Manželova reakcia

9. aug 2022

Ahojte,

sme s mužom 20 rokov a veľmi ma zamrzela jeho reakcia. Mali sme výročie a vždy si kúpime nejakú pozornosť. Ja mám teraz toho veľmi veľa, mám na starosti 2 domácnosti, lebo sa starám o chorých rodičov, deti v puberte, on je celé dni preč, doma má o všetko postarané. Ide o to , že som mu kúpila k výročiu vec , po ktorej dávno túžil, večer začal veľmi príjemne a keď uvidel darček začal kričať, zdul sa a odišiel spať, na druhý deň ani slovo. Podobne sa zachoval aj na moje narodeniny a meniny. Čo si o tom myslieť? Vždy mal tak trocha nadradenú povahu, ale toto urobil prvý krát. Je to kríza stredného veku, povaha? Ako by ste reagovali vy?

ivana11155
9. aug 2022

A nebolo to preto, ze dostal darcek akoze "na robotu"? Ja keby od manzela dostanem v hodnote 20eur napr. ponorny mixer asi by ma piclo. Aj vtedy ak by som vedela, ze ho naozaj potrebujem. Nie, nekricala by som, ale tiez neviem ci by som to sklamanie dokazala tak bleskurychlo zakryt.

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
9. aug 2022

@nafka0483 som si to predstavila, že dám mužovi vytúžený darček a on spustí ako Tarzan vuaaaaaaaa
😆😆😆😆

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipistrel13
9. aug 2022

to si myslime vsetky,ale je to najcastejsia pricina zmeny spravania sa u muza,krik na nu a same ofuky pre nic,zabudanie na dolezite a pod.
tym nechcem povedat,ze to tak musi byt,ale je to jedna z moznosti

wivienka111
9. aug 2022

@trema toto je akoze riadne cez, to by ma fest vytocilo, to potom je o com ten vztah :O

jaskolka
9. aug 2022

@zoro9836 neviem síce , prečo práve mne píšeš o tom, ale zase už keď dostanes taky darček, tak hadam normálne nezačnes kričať?
Ok, ani mňa by možno nepotešil mixér, či nejaký taky spotrebič, ale pokiaľ by som si ho vyslovene priala, ako píše autorka že muž si to želal,a aj celkovo, keby si neželal, tak je maximálne nevhodné začať kričať a nadávať, že načo mi to bude?

hope87
9. aug 2022

Po 20r manzelstva sa snad neurazil kvoli tomu, ze si mu dala ako darcek naradie. Ale cudujem sa ti, ze to neriesis "lebo sa s nim teraz neda"...no by mu dala, ze neda 😀. Ja by som mu regulerne vynadala, ze sa moze hanbit, ze kvoli svojej zasratej hrdosti alebo comu, znicil pekny vecer a cele vyrocie. Ze tebe nejde o nejake dary ale toto prehnal na plnej ciare a jediny, kto moze byt teraz zduty a kricat si ty! Ze nielen, ze zabudol na vyrocie ale este sa aj zdul, lebo ty si nezabudla a si si dovolila mu nieco dat a on zabudol!!! Joj taketo detinske spravanie. 😒

mamutka
9. aug 2022

Asi by som nechcela na výročie napr.vysavac. No ani by som nezačala kričať. Cele zvláštne, skoda ze nekomunikuje.

koniarova
9. aug 2022

Tak asi si nič nedávate,keď ti nič nekúpil ani na narodeniny,ani na meniny. A rovnako ani teraz. Tak nechápem,načo si mu ty niečo kupovala ,zjavne si darčeky dávať nechce .

sinusoida
10. aug 2022

Nabudúce by som mu nič nekúpila😃