Môj priateľ rád flirtuje

mamandyka
19. máj 2018

Baby, ja nechcem byť ako žiarlivá stíhačka, ale mňa to fakt bolí a zožiera. Mám partnera, ktorý rád flirtuje a debatuje s inými ženami. Nikdy ma nepodviedol a ani svoje bývalé partnerky, len proste potrebuje pozornosť iných žien, zrejme ego. Ako to beriete vy ak toto robí váš partner? Ste nad vecou, alebo vás to štve? Napríklad situácia na ktorú som teraz prišla. Na jednej čerpacej stanici robí dievča, mladé, pekné a občas zrejme podebatovali. Potom tam dlho nechodil a keď tam prišiel tak mu vraj povedala, že čo niekedy nepríde pokecať, že už tam ani nechodí, že bude robiť aj na další deň. On idiot potreboval ísť natankovať tak tam išiel ale zrejme ju nestihol, lebo som mu našla správu na fb kde jej napísal, že ju chcel stihnúť ale nepodarilo sa. Že keď bude robiť tak nech sa ozve a on príde. Môj partner nie je záletný len strašne rád oblbuje ženy rečičkami. Čo mi poradíte ako sa mám k tomu postaviť, bolí ma to.

0silvia0
21. máj 2018

@lujza123 kamosa si stretla nahodou, tak je normalne ze prehodite par slov. Dotycny bujak sa cielene chysta na pokec s pumparkou. Ty tam fakt nevidis rozdiel?

0silvia0
21. máj 2018

@maminuska ze kobyla v ruji😄😄😄 Ale vystihla si to dokonale☺

montemotherone
21. máj 2018

@mamandyka myslím že najlepšie by bolo sadnúť si s ním a povedať mu V POKOJI (pozbieraj všetky zvyšky sebavedomia a hrdosti, nech to je z teba cítiť na 100 krokov 🙂, že "uvažuješ o rozchode, pretože takéto jeho správanie ti ubližuje, nielen vzhľadom na tvoje predošlé skúsenosti. Nechceš ho uháňať, ale tiež nie je normálne, aby si zadaný muž plánoval stretko s inou ženou" (lebo to naozaj normálne nie je). A čakala by som, ako zareaguje. Ak zareaguje tak, že sa zamyslí nad svojím správaním, pretože ťa nechce stratiť a navrhne nejaké riešenie, zmenu svojho prístupu, je tu šanca (aj keď to ešte nie je výhra). Ale ak na teba len vybehne, začne vyčítať, či nebodaj povie "tak si choď"... v tom prípade nie je o čom a zbytočne pri ňom strácať čas a život. Po svete behá kopec takýchto záletníkov. Môžeš si ničiť život s hociktorým :-/ ...ale verím že sú aj trochu normálnejší chlapi a nepotrebujú fiknúť každú sukňu. V druhom slede, by si sa mala zamyslieť nad tým, prečo pritiahneš do svojho života takéhoto chlapa. Jeden je náhoda, dvaja, to už je podozrivé... Skús to rozobrať s nejakým psychológom, koučom... Možno sa o sebe dozvieš zaujímavé veci, trochu ich pozmeníš a všetko bude inak 😉

katkazocele
7. sep 2018

@lindusss2016 trošku tvrdé, ale je to pravda, je veĺmi veĺmi naivná, skoro ako decko 🙂

katkazocele
7. sep 2018

@0silvia0 presne ako ja, podľa mňa keď je niekto zadaný- žiadne flirtovanie !

sarah2437
8. sep 2018

pre autorku prispevku- necitala som vsetky komentare, len zopar. Tema uz nie je urcite aktualna, ale pridam sj svoj nazor. To, co popisujes by som nepovazovala len za obycajne flirtovanie, ale za nieco viac. Tak za prve: zadany chlap by nemal co flirtovat s cudzou zenou, za druhe: ked uz sa s tou dievcinou z pumpy dal do reci, malo to zostat len pri par zdvorilostnych frazach, za tretie: uz tym, ze dievcina z pumpy mu povedala, ze tam uz dlho nebol- uz tymto vyslala k nemu signal, za stvrte: keby chcel, tento signal bud odignoruje alebo jej da patricne najavo, ze mu to je neprijemne, za piate: ist na pumpu kvoli zene, ktora tam pracuje- je uz privelmi okate ak sa jedna o zadaneho muza, za sieste- nasla si mu v mobile spravu, ktoru adresoval zene z pumpy, cize, jednak sa na pumpe spolu rozpravali a nekoncilo to rozhovorom, vymenili si na seba kontakt a aj sa skontaktovali. Proste, ak uz zadany chlap prehodi nejake to slovo s cudzou zenou, nema jej co na seba davat kontakt, nema si zobrat kontakt na tu dotycnu, cudziu zenu a nema sa s nou stretavat. Takze, podla mna to urcite nie je v poriadku a nehnevaj sa na mna, ale ty az tak neveris partnerovi, samu seba chlacholis, lebo si nechces pripustit, ze prave, on, tvoja laska by bol tohto schopny. Nejdem tvrdit, ze ta podviedol, ale kazdopadne, toto co popisujes, to ok nie je. Takze, ja by som sa s nim najprv porozpravala a opytala sa ho narovinu, ci mu mam zbalit kufre, kedze si ocividne zacina " nieco noveho" a pocas vasho vztahu.

Tema je z maja, mame uz september. Autorka temy, napis, ako to dopadlo.

zuzkaz91
8. sep 2018

@mamandyka to je co za blbca??? To nie je normálne sa takto správať ako zadaný chlap.Ja by som ho zrušila.

heyoka
14. apr 2019

@mamandyka Predpokladám že si si vedomá toho, prečo jeho bývalé sú už len bývalými..ak vieš čo tým myslím..

heyoka
14. apr 2019

sorry stará téma

dragonheart
8. sep 2019

@mamandyka Zavolaj ho do kaviarne a tam ho spoznaj so svojim novym priatelom 😉