Manželstvo bez problémov

skvelemanzelstvo
8. dec 2013

1).Nečítať manželove sms, mms, emaily, listy.
2).Nečudovať sa a ani sa nerozčuľovať na manžela, ak vám zahlási, že bude sedieť na pive s kámošmi.
3).Nerozčuľovať sa, ak vám manžel nepomôže v domácnosti.
4).Počas rozhovoru s manželom sa tváriť, že ho ľúbite ako nikdy predtým.
5).Nehnevať sa a ani nekričať na manžela, ak nedodrží čo sľúbil.
6).Nehnevať sa na manžela, ak zabudne na váš sviatok (meniny, narodeniny a pod.)
7).Dopriať manželovi inú ženskú spoločnosť (komunikácia na firemných akciách, chaty a pod.)
8).Nehnevať sa na manžela, ak si vás nevšimne a bude si viac všímať iné ženy.
9).Nehnevať sa na manžela, ak sa vám zdôverí, že ho veľmi vzrušujú iné ženy.
10).Nežiarliť na manžela, ak venuje inej žene viac času ako vám.
11).Nehnevať sa na manžela, ak sa nebude venovať deťom.
12). Nehnevať sa na manžela, ak si vás za celý deň ani nevšimne.
Ak dodržíte všetky tieto body, manželstvo budete mať ideálne a dosiahnete dokonca aj to, že váš manžel vás začne mať naozaj rád. Ak sa tieto body nedodržia, tak sa netreba čudovať, že manželstvo sa bude topiť v problémoch. Oplatí sa dodržiavať tieto body. Ja ich dodržiavam a vidím, že je to dobré a nemáme problémy.

prasiatko30
8. dec 2013

Niekto sa nudi v nedelu a rad provokuje??? 😀

elisadavinci
8. dec 2013

dufam, že aj on to dodržiava voči tebe. alebo si nejaka eterická bytosť, ktorá sa nad to všetko povznesie 😉 fakt som zvedava, čo by jeden chlap povedal, keby mu jeho manželka povedala, že ho viac vzrušuje sused Pišta. hm

skvelemanzelstvo
autor
8. dec 2013

@prasiatko30 Nenudím sa, len som chcela dať najavo niektorým ženám, že ak chcú mať skvelé manželstvo, tak musia občas očko prižmúriť a tváriť sa, že sa nič nedeje. Iba tak si získajú lásku svojho manžela. Manželka by sa nemala správať ako policajt, ktorý neustále sliedi a čaká na manželove prešľapy.

elisadavinci
8. dec 2013

pardon, malo tam byť že ju viac vzrušuje sused. 😅

kitta
8. dec 2013

nechcela by som mat asi idealne manzelstvo potom.. bod 4. zakladom dobreho manzelstva asi nieje to, ze sa budeme len TVARIT, že toho druheho lubime viac ako predtym 🙂 vtipne na nedelu 🙂

skvelemanzelstvo
autor
8. dec 2013

@elisadavinci Snažím sa nad všetko povzniesť. Jasné, že aj muž toleruje moje prešľapy, to musí byť vžájomné a aj je. Ja nemám problém so svojim manželom rozprávať sa o tom, čo sa nám páči. Minule som manželovi vravela, že ma vzrušuje jeden muž a že ma to veľmi trápi, že nechápem aký je príťažlivý. Povedal, že aj jeho vzrušujú ženy ........... A tak že čo s tým budeme robiť? Tak sme sa zhodli na tom, že nás to časom prejde. Zdôverili sme sa jeden druhému a to akoby sa ten problém odišiel. Potom sme sa pomilovali atď. Keď manžel zistí, že nemáte pred ním tajnosti a idete s ťažkosťami von, tak sa vám upevní manželstvo. Také veci, že čo sa týka manželstva treba riešiť s manželom a nie s kámoškou. Ja to tak robím a zatiaľ sa nám darí.

skvelemanzelstvo
autor
8. dec 2013

@elisadavinci Veď v manželstve ide o to, že nehľadíte na tie prešľapy. Čokoľvek sa povie treba brať s nadhľadom a manželstvo bude len a len prekvitať.

skvelemanzelstvo
autor
8. dec 2013

@kitta Ide o to, že keď sa budete nad všetko povznášať, tak manžel si povie: Fíha, ja mám takú super ženu, veď sa za nič nehnevá, a ani nekričí. Asi ju začnem mať naozaj rád. Ja osobne som to začala praktizovať a odkedy si nevšímam tie prešľapy a tvárim sa ako večne zamilovaná, tak aj manžel sa teší.

sakura77
8. dec 2013

čiže zjednodusene povedane "držať hubu a krok "...

ja mam skvele manzelstvo a nemusim byt ticho,mame rovnocenny vztah 😉

kitta
8. dec 2013

@skvelemanzelstvo neviem, zatial som sa nemusela v nasom manzelstve tvarit ako zamilovana, lebo zamilovana som 🙂 a manzelmi sme sa stali na zaklade toho, ze sa milujeme. Nebrali sme sa preto, aby sme si viac vsimali ine zeny ( moj muz) a ja inych muzov viac ako toho svojho partnera a aby sme si nepomahali a venovali sa inej zene alebo muzovi.. ale kazdy ma inu predstavu o manzelstve a ja ti drzim palce, nech si stastna 🙂

luba28
8. dec 2013

manzelstvo je o kompromisoch,ved zena je tiez len clovek,preco by nemala mat tie iste prava ako jej manzel,....tieto pravidla platili mozno v nejakej inej dobe,ked muz bol pan tvorstva ,.....podla toho mi to pride,ze zena ma byt ticho a verne sluzit svojmu panovi,...mne to pride ako fakt choreeeee,a este nesoferovat auto,nezarabat viac,atd,.......len rodit deti a sluzit,.....

jenn
8. dec 2013

@skvelemanzelstvo a teraz otázka: koľko ste už manželmi? 🙂

tenerifka
8. dec 2013

@skvelemanzelstvo 😀 😀 😀
No super, ak by som mala niekedy doma taky exemplar, ktory by vyzadoval horeuvedenu "udrzbu", radsej by som si adoptovala ine domace zvieratko, aspon by drzalo hubu.....

skvelemanzelstvo
autor
8. dec 2013

@sakura77 dá sa to aj tak povedať. Som rada, že máš dobré manželstvo. Tieto body sú skôr pre tých, ktorí sa snažia príliš zaoberať chybami a prešľapmi svojho manžela.

sedmokraskadl
8. dec 2013

Mňa by nebavilo hrať take divadlo,keď sa mi raz niečo nepáči,tak to poviem a riešim...nebudem sa tvárit že je to ok keď má to vytaca.....a chlapom imponuje,keď na nich manželky trošku ziarlia🙂

brumcaky
8. dec 2013

A ucta k samej sebe ostala kde?

skvelemanzelstvo
autor
8. dec 2013

@luba28 Áno, manželstvo má byť o kompromisoch. Tie body sú určené pre tie ženy, ktoré robia v manželstve z komára somára. Manželky nemajú sliediť na každú sms, a pod.

sakura77
8. dec 2013

@skvelemanzelstvo no dolezite je ,aby ten pan manzel nic z tych bodov nerobil a potom manzelka nemusi nic riesit 🙂
nerob druhym to,co nechces aby robili tebe..
.ako sorry ale keby mi pozera po inych zenskych tak to by ma teda dopalilo 😀
ci akoze,milacik,ved sa pozri este raz na ten jej zadok,aj tak ta hrozne milujem...😀

skvelemanzelstvo
autor
8. dec 2013

@jenn to nie je až také dôležité.

sakura77
8. dec 2013

@skvelemanzelstvo to prave je dolezite 🙂

skvelemanzelstvo
autor
8. dec 2013

@tenerifka Tak manžel je taký živočích. =D

fiffinkaa
8. dec 2013

super, pobavilo ma to, bod č.: ihned vyskúšam 😀 😀 😀

kveta
8. dec 2013

@skvelemanzelstvo Pocuj, tak nejak ako to popisujes, som zila v roku 2008. V roku 2009 ma vymenil za mladsiu blaznivejsiu vyzadujucu pozornost aj darceky.. U nas neboli posledne roky ziadne hadky. Vsetko dostaval na tacke. Tak bud opatrna, aby to nebola posledna faza aj u Vas.

skvelemanzelstvo
autor
8. dec 2013

@sakura77 Nevidím v tom problém. Bežne sa bavíme s manželom o tom, čo nás na iných vzrušuje. A neberieme to ako niečo nev

sakura77
8. dec 2013

pomoc

luba28
8. dec 2013

@skvelemanzelstvo zeny zacnu sliedit az vtedy ked maju dovod,......a bez vetra sa ani listok nepohne,.....vy mate obciansky preukaz,ci aj ten odovzdavate manzelovi??????

sakura77
8. dec 2013

no ak ti nevadi ze si ta muz nevsima,kuka po inych zenskych,vzrusuju ho ine zeny,zabuda na tvoje sviatky,nevenuje sa detom,nepomaha ti v domacnosti,nedodrzuje svoje sluby..a tie dalsie body co si vypisala

tak to ta uprimne lutujem 🙂

kitta
8. dec 2013

@sakura77 ked to robia obaja takto, kedze by tie pravidla, by mali platit pre oboch, tak sa budu mat casom naozaj radi 🙂

zita19
8. dec 2013

@skvelemanzelstvo Perfektny recept 😀 😀 😀 Len ci taku dobrovolnicku nejaky aj nasiel alebo je to cista teoria 😀 😀 😀 😀 😀

petraxy6
8. dec 2013

@skvelemanzelstvo vedela som že mi dnes niečo chýba 😀 SMIECH 😀 😀 😀 😀 😀 a teda, pobavila si ma riadne 😀 Týmto bodom akosi nechápem 😅 😅 😅
7).Dopriať manželovi inú ženskú spoločnosť (komunikácia na firemných akciách, chaty a pod.) - tu by som to možno doplnila aj častými návštevami erotických salonov. šak keď už tak poriadne 😀
8).Nehnevať sa na manžela, ak si vás nevšimne a bude si viac všímať iné ženy.