Materská škôlka Bernolákova verzus Hviezdoslavova v Malackách

km1983
17. jan 2018

Zdravím, dámy,
chcela by som sa vás popýtať na vaše skúsenosti s týmito škôlkami. Momentálne chodí dcérka do Čertíka a tam je to topka 🙂 Najradšej by som ju tam nechala až do šiestich rokov 🙂 No v sept./októbri pôjde už do škôlky a nevieme, do ktorej podať dcérke prihlášku. Jedná sa mi najmä o prístup učiteliek/vychovávateliek k deťom... Chodia vaše deti do niektorej z nich? Ak áno, sú tam spokojné? Budem vďačná za vaše skúsenosti, či už pozitívne alebo negatívne 🙂

petkaapalo
22. jún 2020

@km1983 dobry den. Mohla by som sa spytat,kam ste nakoniec dcerku prihlasili a ako ste spokojne? Dakujem.

km1983
autor
27. jún 2020

@petkaapalo Dobry den, snad neodpisujem neskoro. Dali sme nakoniec Bernolakovu. V zasade spokojnost, mala tam chodi v podstate rada. Jasne ze su dni, ked nechce, ale dolezite je, ze si tam nasla kamaratov/kamaratky. Bola aj na Hviezdoslavovej minule leto a tam to tiez vydrzala v pohode 🙂 Takze je to asi jedno 🙂 Jedine, co pozorujem, ze deti na Hviezdoslavovej idu von na dvor aj v dni, ked na Bernolakovej nie. A na Bernolacke jedavaju vo svojej triede a na Hviezdoslavovej maju spolocnu jedalen 9 (to u mna nejak nezavazilo, ale pre niekoho to moze byt dolezite). Prajem stastny vyber 🙂