Manželka sa chce rozviesť, píše si s iným mužom

simon59
25. nov 2023

Ahojte. Som muž a manželstvo sa nám rozpadá.Sme spolu 13 rokov a 11 rokov sme manželia.Máme dve dcéry a majú 9 a 2.O deti a o rodinu sa starám nepijem a nefajčím .Mali sme pekné manželstvo ale zopár krát som som manželke ublížil a to slovne alebo skutkami. Skutkami myslím tak že som sa jej nevenoval tak akoby si to celkom zaslúžila. Nikdy som jej fyzicky neublížil.Povedala mi že jej chýba láska objatia atď čo som jej aj prejavoval ale asi nedostatočne.Pred nedávnom som jej ublížil jedným slovom a povedala že toto bola posledná kvapka že už viacej nevládze. Pred pár dňami som zistil že si píše zamilované správy s iným mužom ale neviem presne od kedy a aj sa stretli len neviem či došlo k niečomu medzi nimi.Chcel by som manželstvo zachrániť lebo ju milujem a nechcem ju stratiť.Chcel by som aby sme znovu boli ako šťastná rodina.Ona stále hovorí že uvidíme čo bude ďalej to chce čas ale viem že pritom si stále píšu. Som zúfalí z toho celého lebo neviem čo mám robiť a

simon59
autor
26. nov 2023

@candii a ešte písala svojej kamoške že ona by tak chcela niekoho kto by sa jej tak venoval ako na začiatku vzťahov zvykne byť

candii
26. nov 2023

@simon59 Podľa mňa je to hnoj keď vydatá ženská píše iným chlapom. Tak isto ako aj taký chlap je hnoj. Píšeš na ženskej stránke úplne sa smejem na niektorých komentároch ako jednej slza vypadla jeziiiiiiis .. 🫣🫣🫣 sú oveľa oveľa horšie veci ako niekomu povedať že je hnoj (veď aj je).
Tvoja milá nech si uvedomí že každý vzťah raz zovsednie, to je realita. Proste si chce suchnut vedľa a ja by som jej to umožnila ale viac by som ju nechcela, byť na tvojom mieste.

dadis
26. nov 2023

@candii Ja si tiez myslim, ze to mozno ani nepovedal..ved len vyslov to spojenie..to uz po jednom pohari vina nevyslovis, nieto nadraty na kasu 😁

eva8
26. nov 2023

Druhe dieta ma 2 roky. Pravdepodobne je manzelka na mateskej. Potrebovala pozornost od teba, edze pocas maerskej je zena akoby izolovana. Nedostala uctu a uznanie odteba, nasla ju na socialnych sietach. Len aby ju ten chlap iba nezneuzil.
Napisem nieco absurdne. Poziadaj manzeku, aby ste sa stretli vsetci traja, nech si si isty, ze ona a vase deti budu v spravnych rukach (toho chapa)
Pretoze ti velmi zalezi na stasti jej a vasich deti. Uprimne jej povedz, ze ti zalezi na zachovani vasej rodiny, ze az teraz si si uvedomil jej samotu, nech sa pokusi dat este sancu vasmu vztahu

simon59
autor
26. nov 2023

@candii no neviem ale doma je v pohode aj sa somnou ako tak baví a robíme všetko okolo detí spoločne ako stále a aj upratujeme. Ona tak upratuje akoby vedela že stade nechce odísť a aj s deťmi sa baví tak že čo budú robiť vonku na dvore v lete atď.Toho chlapa s kým si píše poznám. Má dom a býva sám lebo nevie si nájsť normálnu ženu alebo mu rodičia ju neodsuhlasia.A to ešte máme ísť na Silvestra na ples lebo ona bola za ním to vyplatiť.Fakt som z celého zúfalí.Ona na druhý vzťah nemá možnosť lebo sme dosť zaneprázdnený s deťmi.A ani veľmi sa nemôžu ani stretnúť lebo máme také auto ktoré na okolí nieje a strašne veľa ľudí ma pozná.K nám nepríde lebo všade na dome sú kamery. Tak neviem už fakt čo robiť

simon59
autor
26. nov 2023

@dadis no neviem ale doma je v pohode aj sa somnou ako tak baví a robíme všetko okolo detí spoločne ako stále a aj upravujeme. Ona tak upratuje akoby vedela že stade nechce odísť a aj s deťmi sa baví tak že čo budú robiť vonku na dvore v lete atď.Toho chlapa s kým si píše poznám. Má dom a býva sám lebo nevie si nájsť normálnu ženu alebo mu rodičia ju neodsuhlasia.A to ešte máme ísť na Silvestra na ples lebo ona bola za ním to vyplatiť.Fakt som z celého zúfalí.Ona na druhý vzťah nemá možnosť lebo sme dosť zaneprázdnený s deťmi.A ani veľmi sa nemôžu ani stretnúť lebo máme také auto ktoré na okolí nieje a strašne veľa ľudí ma pozná.K nám nepríde lebo všade na dome sú kamery. Tak neviem už fakt čo robiť

katy084
26. nov 2023

Bola som v rovnakej situácii s mužom vztah skoro 9r....a veru som sa s nim aj rozišla,darmo prosil plakal v tom čase mi už bol tak odcudzený,že som nechcela ďalej pokračovať...skoro 2r.sme každý žili svoj život, ale úplne bez seba sme nevedeli žiť...až napokon sme sa dali znova dokopy... uz je tomu 3ti rok...pomohlo nam to... pochopili sme vela vecí obaja...ak ona je už rozhodnutá neviem či s tym pohnes...

simon59
autor
26. nov 2023

@eva8 no neviem ale doma je v pohode aj sa somnou ako tak baví a robíme všetko okolo detí spoločne ako stále a aj upravujeme. Ona tak upratuje akoby vedela že stade nechce odísť a aj s deťmi sa baví tak že čo budú robiť vonku na dvore v lete atď.Toho chlapa s kým si píše poznám. Má dom a býva sám lebo nevie si nájsť normálnu ženu alebo mu rodičia ju neodsuhlasia.A to ešte máme ísť na Silvestra na ples lebo ona bola za ním to vyplatiť.Fakt som z celého zúfalí.Ona na druhý vzťah nemá možnosť lebo sme dosť zaneprázdnený s deťmi.A ani veľmi sa nemôžu ani stretnúť lebo máme také auto ktoré na okolí nieje a strašne veľa ľudí ma pozná.K nám nepríde lebo všade na dome sú kamery. Tak neviem už fakt čo robiť

simon59
autor
26. nov 2023

@aliaray1 no neviem ale doma je v pohode aj sa somnou ako tak baví a robíme všetko okolo detí spoločne ako stále a aj upravujeme. Ona tak upratuje akoby vedela že stade nechce odísť a aj s deťmi sa baví tak že čo budú robiť vonku na dvore v lete atď.Toho chlapa s kým si píše poznám. Má dom a býva sám lebo nevie si nájsť normálnu ženu alebo mu rodičia ju neodsuhlasia.A to ešte máme ísť na Silvestra na ples lebo ona bola za ním to vyplatiť.Fakt som z celého zúfalí.Ona na druhý vzťah nemá možnosť lebo sme dosť zaneprázdnený s deťmi.A ani veľmi sa nemôžu ani stretnúť lebo máme také auto ktoré na okolí nieje a strašne veľa ľudí ma pozná.K nám nepríde lebo všade na dome sú kamery. Tak neviem už fakt čo robiť

simon59
autor
26. nov 2023

@lia2022 no neviem ale doma je v pohode aj sa somnou ako tak baví a robíme všetko okolo detí spoločne ako stále a aj upravujeme. Ona tak upratuje akoby vedela že stade nechce odísť a aj s deťmi sa baví tak že čo budú robiť vonku na dvore v lete atď.Toho chlapa s kým si píše poznám. Má dom a býva sám lebo nevie si nájsť normálnu ženu alebo mu rodičia ju neodsuhlasia.A to ešte máme ísť na Silvestra na ples lebo ona bola za ním to vyplatiť.Fakt som z celého zúfalí.Ona na druhý vzťah nemá možnosť lebo sme dosť zaneprázdnený s deťmi.A ani veľmi sa nemôžu ani stretnúť lebo máme také auto ktoré na okolí nieje a strašne veľa ľudí ma pozná.K nám nepríde lebo všade na dome sú kamery. Tak neviem už fakt čo robiť

simon59
autor
26. nov 2023

@katarinka89 no neviem ale doma je v pohode aj sa somnou ako tak baví a robíme všetko okolo detí spoločne ako stále a aj upravujeme. Ona tak upratuje akoby vedela že stade nechce odísť a aj s deťmi sa baví tak že čo budú robiť vonku na dvore v lete atď.Toho chlapa s kým si píše poznám. Má dom a býva sám lebo nevie si nájsť normálnu ženu alebo mu rodičia ju neodsuhlasia.A to ešte máme ísť na Silvestra na ples lebo ona bola za ním to vyplatiť.Fakt som z celého zúfalí.Ona na druhý vzťah nemá možnosť lebo sme dosť zaneprázdnený s deťmi.A ani veľmi sa nemôžu ani stretnúť lebo máme také auto ktoré na okolí nieje a strašne veľa ľudí ma pozná.K nám nepríde lebo všade na dome sú kamery. Tak neviem už fakt čo robiť

mamina7070
26. nov 2023

@simon59 ako ste na tom s intimitou a sexom?

dadis
26. nov 2023

@simon59 Ach, ved ona vlastne nic, ked stale upratuje ako predtym 🤦‍♀️.ok..ako myslis..inak nemusis pridavat viacero rovnakych prispevku..vies otagovat viacerych ludi v jednom prispevku

simon59
autor
26. nov 2023

@dadis tak v rámci domácnosti a okolo detí je všetko po starom. Ale neviem čo rieši keď som sa jej pýtal že keď má niekoho nech mi povie alebo keď chce byť z niekým iným nech mi povie. Ona mi povedala že keď to tak bude cítiť mi to povie ale zatiaľ som tu.Viem že si stále píšu zaľúbené správy ale neviem čo chce teraz.

simon59
autor
26. nov 2023

@mamina7070 pred tou akože uražkou čo som povedal čo si nepamätám tak pred tym deň sme boli spolu a všetko bolo fajn

mamina7070
26. nov 2023

@simon59 ale ako casto ? nestazovala sa na sex ? si jej prvy ?

simon59
autor
26. nov 2023

@mamina7070 nesťažovala lebo sme mali sex keď sa dalo . Nie tak často ale mali lebo vkuse sa točime okolo detí

dadis
26. nov 2023

@simon59 to je ako casto?

simon59
autor
26. nov 2023

@dadis neviem 1 -2x za týždeň

egonsk
26. nov 2023

@simon59 mozno si nebol dost chlap, tak si ta prestala vazit. Ked si chlap najde milenku, len si doplna co mu chyba. Ked si zena najde milenca, su v tom city.

simon59
autor
26. nov 2023

@katy084 no neviem lebo keď som sa jej pýtal či nechce byť s niekým iným nech mi to rovno povie. A ona nato že keď to tak budem cítiť tak ti poviem ale zatiaľ som tu a uvidíme čo bude ďalej.

mamina7070
26. nov 2023

to ste sa dvaja nonstop tocili okolo deti vo veku 9 a 2 roky ? a to uz preco?

simon59
autor
26. nov 2023

@mamina7070 lebo keď trebalo upratovať, variť, učiť sa s väčšou dcerou tak ja som sa zatiaľ venoval tej mladšej alebo naopak.
Zase nie som žiadne nemehlo. Viem popratať navariť postarať sa o deti atď.

sense
26. nov 2023

Navrhni jej odlúčenie.... Namiesto rozvodu.... Sú páry ktorým to pomôže a sú páry ktorým nie...
A povedať niekomu hnoj, tak ako prepáč, co si čakal? Toto niekto kto miluje z úst nevyousti ani pod vplyvom alkoholu

simon59
autor
26. nov 2023

@mamina7070 keby som aj ostal sám s deťmi nemám absolútne z ničím problem. Viem urobiť aj opraviť všetko a sa postarať

simon59
autor
26. nov 2023

@sense neviem čo som povedal lebo si nič nepamätám lebo som bol opitý.to ona mi povedala na druhy deň keď som sa jej pýtal ale nikdy v živote za 13 rokov som jej žiadne škaredé slovo nepovedal a ani nechápem

victory7897
26. nov 2023

@simon59 načo tu preboha vypisuješ ? Chceš dostať ešte naložené od xy žien že si ožran a tyran? Nevidím zmysel tu vyplakavať ,zato že v ožratosti niekto niečo povie (nevieš ani či to je pravda ) nevidím dôvod vypisovať si s mužmi...najprv si poriešim manželstvo keď som vydatá... nezvládli ste manželstvo to je všetko,nikdy to nebude ako na začiatku, roky idú ,pribúdajú ...aj keď teraz začne vzťah,bude to po rokoch rovnaké , stereotyp, možno nuda ,na tom treba pracovať,veľa ľudí to nezvláda ...a tvoja žena to nezvládla ..

simon59
autor
26. nov 2023

@victory7897 nie som žiaden ožran a týran. Bol som na oslave 50tky a nejako som to prehnal s alkoholom čo sa nestáva lebo pijem iba príležitostne s rodinou

dadis
26. nov 2023

@simon59 a stale spolu ten sex aj aktualne mate? niekam bez deti ako par chodievate? na ten ples chodievate kazdy rok?

simon59
autor
26. nov 2023

@dadis sex nemáme lebo sa jej nemôžem ani dotknúť ani nič. Iba komunikácia lebo mame dve deti a všetko okolo toho .Na ten ples ideme len teraz a bude tam aj ten chlap s ktorým si píše.