jediná koho to trápi a zaujíma......neviem ......a dalšia vec vždy ked sa hádame tak jeho odpoved je tak sa so mnou rozveď a nič iné.......

mima4
2. dec 2013

@katrena17 brali ste sa kvoli dietatu alebo vzala by si si ho, aj kebyze malu nemate po troch rokov vztahu?

katrena17
autor
2. dec 2013

Ja neviem.......fakt neviem ako by to bolo......asi ano .......

rozpravka774
2. dec 2013

V istom zmysle ta chapem....

jahodka8
2. dec 2013

Trochu ťažké, pravdepodobne pomsta za to, že si pol roka po svadbe nemala chuť, tak si od toho asi aj odvykol. Možno niekoho má a tak jemu to nechýba.

hellenb
2. dec 2013

alebo má len depku..že niečo nevyšlo, neklape..a sa s tým zožiera..chlapi zle znášajú pocit, že oni niečo pokazili..musia byť tí naj..a stále chválení a obdivovaní..aj ked sa to ťažšie realizuje, no treba skusiť..ale ak si sa rozhodla s ním ostať, tak by si už nemala mu nič vyčitovať.. nepýtaj sa ho niaky čas na nič, rozhoduj sama, čo sa týka programu na víkend, len sa ho spýtaj, či ide s vami..a pod..
ide zima, to býva ťažké obdobie..nič ho nebaví..vonku sa už nedá nič robiť..
hádam nie je uplne apatický na všetko...treba postupne a opatrne..s nimi niekedy ako so záprdkom..je to ťažké...

katrena17
autor
3. dec 2013

@jahodka8 no možné to je, že niekoho má .........ale zase keď sa tak na tým zamyslím nieviem kedy by sa dotyčnej venoval jedine v robote......no neviem ...........a pol roka po svadbe by sa aj chuť našla nešlo tam tak ani o chuť ako o to, že sme boli rozlietaný...on v práci, potom sme zháňali byt večer zaspali unavený,,,potom bol zase v práce a potom sme prerábali sťahovali sa a všetko behom toho pol roka takže nebol čas nieže nebola chuť sú proste také obdobia no riešil to naprd ....ale tak minulosť už nezmením.......k tomu sa ani nejako nechcem vrať skôr ma štve prečo to nechce teraz nieže nechce ako ked chcem ja tak by aj hej ......len problem je to,že on proste nie je iniciatívny.........

katrena17
autor
3. dec 2013

@hellenb noo tá depka by bola asi lepšia možnosť ako tá, že ho nebavím a že ma nechce.......on je dosť introvertný....skúsim sa povzniesť nad to, že je málo iniciatívny a uvidím či bude nejaké zlepšenie...... 🙂

samose
4. dec 2013

@katrena17 no prajem ti aby sa zmenil ale pokial je introvert ako ten moj tak sa nezmeni nepomahaju vazne rozhovory ani ignorovanie ja od neho nepocujem lubim ta ani ziadne prejavy lasky pri rozhovore povie, ze sak viem aky je a on sa posnazi a tak teraz po novom spi este aj na posteli maleho aby nas nerusil kedze chodime skor spat toto sa podla mna nevyriesi len neviem dokedy vydrzim 😒

jahodka8
4. dec 2013

@katrena17 Tak asi nikoho nemá, len ťa nechce otravovať, keď máš dosť práce alebo si unavená. Muži sú v tomto iniciatívni tak na začiatku vzťahu, aj môj muž radšej čaká kedy to ja navrhnem, ja som si na to zvykla a vyhovuje mi to. A počula som to aj od ďalších 2 párov, čo sú dlhšie manželia, že iniciatíva je od ženy, lebo že je to pre muža jednoduchšie, aby sa nedoprosoval alebo neotravoval, keď žena nemá chuť.

katrena17
autor
9. dec 2013

@jahodka8 no skúsim sa teda uspokojiť s tým, že je to tak ako hovoríš 😎 idú vianoce nejdem sa s tym stresovať.....dúfam, že je to fakt o tom......nechcem sa trápiť ........ale trošku viac pozornosti by teda nezaškodilo 😀 Inak to mi hovorí aj on, že nebudem sa ti doprosovať....ale už sa nepokúšal doprosovať ani nepamätám :D

katrena17
autor
9. dec 2013

@samose o tom že sa zmenia fakt pochybujem len nám prajem pevné nervy nech to s nimi vydržíme 😀 😀 😀