Manželova reakcia

9. aug 2022

Ahojte,

sme s mužom 20 rokov a veľmi ma zamrzela jeho reakcia. Mali sme výročie a vždy si kúpime nejakú pozornosť. Ja mám teraz toho veľmi veľa, mám na starosti 2 domácnosti, lebo sa starám o chorých rodičov, deti v puberte, on je celé dni preč, doma má o všetko postarané. Ide o to , že som mu kúpila k výročiu vec , po ktorej dávno túžil, večer začal veľmi príjemne a keď uvidel darček začal kričať, zdul sa a odišiel spať, na druhý deň ani slovo. Podobne sa zachoval aj na moje narodeniny a meniny. Čo si o tom myslieť? Vždy mal tak trocha nadradenú povahu, ale toto urobil prvý krát. Je to kríza stredného veku, povaha? Ako by ste reagovali vy?

liljana
9. aug 2022

Spytaj sa ho, v com je problem. Preco tak reaguje. Tu ti tazko niekto nieco vyvesti. Nema problemy v praci, financne tazkosti a nasledne stresy z toho?

anjelicek26
9. aug 2022

Ved si to zajtra preberte, co sa stalo... podla mna skor sa vydesil a zahanbil, ze on nema nic a vynadal tebe, ze si to "prehnala"... jeho to prejde a snad sa aj ospravedlni... skuste si najst viac casu pre seba, to, ze ste spolu 20 rokov je fajn, ale netreba upadnut do stereotypu a rutiny a odcudzit sa...

0silvia0
9. aug 2022

Mozno ma pocit ze prilis rozhadzujes? Ale to len dedukujem, treba sa opytat aktera oduvania.

mandzula
9. aug 2022

Myslim si, ze bez ohladu na dovod je jeho reakcia detinska. A to s tymi tvojimi narodeninami a meninami nechapem. Zdul sa ci ti nic nedal, ci ako?

autor
9. aug 2022

@mandzula zdul sa a akože "zabudol " , v tom čase som bola mimo našej domácnosti na pár dní a ani sms nič, nechápem tomu, snažila som sa to vydiskutovať, čo sa deje, bez odozvy, zvláštne správanie posledný rok

anjelicek26
9. aug 2022

Tak to je zvlastne veru :( Vela dni mimo, ani zene neodpisat, wtf... aj keby bol pracovne, neexist aby mi muz nezavolal, co deti, ako domacnost, aky som mala den... a to sme spolu tiez podobnu dobu... ci on nema nejaku bokovku :(

mandzula
9. aug 2022

@autor fakt tazko tipovat, co za tym moze byt - od choroby, dlhov, problemov v praci, prechodu az po frajerku.

nafka0483
9. aug 2022

Ked uvidel darcek zacal kricat? A co krical? V com bol problem? On tebe darcek nedal?

zorana999
9. aug 2022

Jasne ze preto krical, lebo on pre teba nič nemal. Bol to jeho obranný mechanizmus. Aby si sa ešte ty cítila vinna a písala napr na MK 😉 a mu to aj vyšlo. Dosiahol co si zaumienil.
Pointa???
PRESTAŤ MU KUPOVAŤ AKÉKOĽVEK DARY

ropucha6
9. aug 2022

Ja nejako nerozumiem, ze co presne krical, ked zbadal darcek.

jaskolka
9. aug 2022

Nechápem, akože prečo začal kričať, keď zbadal darček? Veď musel povedať nejaký dôvod?

autor
9. aug 2022

@jaskolka neviem sama, veľmi tú vec chcel a potom takáto reakcia

mandzula
9. aug 2022

@autor pises, ze krical? Co konkretne?

nafka0483
9. aug 2022

Ale ved CO krical? Asi to nebolo ze "aaaaaaaa" ale nieco hovoril, nie? Co?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka1974
9. aug 2022

A nebola to náhodou reakcia že sa tešil len proste to ináč vyznelo a chudák bol z toho vykoľajený tak to musí pár dní rozdychat

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kahh
9. aug 2022

No toto sa mi stalo raz takato reakcia. A teda vyjasnili sme si to otvorene. Ked proste nemal cas, zabudol mi nieco kupit tak to skor prijmem ako taketo urazenie za to, ze ja som mu nieco kupila. To ma vie nesmierne nasrdit.

autor
9. aug 2022

@mandzula začal kričať, na čo mu to bude,čo on s tým a pod. aj keď dobre viem , že to dávno chcel a aj to potrebuje , ide konkrétne o typické náradie pre chlapa, ktoré používa v domácnosti pri opravách a podobne/stále si ho požičiava /, bolo to v hodnote 20 eur,

mandzula
9. aug 2022

@autor tak potom tomu nerozumiem. On ti nejaky darcek dal, kedze to bolo spolocne vyrocie?

autor
9. aug 2022

@mandzula práveže nie a ešte táto reakcia, preto som aj ja vykoľajená a nechápem, nedá sa s ním komunikovť momentálne tak neviem , dúfam keď vychladne

mandzula
9. aug 2022

@autor predtym ste si darceky na vyrocia davali? Nemate dohodu, ze si nic davat nebudete?

autor
9. aug 2022

@mandzula áno ,vždy nejakú maličkosť aspon

mandzula
9. aug 2022

@autor tak mu asi hrablo, racionalne vysvetlenie nemam🤷‍♀️

autor
9. aug 2022

@mandzula tiež si to neviem vysvetliť, uvidíme keď vychladne

liz_lemon
9. aug 2022

pises, ze rovnako reagoval aj pri tvojich narodeninach/meninach, to ti nieco dal, a zacal kricat, ze na co ti to bude? alebo ako to bolo?

autor
9. aug 2022

@liz_lemon nie na narodeniny a meniny sa stváril, že zabudol a viac to neriešil

liz_lemon
9. aug 2022

aha, a nemoze v tom byt ina zena, ked je cele dni prec?

autor
9. aug 2022

@liz_lemon myslím , že nie , má takú prácu a čisto mužský kolektív