• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Moja svokra. Už nevládzem

10. novembra 2017 
@999sono podľa mňa riešiš úplné kraviny. On ti povedal pri sobáši ÁNO, že sa bude o teba starať v dobrom i zlom, pomáhať ti, bude ti verný a nude ťa ľúbiť, nie to, že ti nahlási každú svoju myšlienku i každý svoj prd. Prečo by nemohol mať nejaké tajomstvo? Máš úplne scestný pohľad na manželstvo v tomto a zarábaš si do budúcnosti na veľký problém ak ho nezmeníš To akože, mal by mi doma hlásíť všetko, čo si s kolegami v práci povedal /a ver, že i chlapi si povedia všeličo!/??? By mi asi hlava praskla a NIE, niektoré veci naozaj NECHCEM počúvať. A ty nemáš nejaké kamošky? Čo keď ti niektorá z nich niečo dôverné povie? POvieš to mužovi? No u mňa by si ako kamoška skončila, rozoberať moje problémy hoci i s mužom, najmä ak som ťa požiadala o mlčanlivosť. Na druhej strane môj muž by ani nemal záujem so mnou rozoberať problémy mojich kamošiek, asi by ma rýchlo poslal niekde to prdele. Muži zväčša /chvalabohu/ neriešia krávovny a klepy.
5. nov o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@dorottka ano taka predmanzelska zmluva. To by bolo fajn:wink:.
5. nov o 13:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidorka7 ahoj, no neviem či si si dobre prečítala môj výlev :pensive: Jednalo sa o svokru- nie kamošku. A bol to rodinný problém- nie nejaké klepy. Zabudla som tam spomenúť že sa to tykalo zdravotných veci, o ktorých si myslím že ako člen rodiny som mohla vedieť a nie vedome zo svokrinej strany mi to zatajovať!Iba môj názor. A ďakujem za tvoj.
5. nov o 20:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@999sono nech to bolo čokoľvek, netýkalo sa to teba a preto treba rešpektovať jej vôľu - nechcela aby o tom KOMUKOĽVEK povedal. To či si alebo nie si člen rodiny je úplne bezpredmetné. Podľa tvojho scestného názoru by si i ty svojej svokre ako členke rodiny odteraz mala všetko oznamovať a nič nezatajovať. Má na to podľa teba ako členka rodiny PRÁVO. Robíš to?
9. nov o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@999sono a ešte raz si prečítaj ako si sama opísala tvoju reakciu na situáciu:
"hneď ako som sa dozvedela že to vie už dlhšie tak som reagovala tak že som sa nahnevala že mi tají veci" - toto ti príde ako správanie sebavedomej, vyrovnanej ženy?
9. nov o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa ako svokru by naštvalo, že keď urcim adresáta oznamu a ešte to zdôraznim a on to nedodrží a info posunie ďalej.
Ako manželku by ma naštvalo, že môj muž je drbna a nevie udržať tajomstvo.
Ja mám tiež "tajomstvo" s muzovym bratom, je to prena dosť taziva a zavažná informácia, ale keď raz nechcel, aby sa to dostalo ďalej, tak to dodržím a bodka. Inak som sprostá klebetnica a švagor to mohol dať rovno vyhlásiť rozhlasom.
10. nov o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok