Muž chodí každý večer na pivo

zuzulk
3. aug 2016

Som asi moc majetnicka podľa niektorých ale, neni normálne už to.Aby každý vecer sa namna vykašľal keď som doma a sme sami..a on ide na pivo ,že prečo aj ja nejdem?!lebo nejde sam so svojim kamosom ja som ba poslednom mieste aj sa mi tak zdá v poslednej dobe, načo sme manželia keď sa stará o iných aby im bolo dobré myslím rodicov a rodinu a ja som kde, posledná,ani dieťa už nechce ani nič cítim sa zle depku mám

lussinka2
4. aug 2016

no u nas je to podobne, ale teda nechodi na pivo, ale na ryby 😀 kym sme nemali malu, tak sme cele leto travili skoro kazdu noc ak neprsalo na rybach, aj ja, nevadilo mi to, boli sme dobra partia, grilovali sme, nieco popili ak sme rano nesli do prace a vyhovovalo nam to tak.. len teraz mame malu, ja som doma a "zakaz" muzovi to co ma tak rad, ked ja by som tam nakradsej isla tiez 🙂 tak sme dospeli ku kompromisu- 1 noc na rybach a jedna s nami doma, sam vidi ze ak je 2 noci po sebe prec som nervoznejsia a hadame sa.. no neostava mi ine, len vydrzat kym bude dieta vacsie a bud pojdeme vsetci alebo si ju budu pytat babky a varovku 🙂 (nastastie takto travi volny cas len v lete)

lubiss
5. aug 2016

hah ked mu povies ze ti vadi ze chodi vecer kazdy den na pivo, zacne chodit po robote hned...ked je mu prednejsie okolie pivo a kamarati tak skoncis ako ja stastne a spokojne rozvedena 🙂) tiez som mala takého chuja..a rady ze sak vymysli program..ha tak to o tom vôbec nie je ked raz nema zaujem travit s nou vecery a vzdy mu je vsetko prednejsie tak vymyslanie programov a skazenie jeho milovanej rutiny ho akurát tak nas*ru..

landsmanka
8. aug 2016

@svetluska82 Veď lenže čo s takým chlapom ktorý nevie naplánovať, urobiť žiadny program? keď žena s ním chce tráviť čas tak musí niečo plánovať..

svetluska82
8. aug 2016

@landsmanka no robis mu program, usmernujes, ako male dieta.

landsmanka
8. aug 2016

@svetluska82 Tak ale čo s ním?? 😀