Manželove nálady

1. okt 2022

Baby ahojte, neviem ci sa chcem len vyzalovat alebo sa poradiť. Jednoducho už má to fakt vyčerpáva. S manželom som 4,5roka a no on ma jednoducho svoje "ruje". Celý čas žijeme normálne, práca, deti, proste stereotyp stály. No raz za čas (cca každé 3-4mesiace) ma proste taky "preskok" v hlave a celý týždeň po práci pije s kamarátmi. Domov chodí o 3 ráno. A ja to už jednoducho neznesiem. Nezaberajú hádky, nezaberá mlčanie, nezaberá na to nič. Mam dve deti a tretie na ceste. Som neskutočne nervózna celé toto tehotenstvo a jednoducho už nevládzem byt na decka sama. Fakt sa bojím ze už mi to prepína a niekedy im aj umlizim. Syn má strašne obdobie vzdoru a dcére idú zuby. Momentálne teraz som ledva syna uspala, dcéra mi tu plače kvôli zubom a on prišiel zrubany a spi. Nepíšte mi ze aký bol pred svadbou a vety typu ze mam odísť a tak. Som vo svojom dome a on jednoducho nieje taky stále iba keď ho to "chytí". Ďakujem vám za normálne komentáre kde ma nepotopite hneď.

mikadooo
2. okt 2022

Ahoj, nepomohla by dohoda s mužom, že na tieto dni si najmeš na pár hodín opatrovateľku? Alebo príde k vám tvoja mama na výpomoc, keď on je out of order? Nech to trošku pocíti, že to nie je len tak vypadnúť na týždeň, ale že ho to bude niečo stáť? Ak by s tým bol ok, tak smelo do toho, zabezpeč si pomoc...

ryan87
2. okt 2022

Pekný deň prajem, keď pozerám co v dnešnej dobe človeka trápi, tak mi je smutno, hlavne tie vzťahy, kedy človek reálne zabúda prečo sa jeden do druhého zamiloval, prečo s nim/s ňou chcel/la dieťa a koopec podobného. Deti dajú zabrať ale nechápem prečo sa ludia sťažujú, keďže ich počet si každý vybral sám.... Chcem povedať len to že ak vás niečo trápi, tak je vhodná jedine komunikácia, ktorá je vo vzťahu veľmi kľúčová. Ak je jedna alebo druha strana hluchá, tak je to problém, lebo je ťažké sa dohodnúť s niekým ktorý tam psychicky ani nieje. Ja som osobne vzdy za kompromis a zbožňujem ak sa o probléme rozprávame ako dvaja najlepší kamaráti. Držím palce

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
2. okt 2022

@elizabet173 nie, syn prisiel nadranom z nejakej akcie, treskol dvermi, zobudil ma a neslo mi zaspat🤷‍♀️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majlo1234
2. okt 2022

Vymkni ho, nech sa vyspi na ulici, a rano ho prekroc po ceste na prechadzku. To som ja. Alebo potom pekne po dobrotky mu to vysvetlit, ze sa citis na hovno, lebo mas v bruchu dieta a dalsie dve na krku a mohol by sa uracit trochu vcitit do teba

danculka25
2. okt 2022

Daj vediet,ako dopadol rozhovor,vsetky cakame,😀

strudlikmalicky
8. okt 2022

Keďže si veriaca vyhľadaj si modlitbu za oslobodenie od alkoholizmu a modli sa za svojho manžela, veľa a často 🙏