Manželovi nechýba sex, vždy ho musím iniciovať ja

menopriezvisko222
20. júl 2019

Zacnem asi tym, ze nejedna zena by mi závidela manžela... je to dokonalý gentleman. Ci uz doma, alebo na verejnosti... nikdy by mi neznadal, neponizil ma, nosí ma doslova na rukach .. miluje ma viac ako cokolvek, citim to. Tak isto podvadzanie u nas nepripada do úvahy, on je po rozchode so zenou ktorá ho podvadzala, mna zasa podvadzal expriatel, cize toto u nas nehrozi, sme uz vo veku, kedy vieme co chceme. Ja 32, on 36. Sme spolu stvrty rok. A teraz k problemu.
Prestal mu chýbať sex...
Ked sme spolu zacali, bolo to aj 5x tyzdenne, časom cca 2x za tyzden. Aj ked niekedy nebol cas, aspon na spolocnych vikendoch niekde alebo na dovolenkach sme si sex užívali na plno.... posledného pol roka je to bieda. Veľmi ho milujem, a citim ze aj on mňa.
Ak preberiem iniciativu, máme ho vzdy, ked si zmyslim. Ale ak by som to mala nechať na neho, mame sex tak cca.1x za dva týždne. Mne to nestačí...
Rozpravali sme o tom. Nie raz. Komunikujeme stale, podla nas, vsetko je o komunikacii a respekte. Aby vztah fungoval. Ale jeho odpoved na tuto temu je: ze ma miluje a ze ho priťahujem, a ze miluje sex so mnou, a ze miluje ked ho iniciujem. Ok, vysvetlila som mu, ze by som chcela vidiet snahu aj z jeho strany. Ale ta neprichadza.....ked vidi na mne po desiatich dnoch, ze mi je smutno, mozno aj pochopi a pomilujeme sa. Ale mne to nestaci. Uraza ma to celkom, ze sa ma chyti, len ked vidi, ze sa trapim. Neviem co robit...
Boli mesiace, ked som mu robila oral kazdy druhy den, aby bol spokojny...posledné obdobie nerobim ani to, lebo som mala pocit, ze sex nechce preto, lebo mu oral staci..ale nie je to tak... prestala som, a on aj tak kazdy vecer o 21 je mrtvy... je unaveny z práce??? Vraj nie... ved nemusime mat sex v noci, môžme ho mat ráno, ked je plný energie...ale nic...ci prejdem okolo neho v spodnom pradle, naha, ci ho zavolam do vane..nic ho nenastartuje.... ale vzdy utrusi poznamku aká som pre neho nádherná... tak co robim zle? Mám navrhnúť sexuologa?

martinka13
20. júl 2019

Nehľadaj chybu tam, kde nie je. Keď máš chuť na sex a on Ti vyhovie bez problémov tak to nerieš. Je milión iných dôvodov na to, aby vzťah nefungoval. Váž si, čo máš......

thoughtfulweirdo
20. júl 2019

Suhlasim s komentarom vyssie, riesis drobnosti. Vsetko klape, len sex musis iniciovat ty, to nie je nijaka tragedia. Zrejme je to typ, co je rad pasivnejsi. Alebo ta nechce otravovat (z jeho pohladu). Alebo ma jednoducho mensiu potrebu sexu, to nie je nic neobvykle, ze jeden z partnerov je sexualnejsi nez ten druhy. Jednoducho nikto nikdy nebude 100% podla tvojich zelani, toto je fakt len malinka "chybicka krasy" tak sa na nu prestan tak sustredit.

mackove
20. júl 2019

Ja mam doma to isté 😔 úplne ťa chápem , človeka to prestane až tak baviť a pomaly sám stráca chuť keď stále musí začínať on prvý ...

sisulia
20. júl 2019

Tak mu to povedz znova a znova, ze jednoduche potrebujes vidiet iniciativu aj z jeho strany lebo potom mas pocit, ze uz po tebe netuzi. Proste, ze potrebujes citit aj po tejto stranke, ze ma o teba zaujem. Podla toho co si pisala tak je to chapavy muz a vie co zena potrebuje a ked sa to dalo na zaciatku tak sa to bude dat aj teraz 🙂

maja367
20. júl 2019

Podobne..keď sme nemali dcérku tak aj 4-5x do týždňa. A dcérka bude mať 3 roky...a Max 1x do týždňa niekedy ani to. A to vždy ja začnem

matqa411211
20. júl 2019

Nechapem komentare ze riesi blbosti a nema to riesit. Podla mna to problem je. Aj zenu casom prestane bavit ked sex zacina stale ona, a to viem z vlastnej skusenosti. Predsa len chce citit ze ten muz ju chce, tuzi po nej, pritahuje ju. Sama pise ze keby to bolo na nom tak to je 1x za 2tyzdne a to je podla mna fakt ze málo a je to na muza (alebo hocikoho vo zdravom vztahu) cudne. Ten muz si akurat tak zvykne ze zena to odbavi a dovi.

eva8
20. júl 2019

Ked som prestala byt iniciativna, podlahol iniciativnej. Daj si pozor. Verim, ze ta to nebavi, ale nestrat to, co mas

katkati
20. júl 2019

@menopriezvisko222 Podľa mňa je tvoj manžel po prvé pohodlný, po druhé si je tebou, tvojou láskou a chuťou na sex s ním priveľmi istý. A orálne uspokojovat pravidelne muža jednostranne a bez milovania, no postavila si jeho spokojnosť na piedestál, tak načo sa on bude on snažiť.

mondolina
20. júl 2019

@menopriezvisko222
Každý druhý deň fajka? Nech je spoko? A tebe na oblátku čo?
Žena sa musí nechať dobývať aj v dlhodobom a stabilnom vzťahu.
Ak to sami neviete vyriešiť, skúste poradňu.

kikina84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sono2
20. júl 2019

@menopriezvisko222 fu ťažko. Zvláštne to je... ja myslím, že niekde bude chyba. Musí. Nepríde mi, žeby 36 ročný chlap, ktorý všetko to čo píšeš, nemá dôvod nemať chuť na sex, neviem.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
11mirka22
20. júl 2019

Tak už aspoň vieš prečo ho bývalá podvadzala. Stačí ze niekto iný prejavil záujem a vyvinul iniciatívu...

eko22
20. júl 2019

Tak vieš chlapovi treba všetko povedať 300 rázy tak možno ak mu to budeš stále opakovať tak s tým začne

zuzanka.zuzu
20. júl 2019

@zazvorka87 tvoj muž asi nie je bohvieako šikovný, že? to nič keď ťa nevie urobiť, skús sa sama a pochopíš 😉

renirv
20. júl 2019

Ale podla toho co si pisala to nema na haku, len proste aj on ma rad ked ty zacnes. Treba sa dohodnut, ze sa budete nejako striedat, aby proste nieked yzacal aj on, stale sa rozpravajte, ja si myslim, ze to casom pochopi 🙂

evinkakub
21. júl 2019

@zazvorka87 prepáč, ale ty musíš mať veľmi chudobný sexuálny život.....
Potom tu id teba najdeme temu, Priatel ma podviedol len co mi spravil deti...

tatisna
21. júl 2019

Máte deti? Ak nie, urobte si aspoň jedno a Tvoj problém zmizne...

ave17
21. júl 2019

@zazvorka87??? 🤣 To ako fakt??

benjaminko2706
21. júl 2019

Prestne toto mam aj ja doma,neustale ...vobec si ma priatel nevsima ,ani ma sam neobjime,ani nic,a ked sa trapim tak si ma tiez vobec nevsima,len povie mi ze je unaveny ze chce spat.lenze mne to velmi chyba ja ked mam chut na sex tak nemam stoho nic ja ked mu to poviem on mi povie..ja zato nemozem ze nemam chut .je to strastne a citim sa hrozne

lindusss2016
21. júl 2019

@martinka13
@thoughtfulweirdo ja s vami vobec nesuhlasim, ved to nie je len o tom, kto je iniciativny, ale o tom, ze sa neciti pre neho sexi a ziadana. Mne by to tiez vadilo

benjaminko2706
21. júl 2019

@lindusss2016 Mate pravdu

marseillefan
21. júl 2019

Ani moja manželka neiniciuje sex... vieš ako to riešim? Iniciujem ho ja... a to sa tiež pred ňou prechádzam nahý a ona nič :D Nehľadaj problémy, kde nie sú a budeš mať krásny pokojný život. Vieš koľko žiien by chcelo mať partnera ako ten tvoj?

pininka1
21. júl 2019

Ženy a zasa tá istá téma, už sa fakt začínam báť o tých našich chlapov. To sme to dopracovali,že ich my musíme uhanat aby niečo bolo.

katkati
21. júl 2019

@marseillefan Dá sa aj tak, ale je to v pohode? Vedieť, že ten druhý po mne netúži, alebo je natoľko pohodlný, že nedokáže byť ústretový a prejaviť záujem? Sú určite aj oveľa väčšie problémy v živote, ale na druhej strane, nezlahcovat nieco, čo nie je ok.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
caroline_
21. júl 2019

@zazvorka87 wau, úplne súhlasím, ani som tu taky komentár nečakala 👌

thoughtfulweirdo
21. júl 2019

@lindusss2016 Ja sa citim pre svojho muza sexy a ziadana, aj ked nemame sex mesiac, takze som to pisala zo svojho pohladu. Samozrejme to kazda moze citit inak 🙂

lindusss2016
21. júl 2019

@thoughtfulweirdo no ja z jej slov citim, ze on jej to sice rozprava, ale skutky o tom nesvedcia. A tiez je pravda, ze nie kazda si tej pozornosti vyzadujeme rovnako.

lindusss2016
21. júl 2019

@zazvorka87
@caroline_ suhlasite, ze sex je dobry len na plodenie deti? Tak taky komentar som tu ani ja necakala 😂 uprimne, toto som este od nikoho ani nepocula. Ale ja zas suhlasim, ze asi ste poriadny sex nezazili...