Manžel odmieta sex

lenka543
23. jún 2015

Ahojte, pol roka som vydatá za muža, s ktorým som predtým 4 roky chodila a máme spolu takmer ročné dieťa. Trpím depresiami, cítim sa neatraktívna. Dôvod? Sex som mala naposledy keď som otehotnela ak nerátam pokusy, ktoré skončili bez vyvrcholenia. Môj muž nebol nikdy nejaký veľký milovník, a keďže ja sex potrebujem, viac krát som sa ho pokúsila opustiť, ale som naňho príliš naviazaná a milujem ho. Keďže klin sa najlepšie klinom vybíja našla som si pred rokmi iného, no o dva mesiace sme boli zas spolu. Chvíľu potom bol náš sex fajn, potom som otehotnela a všetko šlo po starom. Vzrušujem ho, no sex nepotrebuje k životu. Myslím si, že ma z časti fyzický a z časti psychický problém, ale nechce to riešiť. Raz bol u urológa a ten nič nezistil. Keď si predstavím, že budem žiť do konca života v celibáte je mi do plaču. Nechcem sa rozviesť ani mať milenca. Chcem iba svojho muža so všetkým čo k tomu patrí. P.s.: milenku nemá.

alaguema
24. jún 2015

@natalym ale kde píšem, že všetci?? 90% mužov nie je 100% mužov...v tom sa, dúfam, zhodneme a už by som to aj uzavrela. Mne je fakt srdečne jedno, či kňazi masturbujú, alebo sexujú, pre mňa aj 5x denne, kým nezneužívajú deti, nech si robia čo chcú.

natalym
24. jún 2015

@alaguema Kašli na to, ak tak nie sme k téme. 😎
Mne môj muž lezie na nervy 200 % niekedy, ale keby so mnou nespával a ešte sa tváril, že ho to obťažuje tak to už mám ten rozvodový papier nielen napísaný,. ale aj vytlačený a podaný. My v tej posteli 80 % našich problémov vyriešime, fakt si baby neviem toto čo píše zakladateľka ani predstaviť. Veľa šťastia prajem.

Ale tak ako sa my ženy vieme kvôli mužom premôcť tak by sa mohli aj muži kvôli nám. @lenka543

alaguema
24. jún 2015

@natalym ja sa premáhať nemusím 😎 Ale u muža nejaké premáhanie asi ťažko...ak zvädne, tak čo napremáha. Áno, môže sa premôcť a ísť k sexuológovi.

natalym
24. jún 2015

@alaguema Anciáša, my dneska každá po svojej linke......... 😎
Myslela som to tak, že keď niekoho ľúbim, tak sa premôžem, nie?

timea7
24. jún 2015

@skoupilka1 veľmi dobrá otázka, najmä tie cigarety 😒

alaguema
24. jún 2015

@natalym no áno, ale ako sa má on premôcť, keď mu to nefunguje celkom ako má, chápeš 😎

natalym
24. jún 2015

@alaguema Prepáč, aj ja si po svojom. 😀

natalym
24. jún 2015

@alaguema Tak keď ja som ešte zvädnutý ani prisámbohu nevidela. 😀 😀 😀

alaguema
24. jún 2015

@natalym šťastná to žena 😀 😀 Inak...ani ja 😎

natalym
24. jún 2015

@alaguema No ani som nevedela a furt sa len na toho môjho sťažujem. 😀 😀 😀

jadelka
24. jún 2015

muz sa nemoze premoct mat sex, ak nanho nema chut, alebo mu nefunguje. Lenze to je ta otazka, preco mu nefunguje? Zakladatelka temy uvadza ze bol na vysetreni a hormony ma v poriadku, ziadne problemy neuvadza, zeby jej manzel trpel nejakou chorobou, ktora by to mohla sposobovat, zeby bral nejake lieky, poznam muza, co berie lieky na vysoky krvny tlak a vadne mu, ale to nie je tento pripad, cize ak sa vyluci akakolvek fyzicka prekazka, nastava uz len prekazka psychicka. A tam uz nepomoze nic, len doverny uprimny rozhovor na temu, ze preco je to tak. Urcite ziaden muz, ktory nechce prist o manzelku, jej do oci nepovie, ze vies, si fajn, si dobra mama aj partnerka, ale ako zena ma nejako nevzrusujes. Co ja viem, tvoje telo sa mi uz okukalo a v posteli nepodavas vykony, alebo nie si tak vyzyvava, aby to mnou aj po urcitom case od nasho zoznamenia, este nejako velmi trhalo. Toto by jej asi tazko povedal...samozrejme, keby sa nebal, ze ho hned vykopne z domu, tak mozno by aj povedal, ide o tu doveru medzi nimi. Alebo je vycerpany z prace a stereotypu, tak ci tak prenho zrejme uz nie je manzelska postel miestom, kde by nachadzal nejake vzrusive momenty. My nevieme, nakolko je ona prenho fakt este sexualne pritazliva, ona vie, ci po nej ziadostivo pokukuje, ci ju obchytkava ked len tak ona pobehuje po kuchyni, ci ju tlapne po zadku, chyti za prsia pri umyvani riadu...aj to su signaly, ze ho pritahuje sexualne. Ak sa sam uspokojuje, tak asi mu sex chyba, inac by to nerobil, cize uprimny rozhovor jedine pomoze, nic viac.

natalym
24. jún 2015

@jadelka ?Myslíš, že ak o tú ženu stojí a má ju rád tak nemá ruky, nemá jazyk? Myslíš, že chlapi to nevedia takto? Veď keď napr. my ženy nemôžeme mať fyzicky styk tak tomu mužovi to vieme dať aj inak, či? A teda robí si to sám, hm, to je zvláštne. Fakt veľmi úprimný rozhovor.

jadelka
24. jún 2015

Poznam tipka, ktoreho vztahy krachovali na tom, ze ho zena vzrusovala len prve dva-tri mesiace od zoznamenia. Akonahle sa s nou parkrat pomiloval, prestala ho sexualne vzrusovat a hladal si inu, akoze on niektore zeny aj naozaj lubil, zalezalo mu na vztahu, ale proste nam vysvetloval v partii, ze aj ked ma dotycnu naozaj rad a uvedomuje si, ze ju nechce ako partnerku stratit, jednoducho uz prenho nema sexualny vyznam, lebo ju pozna v tomto smere a tuzi zas spoznat po sexualnej stranke inu, Dnes ma tento tipek 40 rokov a stale je slobodny :D

jadelka
24. jún 2015

@natalym nie, nema chut jej to spravit, lebo na nu proste nema chut. Akoze vezmi si to na seba, predstav si nejakeho muza, ktory je celkom aj pekny, ale teba nepritahuje ako zenu a predstav si, ze si si ho niekedy vzala, lebo bol dobry, nefajcil, nepil, bol starostlivy, proste si si myslela, ze ti to staci a az v manzelstve, ked nastal stereotyp si zistila, ze nestaci, ze vasmu vztahu chyba iskra, ze je pre teba nudny...vies, ze on tuzi po sexe s tebou, ale ty s nim ani velmi nie. Pride ti to akoby znasilnovanie, ze mu mas robit dobre, ked po tom netuzis, jemu by to sice spravilo radost, ale ty by si sa citila po takomto akte ako zbavena prav a slobody. Ja som to zazila, tak si to dovolim tvrdit, ze taketo veci proste sa stavaju.a myslim si, kedze mam vela kamaratov z muzskeho osadenstva, a casto preberame ich zivoty, nejeden ma milenku aj manzelku a pocuvam ich nazory a vyjadrenia, tak zas az taky rozdiel medzi muzom a zenou v oblasti citov nie je,aj muz nie je az take zviera ako si zeny myslia, ze musi mat sex s hocikym, aj s kozou, ked je nadrzany,nie kazdy je tak plytkeho ducha, aby musel mat sex a je mu jedno s kym, aj muzi maju dusu.

alaguema
24. jún 2015

@jadelka Bol iba u urológa a všetko čo sa dozvedel bolo, že je funkčný a má v poriadku testosterón. Určite (dúfam) vieš, že mužská sexualita nie je závislá výlučne od produkcie testosterónu. Obrovská časť za odohráva v hlave. Takže vôbec nie je vylúčené, že žiadny zdravotný, alebo mentálny problém v spojení so sexom nemá. Navyše nikdy vraj nebol extra sexuálne založený...ak sa pritrafil nejaký problém, nemá asi ani veľmi motiváciu ho riešiť.
To, čo ty popisuješ, je bežný jav v každom jednom dlhodobom vzťahu a napriek tomu fungujú dobre, niektoré až nadmieru uspokojivo 😎 Presne tie signály, ktoré popisuješ, my vo vzťahu máme...dotyky, objatia, aj také uličnícke za prsia a zadok...ale nerobím si ilúzie, že po 10 rokoch spoločného života po mne šalie tak, ako prvé roky. Ani tá frekvencia nie je taká mega, ako kedysi. To sú všetko prirodzené zmeny, ktorými každý vzťah prechádza. Ale aby žena muža už nepriťahovala takmer vôbec, tak by sa buď musela fyzicky dosť zmeniť, alebo ju už proste nemiluje. Obvykle sa začne vykrúcať, aby vôbec nič nemusel. Ale on aj začne, vzruší sa pri nej, len nevie dielo dokončiť. Nechápem, prečo máte niektoré potrebu ju presvedčiť, že ho nepriťahuje.

natalym
24. jún 2015

No asi to tak bude. Hm, smutné. ☹

jadelka
24. jún 2015

@alaguema presne preto, preco ty mas potrebu ju presviedcat, ze ju pritahuje, ze problem je v jeho chorobe nejakej skrytej...je to proste moj nazor, tak ako je tamto tvoj nazor, ja ju o nicom nepresviedcam, ona sama si cita nase prispevky a zamysla sa nad nimi, mnohymi jej otvorime oci, nad mnohymi zauvazuje, ci nahodou to tak nemoze byt, ak ona vie, a je presvedcena, ze moj nazor sa jej netyka, oki, ide dalej a cita iny nazor, ale pride ina zena a precita si moj nazor a povie si, aha, na mna toto sedi...o tom to su diskusie, ak chapes, co znamena slovo diskusia. nie sme v kostole, kde jediny spravny nazor ma ten za kazatelnicou a ostatni len ticho pocuvaju, sme na fore.

slavicita
24. jún 2015

@natalym Bolo celkom zábavné sledovať vašu dnešnú debatu... 😉

natalym
24. jún 2015

@slavicita A prečo?

mamulka211
24. jún 2015

ano, buď nepotrebuje sex často, lebo je taký tip človeka, že sex nie je jeho stredobodom záujmu, takže nemusí byť chyba v nej, je to jeho životný pocit, s ktorým sa ona musí vyrovnať a byť aj rada, že nie je sexuchtivý, nebude jej zabehovať, ako niektorí, ktorí sú priveľi naruživí, alebo može byť bisexuál a ma chaos v svojich túžbach...

slavicita
24. jún 2015

@natalym myslela som to v dobrom...ako ste riešili s alaquemou či ste videli zvädnutého alebo nie...a potom ste si priznali, že jedna o voze a druhá o koze... 🙂 po celodennom pracovnom dni mi to zdvihlo náladu...🙂

natalym
24. jún 2015

@slavicita Jáj, nedopína mi. Podstatné je, že sme ešte zvädnutého nevideli. 😀

slavicita
24. jún 2015

@natalym no tak sa pridávam ...ani ja... 😀 😀

natalym
24. jún 2015

Lenže toto zakladateľke nepomôže. Alebo áno? Preboha toľkokrát nadávam na môjho muža a možno, že ma stále ešte ťápe po zadku a má o mňa záujem znamená také jednoduché, že ma fakt ľúbi. Kurňa, ja som ale blbá. Oddnes si ho budem viac vážiť.

alaguema
24. jún 2015

@jadelka myslím, že každá žena vycíti, či muža priťahuje alebo nie. Na to skutočne nepotrebuje čítať názory cudzích ľudí na verejnom fóre. Zakladateľka píše, že ho vzrušuje. To mne ako info stačí.

jadelka
24. jún 2015

@alaguema nepotrebuje citat nazory na fore 😀 😀 😀 😀 😀 , prepac, ale blbsi nazor som este dnes necitla a uz som ich tu citala niekolko podivnych. Ked nepotrebuje citat nazory na fore, naco teda prispieva na forum? Prosim ta, skus nemat za kazdu cenu posledne slovo, hovor len ked mas co, mam z teba pocit, ze presne ty si ta, co si chodi na fora cosi dokazovat.

petra7777
24. jún 2015

@bonaqa2013 okrem kňazov? nežartuj 😀 oni to robia určite najviac zo všetkých 🙂

natalym
24. jún 2015

@alaguema Tak možno ho vzruší ako nahá baba v bárakom časopise, ale potom to už nejde. Veď sú spolu len štyri a pol roka ak som dobre pochopila, to je kratúčko.

natalym
24. jún 2015

@lenka543 A nebol pri pôrode?

slavicita
24. jún 2015

@natalym na mňa sa tiež ten môj stále lepí a obchytkáva kade tade....minule som ho skoro plesla hrncom po hlave...no ale k tejto téme sa veľmi vyjadrovať nebudem a je to len pohľad z jednej strany...dôležitejší by bol názor toho muža ale to sa musí zakladateľka s ním porozprávať sama a v kľude kde je problém...poviem úprimne po prečítaní tohto príspevku som sa snažila vcítiť do koži zakladateľky a myslím si, že keby môjmu mužovi počas sexu zvädol a neurobil sa, tak by mi ako prvé napadlo, že ho nevzrušujem ale vie to len ten chlap kde je problém a mal by ho svojej žene povedať ak má byť vzťah v poriadku... 🙂