Manželova najlepšia kamarátka

11. dec 2021

Zdravim vas. S manzelom sme spolu 8 rokov, z toho rok a pol manzelia. Vedela som o tom, ze ma kamosku, s ktorou sa pozna od detstva. No nedavno som nahodou objavila fotky, kedy su spolu na vylete, o com som ja ani len netusila. Manzel totiz chodieval za rodicmi na opacny koniec SK na take dva dni cca raz za dva mesiace. Tiez som objavila nedavne rozhovory s nou, ona sa snazila vyzniet kamaratsky, no on jej velmi chvalil fotky, aka je sikovna, ze je super ucitelka a pod. Pohadali sme sa a slubil mi, ze si uz s nou nebude pisat. Co si o tom myslite? Ja si myslim, ze v nasom vztahu nemame problemy az na toto...a neviem, ci take nieco tolerovat alebo nie...ci je to v ramci nejakych hranic..ako to vidite vy?

retatka
14. dec 2021

@nikolka1986 Na to nepotrebuje ani najlepšiu kamošku ak ma muž problém vo vzťahu .Stačí ísť na Pokec,či kolegynka v práci ...ho poľutuje.Ak ten muž chce mať kamošku ,tak ju mať bude !Ak žena bude zakazovať ,bude ju mať poza chrbát .A žena sa môže na hlavu postaviť,žiaľ.Takže so zákazmi opatrne .Lebo nakoniec bude žene všetko zatlkať a čo by jej povedal za normálnych okolností ,radšej bude ticho aby sa vyhol cirkusu .