Milujem ho?

zufala66
11. jan 2013

Baby neviem čo sa to somnou deje☹ žijeme s praitel spolu už 6 rokou,sme maldy par,máme dieťa,ale uz asi 3 roky ma nepritahuje.Neviem ako opisať,ked je tak frajersky oblečeny je super,ale ako nahle ma prisť na sex,tak to je o ničom,sex snim si neuživam..čakam kedy sa to skonči..:( Orgazmus nehrozí,iba ked ma urobi rukou..bez toho ani nemožme ist na sex...Lebo ja ležim ako drevo.Ale vadilo by mi keby mal inu ženu,vadi mi ked chodi neskor domou..Myslim že ho milujem ako kamarata...Mám predstavy sex s iým mužom že ae by to asi bolo či by som pri inom citila to sexualane vzrušo..🙂 mne ako žene to chyba,nechcem mať v kuse sex o ničom..On sa pri mne urobi vždy a sex stale chce,..Ja zrieda...K čomu toto cele vedie?..Som mu povedala ked sa tak hneva že snim nechcem spavať tak nch si nade inu na sex,u som mala take nervy,,ale vadilo by mi to ..A on že či som sprostá,že prečo by to robil ked Miluje mna..Baby poradťe prosim

silviatko
11. jan 2013

@zufala66 ja som mala presne to už s mojím ex..proste keď to tak to nejde..žili sme už potom ako brat a sestra a k ničomu to neviedlo, trápil sa aj on aj ja. 😒

zufala66
autor
11. jan 2013

@silviatko mala by som sa sním rozis??? ale on ma Miluje a ja mu nechcem ubližiť a on sex chce...len ja nie,aj ked chcem tak nic necitim...citim sa jak clovek bez emocii...a po sexe ma to trapi,že co sa somnou deje,ale ja by som ho nevedela podviesť..☹ možno sa len bojim predstavy žit bez neho...:-/ alebo toho že n si hned najde inu a ja budem sama..Neviem už ..☹

kykka
11. jan 2013

@zufala66 Co ti na nom presne vadi? Preco ta uz nepritahuje?

lea641981
11. jan 2013

@zufala66 tak sa odlucte na nejaku dobu mozno ti zacne chybat alebo sa s nim rozid ved nebudete sa trapit predsa 😔

zufala66
autor
11. jan 2013

@kykka Neviem prečo ma už nepritahuje,proste necitim pri sexe nic,a ked sa chce bozkaať tak sa po chvilke odtiahnem...Snazim sa to zakryvať aby si to nevsimol,ale neviem do kedy to budem vladať,lebo som podraždena že ja nemam zo sexu nič..

lea641981
11. jan 2013

@zufala66 mozno mas pri nom istotu financnu a podporu pri vychove dietatka a je spolahlivy 🙂 to ta pri nom drzi 😒 ale asi to nestaci 😒

zufala66
autor
11. jan 2013

@lea641981 tak keby sme sa odlučili už t tak bolo asi na 2 roky,tak že sme sa videli len raz dva do mesiaca isiel robit von...a po case mi prestal chybat..a ked konecne prisiel domou na stalo,tak tiež pri sexe nič,ziadne emocie...

silviatko
11. jan 2013

@zufala66 aj mna miloval moj manzel aj ja jeho..ale po case dosli aj koli tomu hadky,nebude to trvat donekonecna.ja som tiez nevedela preco,proste nie.boli sme aj za 3sexuologmi..to nieze by som preto nic nespravila,ale nepomohli ani oni..co je skoda..potom som nacas odisla kedze to bol jeho byt..to sme boli 2roky manzelia,ci sa odchodom nic nezmeni,ale nezmenilo sa..takze aby sa netrapil on ani ja rozviedli sme sa a teraz mam partnera s ktorym mam synceka a on si nasiel tiez kocku a tiez cakaju male..ale napokon ja som ostala aj tak najvacsia hlupana,lebo ja som odisla..ale stalo to zato 🙂

zufala66
autor
11. jan 2013

To mas asi pravdu,je dobrý otec,a aj financne vsetko taha on..☹ Dokonca ani nechce aby som ja robila že bude on...Lenže necitim sa stastná,i ked viem že vela zien by chcelo asi takeho muža ..ale proste niesom spokojna,niesom stastná...Mam sice aj chvilky ked si poviem a co staci mi toto,kaslať na ten sex,ale ked pride ku sexu a sme uz po sexe zas som vtom že uz to takto nezvladnem..chcem si sex poriadne uzit..

zufala66
autor
11. jan 2013

@silviatko Ja by som asi nemala odvahu odisť.:-/ mna by trailo keby mal inu, a ja si neviem predstaviť život s inym...:-/ dufam že sa to zmeni...ale uz vto dufam 3 rok.

silviatko
11. jan 2013

@zufala66 ojooj to uz tolko? a rozpavali ste sa o tom..aspon on tusi nieco?

zufala66
autor
11. jan 2013

ja mu vravim že orgazmus pr sexe nedostane,tak ma uspokoji rukou...ale trapi ho to...:-/ že nemam orgazmus pri sexe,on sa velmi snazi,a ja sa predtieram že waw je to dobre...že si to uzivam a pritm ledva cakam kedy to skonci..

kykka
11. jan 2013

@zufala66 :((( Hm, tak to je o nicom. Ked sa ti uz sex s nim zacal protivit, tak to ani nemozes mat zo sexu nic, ibaco ti to otravi den... Pomohlo by vam, keby ste mali sex na nezvycajnych miestach? Mojej kamosky sesternica (trosku prdla 🙂 ) mala sex s priatelom v lietadle na zachode, potom v pivnici, v garazi, objednali si izbu v hoteli, proste na miestach, ktore sa vymykaju zauzivanym miestam sexu ako iba napr: spalna.. 🙂 Ked mas sex stale na jednej posteli stale v jednej pozicii, tak je normalne, ze ta to prejde. Normalne skuste sex v kupelke a pozeraj sa pri tom do zrkadla, aby si aj ty nieco z roho mala. A v tej intimnej chvili nevnimaj svojho partnera ako kamosa, ale ako na nastoroj, ktory ta sexualne uspokoji. samozrejme, ze ako nastroj ho nebudes vnimat stale 🙂 , ale tak aspon pri sexe ano. Uvidis, ono sa to v tebe rozprudi... 🙂

silviatko
11. jan 2013

@zufala66 mala by si sa s nim porozpravat otvorene,naozaj..potom skusit sexuologa, mozno pomoze

enigma7
11. jan 2013

Asi by som vyhladala odbornu pomoc... a mozno.chyba ta iskra to vzruso tak skuste nieco nove niejake poriadne vzruso... vztah nieje len o sexe i ked je potrebny myslim ze tento problem musis riesit niekde inde...

euka210
11. jan 2013

sex u muza je v tele, no u zeny v hlave...cize hladat pricinu a mozno kedy sa to zmenilo, ci sa nieco nestalo

maruska24
12. jan 2013

@zufala66 keby každá žena ktorá nedosiahne orgazmus si do hlavy vsugerovala že ju jej muž vlastne vôbec nepriťahuje a je to potom tým, tak to by bolo viac rozchodov ako spokojných spolužití. Skús vyhľadať sexuologa, možno máš len pokles hormonov v tele a preto to takto vidíš. Kvôli niečomu si sa do neho zamilovala pred rokmi a máte aj dieťa, to stojí sa snahu to zachrániť. Keby si od neho odišla, čo by si mala? Si to napíš na papier, akoby vyzeral tvoj život bez neho a čo by si ďalej reálne / nie v snoch/ robila.

barbora01
12. jan 2013

@zufala66 asi budem trochu zla, tak sa neuraz, ale nememu decku, ani vlastna matka nerozumie. Preco si muzovi nepovedala uz na zaciatku, ze sex s nim nie je celkom ono? Preco nehladas radsej sama co sa ti v sexe paci a nepovies to muzovi? Odkial to on ma vediet? Urcite mu na tebe zalezi, ked sa kvoli tebe snazi. Ja to nechapem, preco pri sexe predstieras, ze je to dobre, ked sa ti to nepaci a nic to s tebou nerobi. Ako sa ma tvoj partner naucit to robit tak, aby sa to pacilo aj tebe? Hodis na partnera celu zodpovednost za sex, ale ty neurobis nielenze nic, ale este mu ani nepovies ako by si to chcela a co by ta vzrusovalo?