Manžel nie je schopný styku, čo robiť?

pantina007
11. júl 2019

Potrebujem prosim poradit. Manzel uz predtym nepatril prave k tym muzom co potrebuju sex kazdy den, narozdiel odo mna.. nastavila som sa na to, milujem ho a akceptovala som to.. Problem nastal ze si teraz dal do hlavy ze mi musi spravit babatko, pricom ja ho do ziadneho stresu a tlaku nedavam a stalo sa uz dvakrat ze jednoducho tak si vyhrotil danu situaciu ze nebol schopny zaidneho aktu...neviem ci predstavit co to spravi s psychikou muza..ale ani mne nie ej vsetko jedno..hlavne ked nasledne potom utrusi ze naco sa tak trapil ked nic z toho...snazila som s amu vysvtellit ze nech to neriesi, ze si aj vypil je unaveny a podobne..len mi rychlo naznacil ze sa o tom vobec bavit nechce :( Odvtedy sa tomu vyhyba ako moze, nedotkne sa ma a ja som na tom podobne...aj by som prevzala iniciativu len sa bojim ze aj toho vystresuje a treti krat keby sa mu to uz stalo by uz dlhsie rozdychaval..uz je to tyzden, chyba mi to, chyba mi on, neviem co mam robit :( dakujem za vsetky rady a postrehy

0hena0
12. júl 2019

@pantina007 ano, ja ho pijem. Ale ked mam potiaze so zlcnikom. Co viacmenej odzneli, kedze som ho pila. Kolegyna mala uz termin operacie a caj jej natolko pomohol, ze zrusila termin zakroku. A celkovo, dobre sa citila. Ano, pre muziv je to zazracna bylinka. 😊😂

lacibo
19. júl 2019

@pantina007 keď ti už teraz v mladom veku nevyhovuje frekvencia jeho "túžby", tak porozmýšľaj, či ti to bude vyhovovať v zrelom..keď to už prirodzene bude klesať..ak nie rovno 0 vo vašom prípade😉..to je dosť vážny nesúlad medzi vami podľa mňa.. o dieťatko by som sa nikdy takto nasilu nesnažila, myslím v zmysle, že prehovárať na to partnera.. to mne príde absolútne cez..😉