• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Moja svokra. Už nevládzem

21. októbra 2017 
ahojte
ja som sa svojej svorky mierne zbavila. ja jej nevolam, ona mne tiez nie, len ked potrebuje mm zavolat prisla ti posta. moju postu si davam preposielat a mam pokoj. to boli jedine dovody pre nam zavolala.
o maleho sa nezaujima, ju zaujimaju len deti jej dcery.
takze ju uz vobec neriesim
16. feb 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 hm tak to mas cudnu svokru ze sa nezaujima o vnucata nie?ja mojej svokre tiez nevolam radsej jej napisem sms ale ked nemusim tak jej radsej vola manzel :slight_smile: ona len obcas mne zavola ze co robime a ako sa mame ale inak vola len s manzelom a vsetko riesi s nim :sunglasses:
16. feb 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 mne volala len kym som mala postu, referovala, toto a tamto
a na maleho sa ani neopyta. uz ma 10m a videla ho cca 5x? ak aj tolko
16. feb 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 hm a ona nema o neho vobec zaujem alebo ako to mate?
16. feb 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 ona je cela divna, vravim najdolezitejsie su vnucata od dcery. tie boli prve, to preto. nas syn je az 4.vnuca, uz nie je zaujimavy.
maly sa narodil predcasne, o 6tt, a ona chce stale vsetkych presvedcit ze sa nenarodil skor len dr. nevedeli urcit kedy som ostala tehu, vies, ona vie vsetko najlepsie, najmudrejsia, najkrajsia...
16. feb 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 hm no to poznam aj ja mam taku svokru ,ktora zjedla vsetku mudrost sveta :sunglasses: ale je to zvlastne ze robi rozdiely medzi detmi to mi takto zase nemame len mame babku ktora je hrozne ale hrozne lakoma!!nekupi nic detom ani vlastne od narodenia skoro nic im nedala :frowning2: ale ja som povedala ze to sa jej vsetko raz vrati... :frowning2:
16. feb 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 no to nekomentujem, maly od nej dostal zatial plienkovu tortu, pokladnicku a to je tusim vsetko
neriesim. u mna uz davno skoncila
16. feb 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 hm no to mas dobre mi sme ani to nedostali za 2 roky co zije maly :frowning2: a byvate od nej daleko?my ju tu mame kazdy utorok skoro :grinning:
16. feb 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 no len raz ju poslem do prdele :slight_smile: uz sa to vo mne zbiera, takze to nepotrva dlho a uz ma viac nebude chciet vidiet... ak to bude treba, tak to urobim tak aby viac neprisla..ale toto nechcem...takze snad ju to prejde...
16. feb 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 chvalabohu cca 350km, nastastie
tento rok som tam este nebola
ani sa nechystam.
16. feb 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rakovcanka a to ju este stale drzi?stale spolu nekomunikujete?ja by som takto nevedela byvavt v jednom dome a chodit vedla seba len tak :angry:
16. feb 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 no nerozprava s nami uz od nedele...a este stale ju to drzi, tak uvidime dokedy...ani mne to nie je jedno, hlavne ked viem, ze som nic neurobila ... :angry:
16. feb 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 hm tak to mas super..jaj to ja by som prijala hned.. :slight_smile:
16. feb 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rakovcanka ved to ale ze jej to vobec trpis a obchadzate sa len tak :wink: no neviem ako by som to vydrzala..a co manzel nato?ani s nim nekomunikuje?
16. feb 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 no neviem co s tym mam robit, a ani s nim nekomunikuje, chodi okolo nas ako keby sme tu ani neboli ..
16. feb 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 ona bola super, kym som neostala tehotna a nevzali sa. po svadbe otocka o 360stupnov
dokonca ked mal maly krstiny, mi povedala ze ci je on vobec mojho muza, ze nevyzera zeby sa skor narodil. staci ti?
ale ked das jeho vedla fotky manzela ked mal tolko co on, rovnake dieta, ale ona podobu nevidi.
16. feb 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 hm no tak to mas teda nie velmi dobre..ale aspon ze ste od nej tak daleko :slight_smile: hm a preco sa tak zmenila??ma nato nejaky dovod?hm divna je :confounded:
16. feb 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rakovcanka hm no nic moc teda..fakt nezavidim.a ona je s tebou doma stale ci pracuje?
16. feb 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 neviem, ci je to tym ze najmladsieho syna som jej vzala, netusim. dovtedy fakt super zenska
16. feb 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 no ona dva dni pracuje, dva dni volno, a doma to mame poriesene tak, ze v prednej casti domu su dve izby a obyvacka, potom je chodba, a vzadu je kuchyna a nasa spalna a kupelna, takze ak sa nestretneme v kuchyni tak sa cely den ani nemusime vidiet... aspon tak, lebo keby som s nou mala byt v jednej miestnosti cely den, tak sa bud zblaznim alebo uteciem..
16. feb 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 ale tak moze ti to byt v podstate jedno..ty mas svoju rodinu a dieta a kasli na nu.. :slight_smile: mozno sa spamäta neskor :wink:
16. feb 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rakovcanka no tak to mas super aspon sa nemusite stretnut.. a uz ta nebuzeruje?no my by sme to mali horsie mame 3 ibovy byt a so svokrou tu byt si neviem ani predstavit :unamused:
16. feb 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 tak to ti verim ... a ona ma nebuzeruje, lebo pre zmenu ani nerozprava...takze neviem co je horsie.. :confounded:
16. feb 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, cudujem sa ze tato tema nema aspon 1000 stran :grinning:
ja som pre svoju svokru ta co nedava jej vnucikovi jest a preto je chudy. a potom som este chudera, krava sprosta a uboziacka. ocakavala odo mna ze v 9. mesíaci tehu budem umyvat vanu a podlahy a to iste hned po porode, aj ked som si mesiac nevedela ani k jedlu sadnut. proste ma tam mala za sluzku. a dom musel byt tip-top ako keby sme tam ani nebyvali, pretoze ona je zvyknuta na svoj poriadok. neumyvala si ruky po toalete a este pri malom aj fajcila na prechadzkach. toto ked som sa dozvedela, viete si predstavit :angry:
a vedela by som toho popisat, ale to by bolo na dlho.
podotykam moja svokra je docentka matematiky a statistiky na VS a keby ste ju stretli, tak by ste do nej v zivote nepovedali ze sa hocikedy prestane ovladat a vyzuri sa na nevinnom cloveku. ja by som mohla mat aj 10 titulov a aj tak by som jej nestacila. byvali sme u nej po narodeni Davidka, ale vydrzali sme asi pol roka, aj to bolo neustale napatie. tak som sa jedneho dna zbalila a odisla som k rodicom aj s malym a je z nas vikendova rodina. ale 100x lepsie ako byvat s nou. teraz uz len cakame kym dostaviame dom a nastahujeme sa.
nemusim ju uz v zivote ani vidiet. ak bude chciet vidiet maleho, tak jej branit nebudem, ale pre mna uz neexistuje. mm to chvalabohu chape a drzi so mnou, je zlaty :slight_smile:

podla mna hlavny problem je v tom, ze sme maminkam zobrali ich synacikov, v mojom pripade jedineho. aj ked si to niky nepriznaju. lebo malokedy sa stane ze si so svokrou nerozumie chlap, vacsinou sme to my nevesty

@lenocka84 to som uz viac krat pocula, ze svokra sa zaujima viac o deti svojej dcery ako o synove. nechapem preco je to tak, asi tie deti berie viac podla ich matiek. ale ako keby len to bolo rozhodujuce. ved su to vsetky deti jej deti :unamused:
16. feb 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rakovcanka hm no to neviem ani ja co je horsie..ale cudujem sa ze ty si este ticho a nic jej nepovies :slight_smile:
16. feb 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danula.ch hm tak sme na tom asi podobne ale chvala bohu ze nebyvam so svokrou..no ja som jej tiez zobrala jedineho syna aj ked on je taky ze raz je na mojej strane a raz na nu neda dopustit..ale povie jej svoje :slight_smile:
16. feb 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 nemusi sa, mne fakt chybat nebude
moja mama nam pomaha stale, teraz tato jazdi do ba, kvoi praci, stale nam nieco posle, co nam treba. aj z potravin, aj sladkosti, a svokra minule po svagrine, krajac na chleba, ktoryona isla vyhodit, sak nech nam zavadzia

@danula.ch je to smutne ked to rozdeluje
ale ked je uz taka ina asi nebude
16. feb 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 keby som jej povedala, tak ver tomu, ze by sme odtial museli odist, lebo by sme sa dooost velmi pohadali asi..mam toho fakt dost, a nabaluje sa to jedno na druhe, takze ak by som zacala tak to by bol, ver tomu, hodinovy monolog a potom by ma nenavidela pravom... :angry:
16. feb 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rakovcanka mozes sa aj pokrajat svokra s tebou nebude spokojna, uz len preto ze vlastne existujes. takze sa kludne prestan snazit, usetris si cas aj namahu :wink:
ja som sa tiez drzala na uzde a zatinala som zuby, nic som jej nehovorila. trpezlivo som odmietala jej uzasne rady o tom ako sa mam starat o dieta a jedneho dna som to nevydrzala a krasne sme sa pohadali, v zivote by som to do seba nepovedala ze jej tak od srdca poviem vsetko co mi na nej vadilo. ale ta ulava co potom prisla....:grinning:
mame to podobne, aj my sme mali byt u nasej len docasne kym nebudeme mat vlastne byvanie. a ked na to prislo, tak som isla radsej k rodicom do ineho mesta ako do podnajmu, lebo takto sa skor nastajujeme, v podnajme by sme vela platili
16. feb 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danula.ch no k rodicom by som mohla ist len sama, manzel tu ma pracu,takze to by moc neslo...no a co sa tyka toho ze somnou nikdy nebude spokojna, to ja viem...a uz len to prezit, a potom hura do svojho :slight_smile: ale som rada, ze je tu niekto kto ma chape, lebo uz fakt mam toho dost...
16. feb 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok